Προς το περιεχόμενο

Νέα εμφάνιση για το Youtube


lazlo1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οκ πάω πάσο απλά είπες κάτι για 2 cents.

Ελεος !

Ειναι δωρεαν

 

Το νεο interface μου αρεσει περισσοτερο οσο για τις υπηρεσιες που προσφερονται ειναι επι πληρωμη γκρινιαζουμε ειναι δωρεαν κατι μας χαλαει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος !

 

Το νεο interface μου αρεσει περισσοτερο οσο για τις υπηρεσιες που προσφερονται ειναι επι πληρωμη γκρινιαζουμε ειναι δωρεαν κατι μας χαλαει ...

 

Ελπίζω μην απαιτείς να γνωρίζω και τα ξένα sayings, όσο για την δεύτερη πρότασή σου, hello this is Earth. Πάντα γινόταν αυτό και πάντα θα γίνεται.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια αλλαγάή. Εγώ Που έχω 130.000 video views και άπειρα subscriptions είναι full βολεύτηκο.

 

Ενώ εσύ Που μπαίνεις μόνο για να ακούσεις το τραγούδι της παολα . Ναι οκ δεν σε βολεύει το ξέχασα γιατί δυσκολεύεσαι πολύ να γράψεις στο search Που είναι στο ίδιο σημείο.

 

Και κάποιος είπε για youtube και google. Σιγά ρε φίλε account κανείς πες πως δεν είναι email. Δωρεάν είναι δεν σκότωσες άνθρωπο. σαν πολύ απαιτητική δεν έχετε γίνει μερικοί; Για ξυπνήστε λίγο. Λέτε ότι θέλετε.

 

Στο κάτω κάτω μην μπεις youtube. Μπες σε κανένα άλλο σάπιο Που δεν έχει κάνει ενώσει με το google :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι.... Καλά δεν λεω, μου ξυνισε λιγάκι επειδή το είχα συνηθίσει αλλα εντάξει... Ας ελπίσουμε ότι θα κατασταλάξει επιτέλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μια χαρά το βλέπω...

δεν την δοκίμασα ακόμα, αλλά αν η νέα σχεδίαση είναι και πιο ελαφρυά από την παλιά, τότε ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανείς log out το gmail σου και μετά μπεις YouTube στο εμφανίζει κανονικά όπως πριν. Αν κανείς log in στο gmail σου και μετά μπεις το εμφανίζει με τον καινούργιο τροπο. Ξέρετε μήπως πως μπορώ να μεταφέρω τις λίστες μου από το λογαριασμό YouTube που έχω στο νέο τροπο που με λογκαρει με βάση τα στοιχεία του gmail?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες ευχαριστώ που δεν το κλείνει το μαγαζί η Google αφού δεν βγάζει σχεδόν τίποτα απο το youtube...

 

Για την ψυχή της μάνας του,το κάνει;

This year, says Barclays analyst Douglas Anmuth. He predicts that the video site will see revenue jump 55 percent, to $700 million, in 2010, and that it will “start contributing positively” to the Google’s earnings.

http://allthingsd.com/20100114/is-youtube-finally-ready-to-turn-a-profit-this-year/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...