Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκουφος γαντια κασκολ = 4 ευρω.

ΛΙΝΚ

Γιατι δεν στελνουν πραγματα ακριβοτερα απο 30 λιρες στην Ελλαδα?

Επισης δεν δεχονται paypal??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε οποιες αγορες εχω κανει απο αυτους, αν ειναι πανω απο 30 ευρω απλα "σπανε" οι παραγγελιες. Π.χ. αν αγορασα κατι που εκανε 59 ευρω, εχουν ερθει δυο πακετα αξιας 30 και 29 ευρω. Καποτε ειχα βρει (διαβασει) τον λογο που "σπανε" την παραγγελια, αλλα πλεον δεν τον θυμαμαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με paypal πληρωνω εγω στο play.Αυτο για τα 30ε να σου πω την αληθεια δε το ηξερα ουτε ηξερα οτι μπορεις να παρεις κατι που κανει παραπανω..... πως δηλαδη σπανε? Παιρνω εγω εναν σκληρο που κανει 100ε ας πουμε, προφανως το δεμα ειναι ενα, τι σπαει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με paypal πληρωνω εγω στο play.Αυτο για τα 30ε να σου πω την αληθεια δε το ηξερα ουτε ηξερα οτι μπορεις να παρεις κατι που κανει παραπανω..... πως δηλαδη σπανε? Παιρνω εγω εναν σκληρο που κανει 100ε ας πουμε, προφανως το δεμα ειναι ενα, τι σπαει?

Μα για να γραφτεις σου ζηταει τον αριθμο της καρτας σου.....???
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος που δεν στελνουν πανω απο 30 ευρω εχει να κανει με την αποζημιωση που προσφερουν τα ταχυδρομεια στην ελλαδα σε περίπτωση που χαθει ενα δεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με paypal πληρωνω εγω στο play.Αυτο για τα 30ε να σου πω την αληθεια δε το ηξερα ουτε ηξερα οτι μπορεις να παρεις κατι που κανει παραπανω..... πως δηλαδη σπανε? Παιρνω εγω εναν σκληρο που κανει 100ε ας πουμε, προφανως το δεμα ειναι ενα, τι σπαει?

Ναι, δεν το διευκρινισα. Δεν μου εχει τυχει, οι αγορες μου απο εκεινους ειναι 99% cd/dvd. Οποτε, δεν μπορω να ξερω τι ακριβως συμβαινει με κατι που κοστιζει ανω των 30 ευρω. Επισης, αν θυμαμαι καλα δεν στελνει ηλεκτρονικα στην Ελλαδα, οποτε παει και ο δισκος των 100 ευρω.

 

Οσο για το "οριο", το εξηγησε ο evmenis :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ώρα δεν υπάρχουν εισητήρια (πέρασα πριν λίγο )

Καλά μη σκας κατά πάσα πιθανότητα θα πας εκεί και αφου θα περιμένεις σα μαλάκας θα σου πουν ακυρη η συναυλία. Το έχουμε ξαναδει το έργο.

Μετά από αυτό και ξαναπάει κοσμος να δει depeche ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλές προσφορές για έπιπλα, βρήκα εδώ.

 

 

...και εδώ για φωτογράφιση γάμου, η ώρα η καλή!

δεν έχω παντρευτεί αλλά 850€ για μια μέρα με ελάχιστα έξοδα για αναλώσιμα μου φαίνονται υπερβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

...και εδώ για φωτογράφιση γάμου, η ώρα η καλή!

 

Πρόσεξες ότι ο φωτογράφος είναι στα Γιαννιτσά, η προσφορά ισχύει για την Κεντρική Μακεδονία και  ότι για την υπόλοιπη Ελλάδα χρειάζεται ιδιαίτερη συμφωνία;

 

Και, τέλος, ότι το κουπόνι ισχύει μέχρι 30/4/2013;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...