Προς το περιεχόμενο

Euro Truck Simulator 2


olympiakosgate7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 28/3/2019 στις 10:39 ΜΜ, Mitsos_.. είπε

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;;;; έχω κατεβάσει ένα Mode με μια νταλίκα Scania το περνάω το Mod στο φάκελο (Mod) μπενω μέσα στο παιχνίδι ενεργοποιώ το mod με την νταλίκα πάταω συνέχεια παιχνιδιού αλλά δεν υπάρχει πουθενα τι να κάνω;;; 

Πρώτον δεν ταιριάζουν τα mods με όλες τις εκδόσεις του παιχνιδιού. Θα πρέπει να δεις σε ποια έκδοση βρίσκεσαι και να πας στις πληροφορίες του mod να δεις αν είναι συμβατό. Από εκεί και πέρα, ίσως θέλει new game για να λειτουργήσει και όχι συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγοράζω άμεσα  Beyond the Baltic Sea και Special Transport (πρακτικά τα μόνα σοβαρά DLC που μου  λείπουν), ρίχνω κι ένα update στα υπόλοιπα mods, βάζω τιμονιέρα στο ρεύμα και βγαίνω πάλι στο δρόμο. Αφορμή αυτό το εξαιρετικό ντοκιμαντέρ που έτυχε να δω τις προάλλες.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2019 στις 12:01 ΠΜ, nzeppos είπε

Αγοράζω άμεσα  Beyond the Baltic Sea και Special Transport (πρακτικά τα μόνα σοβαρά DLC που μου  λείπουν), ρίχνω κι ένα update στα υπόλοιπα mods, βάζω τιμονιέρα στο ρεύμα και βγαίνω πάλι στο δρόμο. Αφορμή αυτό το εξαιρετικό ντοκιμαντέρ που έτυχε να δω τις προάλλες.

μετα απο 1 χρονο και 36 μερες ξαναμπηκα για οδηγηση εξαιτιας σου...🙏

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λες τίποτα, το βρήκα κατά τύχη χωρίς καν να ψάχνω, είπα να χαζέψω δυο λεπτά και κατέληξα να το δω δυο φορές ολόκληρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/4/2019 στις 4:06 ΜΜ, nzeppos είπε

Δε λες τίποτα, το βρήκα κατά τύχη χωρίς καν να ψάχνω, είπα να χαζέψω δυο λεπτά και κατέληξα να το δω δυο φορές ολόκληρο!

ο υιος του χαρυ κλιν νομιζω το εχει κανει = διαμαντακι :) 

στο γκέιμ τρεχει ενα ιβεντ με κατι μικροδωρακια αν ενδιαφερεται κανεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένα κόλπο για να δοκιμάσω να παίξω το παιχνίδι με το  truckersmp? Η εφαρμογή τους είναι για 64 bit και ο υπολογιστής μου 32bit.🙁🙁

Ο υπολογιστής είναι αυτός που έχω στην υπογράφει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2019 στις 12:01 ΠΜ, nzeppos είπε

Αγοράζω άμεσα  Beyond the Baltic Sea

προσωπικα με απογοητευσε το BBS. περιμενα καλυτερη & πιο λεπτομερη εργασια για κατι που επρεπε να δωσουμε περιπου 10€..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, πήγα καναδυο φορές προς Βαλτική και το μόνο που θυμάμαι να μου κάνει εντύπωση ήταν οι αχανείς επίπεδες εκτάσεις. Και τα μικρά χωριουδάκια που βρίσκονταν πάνω στο δρόμο. Δεν με χάλασε όμως γιατί το πήρα κάπου 7 ευρώ και πρακτικά με έκανε να ξεφορτωθώ το Rusmap που απ' ότι κατάλαβα έχει σταματήσει πλέον να αναπτύσσεται (τώρα πια έχω μόνο promods).

Χθες βράδυ έβαλα να κάνω μεγάλο δρομολόγιο, άρμα Leonard 55 τόνων από Βίλνιους κάπου στην ανατολική Λιθουανία μέχρι Δουβλίνο. Πάνω από 2000 χιλιόμετρα διαδρομή. Είχα βάλει στο ραδιόφωνο του φορτηγού Σπορ FM και Άνεμο 92, πήγαινα-πήγαινα, γέμισα πετρέλαιο γιατί είχα μείνει με τα καυσαέρια, έκανα στάση για ύπνο, συνέχισα να πηγαίνω, πέρασε μια ώρα πραγματικού χρόνου και δεν είχα φτάσει ούτε Γερμανία ακόμα. Σήμερα η συνέχεια (θέλω να τραβήξω ένα βίντεο με την τιμονιέρα ρε γμτ και όλο το ξεχνάω, ελπίζω σήμερα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2019 στις 11:22 ΠΜ, nzeppos είπε

