Προς το περιεχόμενο

Star Citizen - alpha


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα αυτό που μου αρέσει είναι ότι είναι μεταξύ Χ series, Wing Commander και Privateer. Αλλά δεν νομίζω κανένα παιχνίδι να φτάσει ποτέ το First Encounter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Θα ακουστω σαν fanboy αλλα εχω κανει pledge και ειμαι veteran backer απο περυσι τον Δεκεμβρη.

Αν πιο μικροι (οκ για πολυυυυ μικροι) ειχατε παιξει Privateer II The Darkening σε DOS τοτε θα μονο θα καταλαβετε πως ενιωσα οταν εμαθα για το SC.

Με την gaming παρεα μου ηδη φτιαχνουμε τα PC μας ωστε να παιζουν απροβληματιστα την απαιτητικη Cry Engine 3 και σκοπευω να αγορασω και Oculus Rift οταν γινει διαθεσιμο.

Το αρχικο μου σκαφος για τωρα ειναι Origin 325a και εχω επισης σχεδον ολα τα skins.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιο μικροι (οκ για πολυυυυ μικροι) ειχατε παιξει Privateer II The Darkening σε DOS τοτε θα μονο θα καταλαβετε πως ενιωσα οταν εμαθα για το SC.

 

Δηλαδή εγώ είμαι υπερηλικάς τώρα, μιας και έπαιξα το Privateer (1) τα Χριστούγεννα του 1993 σε ηλικία 17 ετών; (και αυθεντικό μάλιστα σε εναν 386/40).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή εγώ είμαι υπερηλικάς τώρα, μιας και έπαιξα το Privateer (1) τα Χριστούγεννα του 1993 σε ηλικία 17 ετών; (και αυθεντικό μάλιστα σε εναν 386/40).

Κάποτε έλιωνα το elite στον  c64 μου

 

nuff said

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο μου Wing Commander το ειχα παιξει κι εγω σε Amiga 500 που ειχα οταν πηγαινα 6η Δημοτικου παρακαλω. Τοτε ολοι οι συμμαθητες μου ειχαν Atari ή Gameboy... :P

 

Παιχνιδια αγοραζα σε αντεγραμμενες δισκετες που πουλαγε ενα μαγαζακι στον Νεο Κοσμο σε ενα απο τα καθετα στενα τις οδου Μπακνανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13233-Hangar-Module-Released

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=urpvEyvcuN0&feature=player_embedded

 

Woot! Όταν γυρίσω σπίτι, θα πάω να τσεκάρω τα σκάφη μου (300i και Hornet). ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...