Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Αυτο παντου ισχυει. Η ερωτηση ειναι αν η γιουρο δεχεται εκδοση 2ης χρεωστικης καρτας (πχ συνδεδεμενη με αλλον λογαριασμο) και οχι αντικατασταση υποχρεωτικα. Η εθνικη για παραδειγμα επαψε να το δεχεται, ενω παλια γινοταν. Ετσι σε ενεργοποιηση νεας στην εθνικη ακυρωνονται ΟΛΕΣ οι αλλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόνο και μόνο για λόγους ασφαλείας κάθε φορά που βγαίνει κάρτα προς αντικαταστηση άλλης με το ίδιο όνομα για ίδιο λογαριασμό ή κωδικό πελάτη και ενεργοποίηται τότε η άλλη αυτόματα κατάργου την προηγούμενη.έτσι πιστεύω ότι γινόταν σε κάθε τράπεζα άσχετα με τα capital controls ή περιορισμούς κεφαλαίων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο παντου ισχυει. Η ερωτηση ειναι αν η γιουρο δεχεται εκδοση 2ης χρεωστικης καρτας (πχ συνδεδεμενη με αλλον λογαριασμο) και οχι αντικατασταση υποχρεωτικα. Η εθνικη για παραδειγμα επαψε να το δεχεται, ενω παλια γινοταν. Ετσι σε ενεργοποιηση νεας στην εθνικη ακυρωνονται ΟΛΕΣ οι αλλες.

Σε μένα που ζήτησα 2η χρεωστική για άλλο λογαριασμό που διατηρώ στην τράπεζα μου το αρνήθηκαν και μου είπαν αν θέλω να τον συνδέσω σαν δεύτερο στην χρεωστική που ήδη είχα .

Επίσης ένας λογαριασμός συνδεδεμένος σε δυο κάρτες  δεν γίνεται , το απορρίπτει το σύστημα τους , μου ειπώθηκε.

Εγώ το έλυσα το πρόβλημα βέβαια, εκδίδοντας χρεωστική κάρτα στο όνομα της γυναίκας μου, που ήταν συνδικαιούχος του λογαριασμού και έτσι έμμεσα έχω 2 κάρτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν αμφιβάλω, όπως μάλιστα παίζει ρόλο και το μήκος του ρολού. αλλά αυτό είναι και λίγο σχετικό.

 

Για παράδειγμα, σε μια παλιότερη προσφορά είχα προσέξει το 4φυλλο ερχόταν (ελάχιστα)πιο φθηνά σε σχέση με το 3φυλλο (λόγο βάρους). αλλά το 3φυλλο είχε μεγαλύτερη διάσταση στο μήκος, και επειδή το 3φυλ με υπέρ ικανοποιεί το προτίμησα γιατί ήξερα θα κρατήσει παραπάνω.

 

Το βάρος έχω προσέξει στο 2φυλ κυμαίνεται στα 65-75γρ. στο 3φυλ δεν θυμάμαι.

ακόμα και στα 60γρ να είναι το Softex, δεν παύει να είναι μια πολύ καλή προσφορά. πείτε μου αν σας ενδιαφέρει  να σας πω γραμμάρια (2φ και 3φ) όταν γυρίσω από την δουλειά.

Ναι φίλε μου μπορείς να πεις βάρος για να κάνουμε σύγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε μένα που ζήτησα 2η χρεωστική για άλλο λογαριασμό που διατηρώ στην τράπεζα μου το αρνήθηκαν και μου είπαν αν θέλω να τον συνδέσω σαν δεύτερο στην χρεωστική που ήδη είχα .

Επίσης ένας λογαριασμός συνδεδεμένος σε δυο κάρτες  δεν γίνεται , το απορρίπτει το σύστημα τους , μου ειπώθηκε.

 

 

Ευχαριστω Κωστα! Αρα και η γιουρο λειτουργει ακριβως οπως και η εθνικη εδω και λιγο καιρο. Μια ανα ατομο ασχετως αριθμου λογαριασμων. Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τη προσφορά Gillette Fusion Proglide Flexball + 3 ανταλλακτικά Fusion Proglide την έφερε και το You.gr στα 11.8€

Έχει εξαντληθεί ήδη, αλλά δεν σε εμποδίζει να υποβάλλεις παραγγελία σε αυτή τη τιμή.

 

Δεν είναι 5.99€ βέβαια, αλλά σίγουρα δεν είναι κακή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα στον Μασούτη πήρα Kelloggs και βλέπω τα έχει 50% έκπτωση. Και έχει και κουπόνι 0,80€ ή 1€ στο pockee. Δεν ισχύει για όλα τα Kelloggs ρίξτε μια ματιά πριν την αγορά.

