Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το backstory του "κακού" της σεζόν είναι στην καλύτερη για τα κλάματα.. 

 

Με έδειραν όταν ήμουν μικρός και τώρα θα σας δείξω εγώ, έγινα criminal mastermind και θα με προσκυνάτε.. 

Μόνο στο background παίζει η σειρά μόνο

Επεξ/σία από j0hnn1e
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, Kostasspil είπε

Επιτέλους ένα καλό επεισόδιο

Εγώ από την αλλη δεν τρελαθηκα. Σε σχεση με τα υπολοιπα της σεζόν ίως αλλά γενικότερα.... όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fingolfingr είπε

Εγώ από την αλλη δεν τρελαθηκα. Σε σχεση με τα υπολοιπα της σεζόν ίως αλλά γενικότερα.... όχι

Γενικά ο κακός δεν ήταν λίγο χλιαρός ? Ο Deathstroke γ.. και έδερνε, ο Dhark είχε μαγικές / μυστικιστικές δυνάμεις και τώρα όλοι φοβούνται ένα απλό νταή μαφιόζο ? Ο Oliver μόνος του χωρίς ομάδα έδερνε τέτοιους με τα χέρια δεμένα πίσω από την πλάτη και η badass metahuman Laurel που έχει ζήσει τόσα και τόσα και που μπορεί να τον σκοτώσει σε 1 sec, τον υπακούει αναγκαστικά γιατί "έχει δει για τι είναι ικανός" και τον φοβάται ? Ντόινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, fingolfingr said:

Εγώ από την αλλη δεν τρελαθηκα. Σε σχεση με τα υπολοιπα της σεζόν ίως αλλά γενικότερα.... όχι

Ναι, σε σύγκριση με το τι είδαν τα μάτια μας ως τώρα λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, imitheos είπε

Γενικά ο κακός δεν ήταν λίγο χλιαρός ? Ο Deathstroke γ.. και έδερνε, ο Dhark είχε μαγικές / μυστικιστικές δυνάμεις και τώρα όλοι φοβούνται ένα απλό νταή μαφιόζο ? Ο Oliver μόνος του χωρίς ομάδα έδερνε τέτοιους με τα χέρια δεμένα πίσω από την πλάτη και η badass metahuman Laurel που έχει ζήσει τόσα και τόσα και που μπορεί να τον σκοτώσει σε 1 sec, τον υπακούει αναγκαστικά γιατί "έχει δει για τι είναι ικανός" και τον φοβάται ? Ντόινγκ.

Ρε συ ο Όλι πήγε one to one με Ra's al Ghul και εδώ τρώει φάπες από ένα νταή. Τι να λέμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως δεν κολλάνε πολλά πράγματα, γενικά στα fights ο Oli είναι λες και είναι κάνας νουμπάς που δυσκολεύεται να βγάλει εκτός 4-5 τυχαίους κακοποιούς..Απλά για να συνεχίζει η σειρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλά τα τελευταία Επισοδεια ανεβαινει αρκετα η δραση ενώ τα προηγούμενα από την αρχή της σεζόν μέχρι την μέση ήταν απαράδεκτα.

Σε σύγκριση με την αρχή της σεζόν ενοω καλά.Ελεος με αυτόν τον "κακο".Απλα σκότωσε τον ρε φίλε κούρασες,σε σύγκριση με τους παλιούς δεν έχει καμία ιδιαιτερότητα 

Επεξ/σία από raptorx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...