Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, citelis είπε

https://ets2.lt/en/greece2-extending-11-real-life-map-to-korinthos/#more-187124

Κάποιος εδώ μέσα δεν έψαχνε αυτό?

Παλικάρια μπορείς να βοηθήσει κάποιος με το παραπάνω;

Το έβαλα στο φάκελο mod μπηκα στο προφίλ το ενεργοποίησα αλλά δεν φαίνεται στο χάρτη.

Πρέπει να είχα κάποιο παλιό mod map της Ελλάδας;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@dreaming123  Ενεργοποίησε στο module playing το ''Pir_Kor_v2''  σε νέο προφίλ! 

Προσωπικά που τον έπαιξα λίγο το χάρτη δεν μπορώ να πω είναι ωραίος αλλά έχει ένα περίεργο minor θέμα. Τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα που υπάρχουν δείχνουν τεράστια για κάποιο λόγο! 

Επεξ/σία από citelis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι φίλε το είδα στις οδηγίες.
Ευχαριστώ.

Σε λίγο θα το δοκιμάσω.

@citelis Το έβαλα αλλά δεν βρίσκει save ώστε να ξεκινήσει....

Επεξ/σία από dreaming123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να λειτουργήσει πρέπει να ενεργοποιήσεις το mod την ώρα που δημιουργείς νέο προφίλ!

Δηλαδή πατάς εκεί που δείχνει το κόκκινο βέλος στη φώτο ενεργοποιείς το mod επιστρέφεις σε αυτήν την οθόνη και μετά θα ενεργοποιηθεί η επιλογή module playing και πας και αλλάζεις το Europe σε Pir Kor v2! Και μετά πατάς create! 

Em8ZoSv.jpg

Επεξ/σία από citelis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το έπαιξα το παιχνίδι πολύ ωραίο αλλα θέλει τιμονάκι για να το ευχαριστηθείς.

Αναμένω να βρώ κανενα μεταχειρισμένο σε λογική τιμή να το λιώσω το παιχνιδι.

Επειδή δεν το έχω πολυκαταλάβει το American Truck είναι καινούργια κυκλοφορία; 

Ακυρο παλιό είναι. Με ποιο πιστεύετε αξίζει να ξεκινήσει κάποιο - expansion κτλ ευχαριστώ

Με ενδιαφέρει κυρίως Αμερική Αλάσκα 

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Νέος παίχτης και εγώ!! Λοιπόν έχω αγοράσει ένα γκαράζ προσέλαβα οδηγό και πήρα και δεύτερο φορτηγό! Ο οδηγός θα ξεκινήσει μόνος να δουλεύει η κάνω κάτι εγώ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, NikosRocknRolla είπε

Καλησπέρα σε όλους! Νέος παίχτης και εγώ!! Λοιπόν έχω αγοράσει ένα γκαράζ προσέλαβα οδηγό και πήρα και δεύτερο φορτηγό! Ο οδηγός θα ξεκινήσει μόνος να δουλεύει η κάνω κάτι εγώ;;; 

Πρέπει να το αναθέσεις στον οδηγό που προσέλαβες. Πας στο γκαράζ (απ' το μενού στα δεξιά θα το βρεις) και εκεί θα το κάνεις assign. Στο περίπου στα λέω γιατί δεν το έχω μπροστά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βάλεις το φορτηγό στη θέση που είναι και ο οδηγός! 

Πάντως στην αρχή αφού τα κάνεις όλα θα ξεκουράζεται για κάμποση ώρα μέχρι να πιάσει δουλειά! Και μάλιστα νομίζω ότι ξεκουράζεται στην αρχή ακόμα και αν έχεις το fatigue simulator απενεργοποιημένο! 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, citelis είπε

Πρέπει να βάλεις το φορτηγό στη θέση που είναι και ο οδηγός! 

Πάντως στην αρχή αφού τα κάνεις όλα θα ξεκουράζεται για κάμποση ώρα μέχρι να πιάσει δουλειά! Και μάλιστα νομίζω ότι ξεκουράζεται στην αρχή ακόμα και αν έχεις το fatigue simulator απενεργοποιημένο! 

 

Ναι είναι εκεί κομπλέ στο ίδιο γκαράζ και γράφει άεργος για το φορτηγό και ανάπαυση για τον οδηγό!!! Θα περιμένω κάνα 2 μέρες ακόμα!

οπότε δεν πατάω κάτι. Ξεκινάει μόνος για εργασία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/4/2018 στις 8:18 ΜΜ, NikosRocknRolla είπε

 

Καλησπερα στην ομαδα.μια ερωτηση παιδια..εχω ενα θεματακι κ δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει..μου φορτωνει το παιχνιδι μια χαρα,μπαινω στο save μου,ξεκιναω κανονικα το δρομολογιο απο εκει π ειχα σταματησει τελευταια φορα κ μετα απο 1-2 λεπτα κολλαει ολο το παιχνιδι,μου πεταει ενα μνμ το pc οτι κατι δεν πηγε καλα κ με πεταει εκτος!ξερει κανεις τον λογο-τους λογους?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, thanos0005 είπε

Καλησπερα στην ομαδα.μια ερωτηση παιδια..εχω ενα θεματακι κ δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει..μου φορτωνει το παιχνιδι μια χαρα,μπαινω στο save μου,ξεκιναω κανονικα το δρομολογιο απο εκει π ειχα σταματησει τελευταια φορα κ μετα απο 1-2 λεπτα κολλαει ολο το παιχνιδι,μου πεταει ενα μνμ το pc οτι κατι δεν πηγε καλα κ με πεταει εκτος!ξερει κανεις τον λογο-τους λογους?ευχαριστω

Χρησιμοποιείς mods?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, p4n0s86 είπε

Χρησιμοποιείς mods?

Ναι φυσικα αλλα δεν ειναι καποιο π δεν ειναι συμβατο... Αν καποιο mod ειχε θεμα δεν θα μ άφηνε καθολου να μπω στο παιχνιδι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thanos0005 είπε

Ναι φυσικα αλλα δεν ειναι καποιο π δεν ειναι συμβατο... Αν καποιο mod ειχε θεμα δεν θα μ άφηνε καθολου να μπω στο παιχνιδι... 

Το παιχνίδι το έχεις γνήσιο στο Steam? Όταν γίνεται ενημέρωση, σου βγάζει και μήνυμα με το που ανοίγει ότι έχει ενημερωθεί κι αν χρησιμοποιείς mods πρέπει να σιγουρευτείς ότι δεν χρειάζονται κι αυτά ενημέρωση, για να συμβαδίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...