Προς το περιεχόμενο

Star Citizen - alpha


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να μη ξεχναμε και το βιοσυστημα καθε πλανητη, που εχει διαφορετικα μικροβια.. Αμα δεν εχεις αντισωματα ή δεν κανεις εμβολιο θα πεθαινεις. Να φτιαξουν μονοκυτταρα και να αφησουν σε εξελιξη 100.000.000 εκ. χρονια 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βλακ Friday ( γιατί ψάχνει βλάκες ) για το αγαπημένο μας vaporware. Το  MUSTANG ALPHA IAE 2951 STARTER PACK με γενναία έκπτωση 4,5 ευρώ στα 40,50 και με πακέτο προσφορά το Squadron 42 στα 20 ευρώ ( από 45), με ημερομηνία κυκλοφορίας του Αγίου Ποτέ.  Κρίμα που δεν έχει έκπτωση στο πακέτο  PACKAGE - UEE EXPLORATION 2950. Είναι στα 1346 δολάρια, και ήμουν έτοιμος να το πάρω αν ο Χρηστάρας έκοβε τα 46.

Βγαίνει και νέο vapor concept ship με ελληνικό όνομα, Οδύσσεια. Θα το τιμήσει κανένας από τους Έλληνες του νήματος; Μόνο 700 δολάρια. Με 3 remote operated turrets με size 5 guns. Οι πυραυλοσωλήνες του δεν ξέρω αν θα υποστηρίζουν photon torpedoes ή αν θα θέλει έξτρα φράγκα για αναβάθμιση( όπως οι δικές μας φρεγάτες  για να πάρουν Scalp Naval)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίει η αρνητική διαφήμιση αλλά η κρίση ταυτότητας. Η κρίση ταυτότητας του developer, του game, των υποστηρικτών. Δεν ήθελε άλλο στούντιο , τώρα θέλει μέγκα - στούντιο στο Μάντσεστερ. Θα ήταν  space sim, τώρα θα έχει στοιχεία από όλα τα genres. Εσύ πχ  έχεις nick από LOTR ( σου έφυγε το δεύτερο n) και avatar την εικόνα  του Aloth από το Pillars, καμένο παιχνίδι το Pillars of Eternity ειδικά όταν μαθαίνεις την ανατροπή στο main story. Με 400 εκατομμύρια έβγαζε ένα στούντιο GTA 5 και  Cyberpunk 2077 και περίσσευαν και ψιλά.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά, ανεξάρτητα από το δούλεμα που πέφτει, και βάζω και τον εαυτό μου μέσα, όταν βγει το game, σίγουρα θα το παίξω. 

Το μόνο που με αγχώνει είναι ότι είμαι 42 χρονών, υπολογίζω να είμαι gamer μέχρι τα 80, και δεν ξέρω αν θα έχει βγει μέχρι τότε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ο Χρηστάρας έκανε το θαύμα του. Νέες καινοτομίες στην alpha 3.16 και το Drake Cutlass Steel φοβερό και μόνο 3 κατοστάρικα.   https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/18481-Drake-Cutlass-Steel#skus

Περίμενα καμία καινοτομία Χριστουγεννιάτικα και  NFT στο αγαπημένο μας vaporware. Έρχεται στο επόμενο update φαντάζομαι.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, tosser είπε

Ο Χρηστάρας έκανε το θαύμα του. Νέες καινοτομίες στην alpha 3.16 και το Drake Cutlass Steel φοβερό και μόνο 3 κατοστάρικα.   https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/18481-Drake-Cutlass-Steel#skus

Περίμενα καμία καινοτομία Χριστουγεννιάτικα και  NFT στο αγαπημένο μας vaporware. Έρχεται στο επόμενο update φαντάζομαι.

προυτς ......εκλασα απ τα γελια

Επεξ/σία από mesfigas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
58 λεπτά πριν, ultraex2003 είπε

https://www.guru3d.com/news_story/star_citizen_alpha_3_is_available.html

Star Citizen Alpha 3.0 is available

34 λεπτά πριν, comfuzio είπε

3.0? Στην 3.16 είμαστε τώρα

 

True. Το trailer από Ιούλιο του 2017 και η "είδηση" από Δεκέμβριο της ίδιας χρονιάς. :D
Θα ήρθε ειδοποίηση στον Internet explorer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θες να δείξεις τόσο πολύ ότι υπάρχει εξέλιξη που πλέον ξεχνάς τί γίνεται με το παιχνιδάκι που περιμένεις, γιατί έχει περάσει τόσος καιρός και δεν αναγνωρίζεις τί γίνεται πια στο σύμπαν του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Star Citizen developer lays out increasingly ambitious five-year plan

Στοχεύουν σε αυξηση του προσωπικού απο 400 ατομα σημερα σε 1000 ως το 2026. Και λενε οτι τοτε η εταιρια θα ειναι σε παραγωγή πολλαπλών sequel για το 42. Κοινως παίδες, μέχρι το 2026 θα έχει βγει το Squadron 42!
To μονο που ειπε ο Chris είναι οτι θα αργήσει "1-2 χρονια ακόμα". 

Ετσι, για να μη λέμε οτι δεν ακούμε ημερομηνίες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Skywalker333 είπε

Star Citizen developer lays out increasingly ambitious five-year plan

Στοχεύουν σε αυξηση του προσωπικού απο 400 ατομα σημερα σε 1000 ως το 2026. Και λενε οτι τοτε η εταιρια θα ειναι σε παραγωγή πολλαπλών sequel για το 42. Κοινως παίδες, μέχρι το 2026 θα έχει βγει το Squadron 42!
To μονο που ειπε ο Chris είναι οτι θα αργήσει "1-2 χρονια ακόμα".

Αναφορά σε κείμενο

As for when the first Squadron 42 game would launch, Jones was less clear. CIG boss Chris Roberts has relocated to the UK for the time being to aid its development, Jones said, but "it could be one or two years more."

Squadron 42 is currently seven years behind its original delivery target.

Εδώ είναι πού στο Reddit βάζουν !RemindMe 2 years. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...