Προς το περιεχόμενο

Πιο συμφέρουσες αγορές GPU αυτόν τον καιρο


XMorsX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιά πήρες την 1020Mhz ή την 1120 Mhz core ; Oc θα κάνεις ή δε σε ενδιαφέρει ;

 

Την 1020Mhz πήρα, η TOP με τα 1120 Mhz ήταν κοντά στην τιμή με την 7850 (149 είχε πέσει στο amazon) και δεν άξιζε κατά τη γνώμη μου.

 

Οc δεν θα κάνω προς το παρόν, μόνο αν στο μέλλον φάει τα ψωμιά της, για να είναι playbale κάποια παιχνίδια.

Αν δουλεύει και με καλύπτει, δεν το πειράζω. Έτσι είχα χαλάσει μια nvidia agp 6800 παλιά και το φοβάμαι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή ψάχνομαι και εγώ για gpu είδα αυτήν εδώ http://www.bestprice.gr/item/2153086870/pny-geforce-gtx-660-xlr8-edition-oc-2-gb-gddr5-pci-express-30 αλλά μου φαίνεται too good to be true...

 

Έσας πως σας φαίνεται σαν vfm και σε περίπτωση που την παραγγείλω τι θα πρέπει να προσέξω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτή σκεφτόμουν κι εγώ όταν έψαχνα για 660 και τυχαία είδα την άλλη στα 200 ευρώ...

 

Το θέμα τώρα είναι, αν δώσω 224 για την gtx 660 δεν αξίζει να δώσω +10 ευρώ και να πάω εδώ https://www.skroutz....issipation.html ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις βγουν αξίζει να κάνεις υπομονή για τις 9ΧΧΧ series? Κι αυτές δεν θα αργήσουν. Γενικά στα pc πλην ελαχίστων εξαιρέσεων δεν έχει νόημα η αναμονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επομένως για εμένα που θα πάρω την κάρτα μέσα στο Δεκέμβρη και διαθέτω max 230 euro, λέτε να πάω στην 7870 της XFX??

 

Αυτή είναι η προτιμότερη αγορά για την συγκεκριμένη χρονικό περίοδο και σε αυτά τα χρήματα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H 7870 είναι overall λιγο καλύτερη. Απο κει και πέρα είναι θέμα συγκεκριμένων παιχνιδιών που θα παζεις συχνότερα. Βλέπεις ποιά υπερτερεί και διαλέγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H 7870 είναι overall λιγο καλύτερη. Απο κει και πέρα είναι θέμα συγκεκριμένων παιχνιδιών που θα παζεις συχνότερα. Βλέπεις ποιά υπερτερεί και διαλέγεις.

Έχω ~100 παιχνίδια στο steam library επομένως δύσκολα θα διακρίνω τι παίζω περισσότερο ή τι πρόκειται να παίξω :P

Άρα γιαυτό θέλω την 7870 γιατί είναι overall καλύτερη όπως είπες...

 

Σαν εταιρεία η XFX στις κάρτες γραφικών είναι καλή (αγοράζω άφοβα δηλαδή) ή είναι τύπου Palit-VTX3D κλπ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...