Προς το περιεχόμενο

Nokia Lumia 800 194 ευρω!!


touristas1985

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι επιβεβαιωμενο οτι θα την παρει την 7.8 και θα ξεκλειδωνει το bt καθε φορα αναλώνεσαι στα ιδια

δώσε ένα link.

|Να σου πώ δεν μου αρέσει το ύφος σου, τι θέλεις να πέις με το "καθε φορα αναλώνεσαι στα ιδια".

 

Υπάρχει κόσμος που δεν είναι σχετικός και την πατάει. Το ίδιο πήγα να πάθω και εγώ κάποτε. Φαντάζεσαι την έκπληξή μου όταν κάποιος με ενημέρωσε σε ένα τετοιο forum για τα κλειδώματα των wp? Εγώ θα την "πάταγα" και κάποιος με"ενημέρωσε". Όποιος δεν τον πειράζει αυτό για το οποίο τον ενημερώνω το αγοράζει και μετά ας φροντίσει αν πάλι θέλει να το ανβαθμίσει. Και αν δεν έπερνε update δεν έπρεπε να ξέρει ότι αυτό που φωράει από την μάνα του έχει θέματα?

 

Όταν κάποιος ρωτάει "αν κάτι αξίζει" δεν λές την αποψή ΣΟΥ? Τι πρόβλημα υπάρχει να πούμε όμως την γνώμη μας? Τι λές και εσύ όπως την είπα και εγώ. Αλλιώς δεν θα υπήρχε το κουμπάκι "απάντηση".

 

Η γνώμη μου μετράει όσο η δική σου. Φιλικά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το οτι δεν μπορείς να ανταλλάξεις αρχεία μέσω bluetooth δεν νομίζω οτι είναι κρητήριο για να απορίψεις ένα κινητό (τουλάχιστον για μένα). Ούτε στο iphone μπορείς και κανένας δεν το σχολιάζει. Όπως και να 'χει η προσφορά έληξε οπότε τζάμπα συζητάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.amazon.co...8801_pe_vfe_dt1

Ξανά βγήκε η προσφορά στα £159.99

 

Δεν ξαναβγήκε , τόσο είναι μια βδομάδα τώρα ( κοίτα 3 post παραπάνω)

Η αρχική ανάρτηση έγινε στις 22/10 και ήταν στις 149 λίρες

 

 

post-149614-0-67483100-1352472042_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είμαι ανάμεσα στο να δώσω κάπου 120Ε και να πάρω το nokia 308 ή 309 όταν έρθουν η να πάρω αυτό εδώ στα 205Ε

 

 

Στην Ελλάδα έχει κάπου στα 450Ε, μοιάζει περίεργο πως πέρασε σχεδόν απαρατήρητο το θέμα.

Εντυπώσεις απο αυτούς που το πήραν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...