Προς το περιεχόμενο

Νέα εμφάνιση για το Youtube


lazlo1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το οτι θα εβλεπα "επανασταση" εδω μεσα για την εμφανιση του youtube απο την κακια google η οποια μας εκμεταλλευεται δεν το περιμενα.Παλια επαναστατουσε ο κοσμος για σοβαροτερους λογους.Τωρα ολα αυτα απο οτι φαινεται ειναι τρε μπαναλ και κουραστικα,οποτε ας ξεκινησουμε μια διαμαρτυρια κατα του youtube και της φασιστικης google.

 

ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΗΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΑ FAVORITE TOY!!!

 

Ελεος ρε παιδια.............ακομα και το θεμα του παππα εναντιον της πεολειχιας μεγαλυτερο ενδιαφερον ειχε(αληθεια γιατι το σβησατε; :P )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι θα εβλεπα "επανασταση" εδω μεσα για την εμφανιση του youtube απο την κακια google η οποια μας εκμεταλλευεται δεν το περιμενα.Παλια επαναστατουσε ο κοσμος για σοβαροτερους λογους.Τωρα ολα αυτα απο οτι φαινεται ειναι τρε μπαναλ και κουραστικα,οποτε ας ξεκινησουμε μια διαμαρτυρια κατα του youtube και της φασιστικης google.

 

ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ Ο ΧΡΗΣΤΗΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΤΑ FAVORITE TOY!!!

 

Ελεος ρε παιδια.............ακομα και το θεμα του παππα εναντιον της πεολειχιας μεγαλυτερο ενδιαφερον ειχε(αληθεια γιατι το σβησατε; :P )

 

εσυ φιλε καταλαβες οτι για την εμφανιση εχω αυτη γνωμη για την Google; δεν διαβασες τι εγραψα πριν.Δεν μου αρεσει η "ενωση" που κανει με το gmail και το youtube(πρεπει να εχεις gmail για να κανεις acc κτλ.)δεν μου αρεσει το οτι κυνηγαει ιστοτοπους με recording tools και αρκετα αλλα που δεν θα κατσω να τα γραψω....επομενως το σχολιο σου ειναι εντελως αστοχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν μου το βγαζει ετσι, εχω netbook, μηπως ειναι αυτο το προβλημα;

 

Όχι...δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα σε όλους...κι εγώ περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ φιλε καταλαβες οτι για την εμφανιση εχω αυτη γνωμη για την Google; δεν διαβασες τι εγραψα πριν.Δεν μου αρεσει η "ενωση" που κανει με το gmail και το youtube(πρεπει να εχεις gmail για να κανεις acc κτλ.)δεν μου αρεσει το οτι κυνηγαει ιστοτοπους με recording tools και αρκετα αλλα που δεν θα κατσω να τα γραψω....επομενως το σχολιο σου ειναι εντελως αστοχο

 

Η ένωση όλων των υπηρεσιών της google με το gmail είναι τρομερή εξυπηρέτηση... Να σου πώ το γιατί? Γιατί πολύ απλά με ένα mail και μόνο έχεις αυτόματα λογαριασμό σε όλες τις υπηρεσίες της χωρίς να το ψάξεις πολύ πολύ. Ενω με τα κανονικά mail πρέπει να γράφεσαι ξανά και ξανά σε κάθε σάιτ... Για τα άλλα δεν έχω να πώ κάτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ένωση όλων των υπηρεσιών της google με το gmail είναι τρομερή εξυπηρέτηση... Να σου πώ το γιατί? Γιατί πολύ απλά με ένα mail και μόνο έχεις αυτόματα λογαριασμό σε όλες τις υπηρεσίες της χωρίς να το ψάξεις πολύ πολύ. Ενω με τα κανονικά mail πρέπει να γράφεσαι ξανά και ξανά σε κάθε σάιτ... Για τα άλλα δεν έχω να πώ κάτι.

 

Συνεπώς γλυτώνουν χώρο στους σέρβερ τους και εσύ από την άλλη είσαι εύκολος στόχος για χακάρισμα με ένα μόνο account, μόνο έτσι θα το έβλεπα το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συνεπώς γλυτώνουν χώρο στους σέρβερ τους και εσύ από την άλλη είσαι εύκολος στόχος για χακάρισμα με ένα μόνο account, μόνο έτσι θα το έβλεπα το πράγμα.

Κακως. Τwo step verification. Και τον κωδικο μου να σου δωσω σ αυτο το post, εαν δεν εχεις το κινητο μου στα χερια σου, δεν μπορεις να κανεις απολυτως τιποτα.

Φυσικα καποιος θα πει "το κινητο μου δεν το δινω, προσωπικα δεδομενα" κλπ. Δικαιωμα του και μαγκια του, θα πρεπει οπως λες να ειναι ιδιαιτερα προσεκτικος λογω του ενος και μονο λογαριασμου. Απλα να προσθεσω: Μηδεν spam απο την πρωτη στιγμη που το ενεργοποιησε η Google και απο τη στιγμη που και τα κινητα μας ειναι πια ονομαστικα, δεν εχω λογο να μην το δωσω για μια υπηρεσια που με βοηθα να ειμαι ασφαλης.

Προφανως my 2 cents και μονο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εάν έχετε δημιουργήσει 2-βήμα επαλήθευσης μέσω SMS μήνυμα κειμένου ή Φωνητική κλήση και επίσης θέλουν να είναι σε θέση να παράγουν κωδικούς χρησιμοποιώντας το Android, iPhone ή ένα Blackberry, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την εφαρμογή του Επαληθευτή Google για να λάβετε τους κωδικούς, ακόμη και αν δεν έχετε μια σύνδεση στο Internet ή κινητού υπηρεσία.

 

 

Έχω Windows Phone...οπότε...

Εκτός αν αυτό που λες είναι μια απλή υπηρεσία και αυτό που βρήκα εγώ είναι μια δεύτερη. Πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω Windows Phone...οπότε...

Nokia N900 εδω. Που το προβλημα?

 

Edit στο edit σου

Εκτός αν αυτό που λες είναι μια απλή υπηρεσία και αυτό που βρήκα εγώ είναι μια δεύτερη. Πάω πάσο.

Κανε ενα κοπο να διαβασεις προσεκτικα τι ειναι και πως λειτουργει το 2 step verification, με ποιους τροπους μπορει να επιτευχθει και θα καταλαβεις τι εννοω. Ισως σε πεισει να το χρησιμοποιησεις κι εσυ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...