Κι εγώ δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα, πήγα καναδυο φορές προς Βαλτική και το μόνο που θυμάμαι να μου κάνει εντύπωση ήταν οι αχανείς επίπεδες εκτάσεις. Και τα μικρά χωριουδάκια που βρίσκονταν πάνω στο δρόμο. Δεν με χάλασε όμως γιατί το πήρα κάπου 7 ευρώ και πρακτικά με έκανε να ξεφορτωθώ το Rusmap που απ' ότι κατάλαβα έχει σταματήσει πλέον να αναπτύσσεται (τώρα πια έχω μόνο promods).

Χθες βράδυ έβαλα να κάνω μεγάλο δρομολόγιο, άρμα Leonard 55 τόνων από Βίλνιους κάπου στην ανατολική Λιθουανία μέχρι Δουβλίνο. Πάνω από 2000 χιλιόμετρα διαδρομή. Είχα βάλει στο ραδιόφωνο του φορτηγού Σπορ FM και Άνεμο 92, πήγαινα-πήγαινα, γέμισα πετρέλαιο γιατί είχα μείνει με τα καυσαέρια, έκανα στάση για ύπνο, συνέχισα να πηγαίνω, πέρασε μια ώρα πραγματικού χρόνου και δεν είχα φτάσει ούτε Γερμανία ακόμα. Σήμερα η συνέχεια (θέλω να τραβήξω ένα βίντεο με την τιμονιέρα ρε γμτ και όλο το ξεχνάω, ελπίζω σήμερα).

πες μου πως να βαλω το σπορ φμ γιατι εχω μονο κλασικη μουσικη να παιζει και ειναι δυσκολο....

εγω και η ομαδα :

ets2-20190421-110446-00.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει ένα mod με ελληνικά internet radios, κάτι σαν αυτό: https://ets2.lt/en/greek-radios/

Δεν θυμάμαι ποιο ακριβώς mod είναι, πάντως η γραμμή για το Σπορ ΦΜ στο αρχείο live_streams.sii είναι αυτή εδώ:

 stream_data[181]: "http://sportfm.live24.gr/sportfm7712|NovaSport Fm(96k)|||0|1"

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για εκπομπές μετά τα μεσάνυχτα που παίρνει τηλέφωνο ο κάθε παλαβιάρης και το δρομολόγιο της νταλίκας είναι δύσκολο, οι αθλητικοί σταθμοί είναι ό,τι πρέπει (όπως και στην πραγματικότητα άλλωστε). Αλλά για σωστή οδήγηση χρειάζονται αποκλειστικά λαϊκά άσματα.

Χθες κατάφερα να φτάσω μέχρι Αγγλία με τα πολλά αλλά έχω ακόμα 700χλμ για Δουβλίνο, τεράστιο ταξίδι και με 55 τόνους στο τρέιλερ δεν τραβάει μία το εργαλείο στις ανηφόρες. Τι στο διάολο τα θέλουν τα Λέοπαρντ στην Ιρλανδία, φώκιες θα βομβαρδίσουν;

Κάτι που θα πρέπει να κοιτάξουν στο παιχνίδι είναι να βάλουν περισσότερα challenges τουλάχιστον σε ό,τι αφορά στα της εταιρίας. Όπως είναι τώρα η κατάσταση, άπαξ και ανοίξεις κάμποσα γραφεία (εγώ έχω 7-8 διάσπαρτα σε όλη την ήπειρο) και αγοράσεις κάμποσα φορτηγά (έχω κάπου 32 αν θυμάμαι καλά, τα περισσότερα Volvo FH16), μετά μαζεύεις τόσα πολλά λεφτά που κάπου χάνεται το νόημα και η δυσκολία του company management. Επιπλέον τα events του World of Trucks δεν μου δουλεύουν γιατί μάλλον χτυπάνε με το Promods. Βγαίνουν διάφορα μηνύματα, από το ότι δεν βρίσκει κανένα διαθέσιμο contract, μέχρι ότι το μέγεθος του φορτηγού δεν είναι σωστό ή να πηγαίνω στο λιμάνι για να περάσω το φορτίο απέναντι και να μου λέει ότι δεν βρίσκει διαδρομή για το λιμάνι προορισμού κλπ. Οπότε παράτησα τα events και κάνω μόνο τα απλά freight contracts.

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...