Προς το περιεχόμενο

Star Citizen - alpha


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Τα έχω δει τα faq για insurance, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο η lifetime insurance στα pledge ships, από την στιγμή που δεν “μεταφέρεται”, θα σου χρειάζεται στα mid-game ή end-game ships. Ενδεικτικό ήταν το ερώτημα, ας είναι καλό το παιχνίδι και η insurance είναι το λιγότερο.

 

Κάπου είχα διαβάσει μια αναφορά του στο ότι θα ξεκινήσει σύντομα η Galactapedia. Καλό θα ήταν να το κάνει για να μπορέσουμε να έχουμε μια σχετικά δομημένη εικόνα για τα βασικά του παιχνιδιού. Αν και πολλά θα αλλάξουν μέχρι να βγεί.

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.robertsspaceindustries.com/lifetime-insurance-clarification/

 

lifetime-insurance-clarification 2.0 :P

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας english χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.robertsspaceindustries.com/lifetime-insurance-clarification/

 

lifetime-insurance-clarification 2.0 :P

 

Η δημοσίευση μηνυμάτων σε αυτό το forum χρησιμοποιώντας english χαρακτήρες, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ?

 

Μήπως να γίνω ένας “Veteran Backer”? Αρχίζω και το σκέφτομαι σοβαρά.

 

Για τη beta ή τις Μπαχάμες, ρε γαμώτο :P  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Έμεινα εκτός του συγκεκριμένου kickstarter γιατί θεωρούσα πως ήταν χαοτικά τα διάφορα pledge levels, το τι "αγόραζες" με το καθένα, ο κατακερματισμός σε "προσφορές" και διάφορα τέτοια (ενώ είχε ήδη συγκεντρωθεί ένα πολύ αξιόλογο ποσό από το site).

 

Τώρα προσθέτουν ακόμη περισσότερα; 

 

Δεν ξέρω, δε μου αρέσει αυτή η τακτική. Το βίντεο, βέβαια, είναι πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+

The end of the RSI Prime launch grace period is here!

 

Today, Saturday, July 6th at midnight PDT, the limited edition ships will again be retired. If you’re interested in purchasing an Aurora LX, ORIGIN 350r, M50, Starfarer, Caterpillar, Gladiator or Retaliator during this promotion, do it now! If you have friends who are interested in pledging for Star Citizen, please let them know that this is the last chance to become a Veteran Backer and enjoy the benefit of lifetime hull insurance.

 

We’re thrilled about the support the community has given us during this promotion; we’re already well on our way to becoming the first fully crowdfunded AAA game! If you’ve already backed Star Citizen, the best thing you can do is tell your friends: more pledgers means more pilots in the persistent universe, creating an even more vibrant world to inhabit. Stay tuned to the RSI website for more updates, reveals and promotions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...