 

Η έκπτωση 50% ισχύει για όλα τα δημητριακά Kellogg's Special K (& τις μπάρες δημητριακών) μέχρι Σάββατο 21/11 & με τη χρήση της mas card.

 

15-11-19c.jpg

 

 

Ενδεικτικές πολύ καλές τελικές τιμές σε συνδυασμό με κουπόνια Pockee (-0,80 € μέχρι 6 κουπόνια ανά κωδικό δημητριακών & 6 κουπόνια για μπάρες -0,40€):

  • Special K 375gr @ 0,84 € (3,29-1,65-0,80)
  • Special K Dark Chocolate 300gr @ 1,37 € (4,35-2,18-0,80)
  • Bars Special K Red @ 1,20 (3,21-1,61-0,40) edit αξίας κουπονιού/τελικής
  • Bars Special K Milk 300gr @ 1,20 (3,21-1,61-0,40) edit αξίας κουπονιού/τελικής

Πήρα από 6 δημητριακά & 6 (συνολικά) μπάρες απ' τα παραπάνω απ' το Μασούτη της γειτονιάς μου, είχαν μεγάλο απόθεμα.

Επεξ/σία από kwgwkou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα που ζήτησα 2η χρεωστική για άλλο λογαριασμό που διατηρώ στην τράπεζα μου το αρνήθηκαν και μου είπαν αν θέλω να τον συνδέσω σαν δεύτερο στην χρεωστική που ήδη είχα .

Επίσης ένας λογαριασμός συνδεδεμένος σε δυο κάρτες δεν γίνεται , το απορρίπτει το σύστημα τους , μου ειπώθηκε.

Εγώ το έλυσα το πρόβλημα βέβαια, εκδίδοντας χρεωστική κάρτα στο όνομα της γυναίκας μου, που ήταν συνδικαιούχος του λογαριασμού και έτσι έμμεσα έχω 2 κάρτες

Επιβεβαιωνω οτι το ιδιο ισχυει και για την πειραιως. Μιλησα το απογευμα μαζι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα σε 5 καταστήματα ΑΒ στη Θεσσαλονίκη, συμπεριλαμβανομένου και του "μεγάλου" στη Σοφούλη, όχι μόνο δεν υπήρχε πουθενά, αλλά ούτε οι πωλητές ούτε οι υπεύθυνοι είχαν καμία ιδέα.

 

Το αστείο είναι ότι 1-2 βδομάδες πριν είχε αντίστοιχη προσφορά ο Μασούτης και πάλι κανένα κατάστημα που πήγα εγώ Θεσσαλονίκη (6-7) δεν είχε ιδέα ούτε και το έφεραν ποτέ βέβαια..

 

Το ίδιο και εγώ. Στο Κερατσίνι και στον Πειραιά που πήγα δεν βρήκα τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμαρτον ρε παιδιά 3 σελίδες για να βρω προσφορές 3ημερου ΧΑΧΑΧΑ

 

Ψάχνω για το 3ημερο κάτι άκουσα ζυμαρικά 40% ξέρει κανείς κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμαρτον ρε παιδιά 3 σελίδες για να βρω προσφορές 3ημερου ΧΑΧΑΧΑ

 

Ψάχνω για το 3ημερο κάτι άκουσα ζυμαρικά 40% ξέρει κανείς κάτι;

 

τετ-πεμ ειχε το carrefour -30% στα ζυμαρικα.πηρα barilla και με το Pockee εβγαινε 25λεπτα το πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμαρτον ρε παιδιά 3 σελίδες για να βρω προσφορές 3ημερου ΧΑΧΑΧΑ

 

Ψάχνω για το 3ημερο κάτι άκουσα ζυμαρικά 40% ξέρει κανείς κάτι;

 

Ο ΑΒ έχει τα primo gusto 1+1 δώρο αν σε ενδιαφέρει...

 

 

 

8840675393566.png

 

 

 

ΥΓ. Τώρα που πέρασα από τον ΑΒ είδα ότι για Παρασκευή-Σάββατο έχει -30% στα αλλαντικά (χύμα, νομίζω και στα συσκευασμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και εγώ. Στο Κερατσίνι και στον Πειραιά που πήγα δεν βρήκα τίποτα. 

Στο κατάστημα ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΟΚΚΙΝΙΑ είχε καμιά 15ριά κουτάκια. Ρωτήστε γιατί τα έχουν σε άλλο ράφι. Τα ανταλλακτικά είναι 1+3 δηλαδή 4, έχει και ένα επάνω στην μηχανή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...