Προς το περιεχόμενο

Nokia Lumia 800 194 ευρω!!


touristas1985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οντως ειναι λογικο...αλλα για καποιον που θελει τα απλα απο το κινητο του, παραμενει ενα πολυ ποιοτικο τηλεφωνο σε πολυ καλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να το προτείνω σε μια οικογενειακή μας φίλη που θέλει GPS και να ανοίγει 1-2 συγκεκριμένες σελίδες με το κινητό της.

Τι λέτε;

Δε νομίζω να την νοιάζει αν θα πάρει ποτέ τα win8 :P

Η σελίδα που θέλει σίγουρα να ανοίγει είναι το booking.com γιατί έχει ξενοδοχείο, και φαντάζομαι και τα email της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ "κλειδωμένο" λειτουργικό για να το προτιμήσω. Και 100€ να έκανε, δεν θα τα έδινα για ένα κινητό με κλειδωμένο ακόμα και το ΒΤ!! (δεν μπορώ να στείλω ή λάβω αρχεία και πολλά άλλα, ας μην τα ξανα-αναφέρουμε εδώ).

 

Το αναφέρω για να το γνωρίζει όποιος σκέφτεται να το παραγγείλει και δεν ξέρει για αυττα "θέματακια", ώστε να το ψάξει καλύτερα.

 

Όποιον δεν τον πειράζουν οι "περιορισμοί" ας το πάρει..

 

Υ.Γ. η έκδοση 7.8 που λέγεται ότι θα πάρει όταν την πάρει και αν, ίσως έχει ξεκλείδωτο το BT. Κάτι είναι και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 10 ημέρες κυκλοφορει το nokia 820 με win8. Λογικό είναι.Ξεστοκάρουν

Το nokia 820 δεν ξέρω πότε θα κυκλοφορήσει Ελλάδα (πάντως δεν νομίζω σε 10 ημέρες). Το θέμα όμως είναι σε τι τιμή θα κυκλοφορήσει. Γιατί αν έρθει Ελλάδα στα 499 ευρώ, τότε θα πρέπει να περιμένεις και κανά 3μηνο μήπως πέσει λίγο η τιμή του. Και συν τοις άλλοις δεν έχει καμία σχέση εμφανισιακά με το lumia 800 (για την ακρίβεια σαν ΤΟΥΒΛΟ μου φαίνεται μπροστά του!). Αξίζει όλη αυτή η αναμονή και η διαφορά χρημάτων μόνο και μόνο για τα 8άρια? Και αν αποδειχθούν...λίγα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ "κλειδωμένο" λειτουργικό για να το προτιμήσω. Και 100€ να έκανε, δεν θα τα έδινα για ένα κινητό με κλειδωμένο ακόμα και το ΒΤ!! (δεν μπορώ να στείλω ή λάβω αρχεία και πολλά άλλα, ας μην τα ξανα-αναφέρουμε εδώ).

 

Το αναφέρω για να το γνωρίζει όποιος σκέφτεται να το παραγγείλει και δεν ξέρει για αυττα "θέματακια", ώστε να το ψάξει καλύτερα.

 

Όποιον δεν τον πειράζουν οι "περιορισμοί" ας το πάρει..

 

Υ.Γ. η έκδοση 7.8 που λέγεται ότι θα πάρει όταν την πάρει και αν, ίσως έχει ξεκλείδωτο το BT. Κάτι είναι και αυτό.

 

ειναι επιβεβαιωμενο οτι θα την παρει την 7.8 και θα ξεκλειδωνει το bt καθε φορα αναλώνεσαι στα ιδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...