Προς το περιεχόμενο

Ενεργοποιηση των windows 7


christakosxo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα !!! Εχω τα αυθεντικα windows 7 Home Premium 64 bit που συνοδευοταν με την αγορα του υπολογιστη μου !! Πριν λιγο καιρο εγκατεστησα απο το ιδιο cd τα windows σε εναν δευτερο υπολογιστη και τωρα μου ζηταει ενεργοποιηση για αυτον το δευτερο υπολογιστη ! προσπαθω να τα ενεργοποιησω με το product key του cd αλλα ματαια μου βγαζει να πληρωσω για να παρω αλλο κωδικο !!! τι πρεπει να κανω ?? ( εννοειται οτι δε ξαναπληρωνω μια φορα ηταν αρκετη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λειτουργικο ειναι γαι ενα υπολογιστη οταν ειναι αγορασμενο μαζι με αυτον...Λογικο να μην σε αφηνει...Λυσεις υπαρχουν αλα απαγορευεται να τις πω εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι αν μπορούσαμε ελεύθερα να βάλουμε το ίδιο κλειδί σε όσους υπολογιστές θέλουμε τότε η microsoft δε θα πούλαγε πάνω από 1 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως μπορουμε σε καποιους τουλαχιστον χωρις loader κλπ αλλα δεν ξερω αν μπορω να το πω απο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως μπορουμε σε καποιους τουλαχιστον χωρις loader κλπ αλλα δεν ξερω αν μπορω να το πω απο εδω

Αν είναι η oem έκδοση τότες μπορεί να εγκατασταθεί μόνο σε έναν υπολογιστή (προφανώς σε αυτόν με τον οποίο ήρθε), αν είναι retail νομίζω μπαίνει μέχρι 3 υπολογιστές (παίζει να μην ισχύει για όλες τις εκδόσεις home, home premium, pro κλπ). Ο φίλος προφανώς έχει την oem έκδοση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι η oem έκδοση τότες μπορεί να εγκατασταθεί μόνο σε έναν υπολογιστή (προφανώς σε αυτόν με τον οποίο ήρθε), αν είναι retail νομίζω μπαίνει μέχρι 3 υπολογιστές (παίζει να μην ισχύει για όλες τις εκδόσεις home, home premium, pro κλπ). Ο φίλος προφανώς έχει την oem έκδοση.

 

Αν και δεν γινεται κανονικα σε 3 υπολογιστες με home premium ...τελικα γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...