Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να μπορουσε να τα πιει και κανεις με ευχαρίστηση καλά θα ήταν. Μην πεσει κανενας στην παγίδα, θα του μείνει στο ράφι

Γιατί το λες; Μια χαρά καφέ βγάζουν σε δευτερόλεπτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί το λες; Μια χαρά καφέ βγάζουν σε δευτερόλεπτα!

Εκτος απο οτι ειναι ακριβως ο καφες στην τελική, το οποίο το αφήνω ασχολίαστο, εγω βγαζω πολυ καλύτερο καφε, κλάσης ανώτερο, απο μια απλη καφετιέρα μόκα σε 3\4 λεπτά. Ασε που υπάρχει τοσο μεγάλη ποικιλία σε καφέ που μπορω να χρησιμοποιήσω και αμα εφτανα στο κόστος των τυποποιημένων θα μπορούσα να παρω super premium καφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο οτι ειναι ακριβως ο καφες στην τελική, το οποίο το αφήνω ασχολίαστο, εγω βγαζω πολυ καλύτερο καφε, κλάσης ανώτερο, απο μια απλη καφετιέρα μόκα σε 3\4 λεπτά. Ασε που υπάρχει τοσο μεγάλη ποικιλία σε καφέ που μπορω να χρησιμοποιήσω και αμα εφτανα στο κόστος των τυποποιημένων θα μπορούσα να παρω super premium καφέ.

Δεκτό :) Εμένα μου αρέσει ο καφές που βγάζει και τη θεωρώ και vfm συνολικά αν μετρήσουμε κόστος, ευκολία, ποιότητα. Ο καθένας όπως βολεύεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκτό :) Εμένα μου αρέσει ο καφές που βγάζει και τη θεωρώ και vfm συνολικά αν μετρήσουμε κόστος, ευκολία, ποιότητα. Ο καθένας όπως βολεύεται.

Αυτο.

Και εγω πινω dolce στο σπιτι επειδη βολευει,αλλα δεν  με χαλαει κιολας σα γευση.

Εξω θα απαιτησω καλο καφε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται να σταματήσουν αυτές οι ανούσιες συζητήσεις και να επικεντρωθούμε στις προσφορές; Ναι κάποιοι θέλουμε τον καφέ από φρεσκοκομμένο κόκκο στο grinder και άλλοι είναι ευχαριστημένοι με nescafe frappe και dolce gusto.... άλλοι θελουν τον χυμό απο φρεσκοστιμένα πορτοκάλια και άλλοι βολεύονται με amita motion... να μην συνεχίσω.... περί ορέξεως.....  το πιάνετε το νόημα.... το ίδιο ισχύει και με τις μπύρες και όσα άλλα μπαίνουν εδώ μέσα.... 

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο.

Και εγω πινω dolce στο σπιτι επειδη βολευει,αλλα δεν  με χαλαει κιολας σα γευση.

Εξω θα απαιτησω καλο καφε.

Έχω πιει έξω και πολύ χειρότερο από dolce (όλοι φαντάζομαι! :D ).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γνωστη βαρετη συζητηση ..γιατι απλα ειναι λανθασμενη

τοσες φορες εχουμε πει οτι η tassimo και η dolce gusto ΔΕΝ ειναι απλα καφετιερες , ειναι μηχανες ροφηματων

οποιος θελει καφετιερα ας κοιταξει αλλου (μπορει να κοιταξει και εδω αν θελει να εχει καφε σε 1 λεπτο χωρις να κανει τιποτα για αυτο , οπως εγω που σηκωνομαι 7:40 και 7:45 πρεπει να εχω φυγει και δεν εχω πολυτελεια χρονου να ασχοληθω με τον καφε παρα μερικα δευτερολεπτα)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανείς σας ρολογάκι Vogue από Nova προνόμια? Έχω ρίξει μια παραγγελία αλλά έχω επιλέξει πληρωμή κατά την παράδοση και στο email αναφέρει το εξής:

 

Your order has been received and will be processed once payment has been confirmed.

 

Να ανησυχώ ότι δεν θα παραλάβω αν δεν βάλω πληρωμή πρωτίστως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραλάβει κανείς σας ρολογάκι Vogue από Nova προνόμια? Έχω ρίξει μια παραγγελία αλλά έχω επιλέξει πληρωμή κατά την παράδοση και στο email αναφέρει το εξής:

 

 

Να ανησυχώ ότι δεν θα παραλάβω αν δεν βάλω πληρωμή πρωτίστως?

Εγώ παρέλαβα τη προηγούμενη εβδομάδα με αντικαταβολή, πάντως δεν ξετρελάθηκα να πω την αλήθεια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο έκανε να σου έρθει? Εγώ έβαλα παραγγελία 16/12.

 

Πάντως για δώρο σε γυναίκα το θέλω. Νομίζω ότι τα γυναικεία σε σχέση με τα ανδρικά φαίνονται πιο εκλεπτυσμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τα ρολόγια περίπου 1 εβδομάδα μετά την παραγγελία. Βέβαια πλήρωσα με κάρτα, και πήραν 2-3 μέρες μετά για να κάνουν την δήθεν επιβεβαίωση της κάρτας... Τα ρολόγια είναι πολύ καλά για 45 ευρώ. (Τα γυναικεία, γιατί τα ανδρικά δεν μου άρεσαν για μένα από το site, δεν τα έχω δει από κοντά.) Παλιά που έκαναν 110 ευρώ, και τα είχα βρει προσφορά γύρω στα 85, είχα ψάξει από Κίνα μεριά, από το ίντερνετ, και είχα βρει τα ανάλογα από εργοστάσιο που τους έβαζες την δική σου "φίρμα" απάνω, από 27 εώς 40 USD, (χωρίς τα έξοδα αποστολής), αλλά με ελάχιστη παραγγελία τα 500 κομμάτια... Ξαναλέω, για 45 ευρώ είναι πολύ καλά, δεν είναι "φτηνιάρικα", και είναι άψογα για δώρο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο έκανε να σου έρθει? Εγώ έβαλα παραγγελία 16/12.

 

Πάντως για δώρο σε γυναίκα το θέλω. Νομίζω ότι τα γυναικεία σε σχέση με τα ανδρικά φαίνονται πιο εκλεπτυσμένα.

Νομιζω καμμια βδομαδα εκανε, σε γενικες γραμμες γρηγορα ηρθε.

Παντως αν το βιαζεσαι καντους ενα τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...