Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα παγώσει και κοιτούσα την οθόνη σε φάση "Please don't leave me hanging like that"   :confused:  :confused:  :confused:


 

Εκεί που σχεδόν γλυστράει ο Deathstroke στην παραλία, tragic... :P

 

Κλαίω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνολικά η 5η season ήταν πολύ καλύτερη της 4ης. Ξεκίνησα να βλέπω την 5η με το σκεπτικό να παρατήσω τη σειρά εάν ήταν να έβλεπα "4η season #2", αλλά διαψεύσθηκα ευχάριστα.

 

Για πιθανές απώλειες, θα χρειαστεί να περιμένουμε το πρώτο επεισόδιο της 6ης season (Captain Obvious here!) αν και θα προτιμούσα ένα λιγότερο διφορούμενο και περισσότερο happy ending.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αληθεια ffw(ειδικα τα flashbacks δεν τα εβλεπα καθολου) πηγα και την 4η και την 5η season, δεν μου αρεσουν οι νεοι χαρακτηρες ουτε το μεγάλο cast(ειδικα ο λατινος με το "hoss" σπαει μπαλες). Η νεα black cannary καλούτσικη ειναι αλλα δεν συγκρίνεται με Laurel, δεν μπορεις να αντικαταστεις ενα χαρακτήρα ετσι απλα λες και δεν τρεχει τιποτα επειδη έκαναν μαλακία οι writers.. O prometheus πολυ καλος σωζει ολη τη season πραγματικά.

 

Τελος παντων τα ειδα στα γρήγορα και μονο το finale ολοκληρο, μου αρεσε αρκετά και ελπίζω η 6η να ειναι ακομα καλύτερη με μικρότερο cast focus στον GA και σε ενα εξίσου καλό villain.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν αναφέρθηκε πιο πάνω, πάντως στο 

 

 

σκηνικό όπου ο deathstroke σώζει τον Arrow από τον Boomerang κτλ, ο Oliver κάνει την κίνηση που του είχε μάθει ο DeathStroke όταν τον εκπαίδευε

 

https://www.youtube.com/watch?v=a2-ZXPnmVF0

 

Assumption is the mother of all failures! - Με διαφορά η ατάκα της σεζόν.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...