Προς το περιεχόμενο

Arrow


..MementoMori..

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Πλεον βλπεω χωρις υποτιτλους αλλα οταν θελω για κατι κοιταω παντα εδω

 

http://www.subtitleseeker.com/.

 

Προσωπικη συμβουλη οποιος εχει την δυνατοτητα να το δει με αγγλικους η χωρις ας το προτιμησει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 916
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά το είδα με αγγλικούς αλλά να έχεις το νου σου και στο opensubtitles. Μου έχει τύχει πολλές φορές να βρω μόνο εκεί ελληνικούς

Το opensubtitles είναι το πρώτο που πηγαίνω για να βρω υπότιτλους για ταινίες αλλά δεν είχα προσέξει ποτέ ότι έχει και για σειρές.

 

Πλεον βλπεω χωρις υποτιτλους αλλα οταν θελω για κατι κοιταω παντα εδω

 

http://www.subtitleseeker.com/.

 

Προσωπικη συμβουλη οποιος εχει την δυνατοτητα να το δει με αγγλικους η χωρις ας το προτιμησει

Δεν το γνώριζα οπότε το έβαλα και αυτό στα bookmarks. Δυστυχώς δεν μπορώ να δω σειρά/ταινία (ειδικά δράσης ή γενικά με γρήγορους διαλόγους) χωρίς υπότιτλους γιατί δεν ακούω καλά. Και οι αγγλικοί μου κάνουν εννοείται, απλά εφόσον ξέρω ότι υπάρχουν ελληνικοί συνήθως περιμένω να βγουν οι ελληνικοί.

 

Ευχαριστώ και τους δυο σας για τις απαντήσεις.

 

Edit: Τους τρόμαξα :P Μόλις μπήκε ο ελληνικός υπότιτλος (thanks xsubs.tv team)

Επεξ/σία από imitheos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Εμενα μου αρεσε, το πανε πολυ καλα φετος και καμια σχεση με την προηγουμενη σεζον που ηταν η χειροτερη, ειδικα ο προμιθεας φαινεται γαματος στο κοστουμι του  ^_^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γ...ει όμως η Felicity.Ενώ η 5η σεζόν μου αρέσει και το παρακολουθώ πάλι ύστερα από τα σχόλια που διάβασα,αυτά που κάνει στο τελυταίο επεισόδιο μου την έσπασαν.Και ο Όλιβερ εδώ και 5 σεζόν κατηγορεί τον εαυτό του για τα πάντα.Τέτοιο κλαψομ....σμα πια και όλο οι ίδιοι διάλογοι (όχι δε φταις εσύ,όχι εγώ φταίω μπλα μπλα μπλα) ε παράτα τα ρε φίλε  :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γ...ει όμως η Felicity.Ενώ η 5η σεζόν μου αρέσει και το παρακολουθώ πάλι ύστερα από τα σχόλια που διάβασα,αυτά που κάνει στο τελυταίο επεισόδιο μου την έσπασαν.Και ο Όλιβερ εδώ και 5 σεζόν κατηγορεί τον εαυτό του για τα πάντα.Τέτοιο κλαψομ....σμα πια και όλο οι ίδιοι διάλογοι (όχι δε φταις εσύ,όχι εγώ φταίω μπλα μπλα μπλα) ε παράτα τα ρε φίλε  :P

ναι ισχυει αυτη η κλαψα με εχει κουρασει και εμενα, πλεον αξιζει πιο πολυ αυτα που περασε στο παρελθον παρα το παρόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα η 5 σεζον ειναι πολυ δυνατη,βεβαια για να τα λεμε ολα τα νουμερα δεν ειναι καλα...Αλλα φυσικα μιλαμε για το cw οποτε οτιδηποτε εχει καλυτερα νουμερα απο το supernatural,ειναι φυσικο να περνει σεζον.

 

Και εγω πιστευω οτι η φελισιτι εχει κουρασει παρα πολυ και σε συνδιασμο με το σχολιο των παραγωγων οτι μετανιωσαν που εφαγαν την laurel,θελω να ελπιζω σε κατι διαφορετικο στο μελλον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...