Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου PC μεχρι 1200 ευρω!


Gennaios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισης retromaniac θελω πολυ χωριτηκοτητα και οι εξωτερικοι δεν με βολευουν σε αυτο που θελω να φτιαξω!

Ξανασκέψου το. Οι εξωτερικοί έχουν τρομερά πλεονεκτήματα.

 

Πάντως τα 2 συστηματα που σου έχω βγάλει γα.. και δέρ..., όχι μόνο από ταχύτητα αλλά και από ποιότητα, πρακτικότητα, ομορφιά. Αν μετράει κάτι από αυτά για σένα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα οχι εξωτερικους ρε συ ξερω!δεινοσαυρε το θεμα ειναι το αλλο τωρα στην πατρα δεν ξερω αν μπορω να τα βρω ολα αυτα στο πλαισιο!πες οτι τα βρισκω δεν θα πρεπει να πληρωσω για λειτουργικο?? :confused: αυτο παει αλλου βεβαια αλλα για να λυσω αποριες ηρθα εδω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπες ότι μπορείς να πάρεις από παντού? Όχι δεν είναι απαραίτητο να πληρώσεις για λειτουργικό. Όλα μπορείς να τα βρεις στο πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια πρόταση; Ξανασυμπλήρωσε την φόρμα αλλά αυτή την φορά σκέψου αρκετά καλά τι θες, μην στα βγάζουμε εμείς με το τσιγκέλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακου στην πατρα απο παντου η φορμα αλλωστε λεει οτι θα μου πειτε που ακριβως μην σας βαλω σε τετοια δουλεια τωρα!πες οτι φτιαχνω το pc απο την συνθεση σου δεινοσαυρε στον σκληρο τι θα βαλω πειρατικα?ντροπη! :D...ο σκληρος ειναι αρκετα καλος για να μην μενει πισω το συστημα και το αργει?γιατι δεν εχω και την απολυτη γνωση σε σκληρους?

 

ειχα στο μυαλο μου κατι τετοιο ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ blank.gif SEAGATE ST31000524AS 1TB BARRACUDA 7200.12 SATA3 ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ blank.gif

OCZ OCZSSD2-2VTXE120G 120GB VERTEX 2 E-VERSION SATAII 2.5'' SSD

 

η θα ανεβει η τιμη πολυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δύο σκληροί που σου έβαλα είναι καλύτεροι από αυτούς που κοιτάς. Είναι ήδη μέσα στην τιμή. Κανε τον κόπο να τα προσθέσεις.

 

γιατι δεν εχω και την απολυτη γνωση σε σκληρους?

 

Αν είναι μόνο στους σκληρούς, δεν πειράζει. Αλλάζουν εύκολα. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...