Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το Huawei Honor 2 με τετραπύρηνο chip και 2GB Ram


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ καλα specs και σε πολυ καλη τιμη... Μηπως να γυρισουμε λιγο την πλατη στις (μεγαλες) εταιριες και να μην ειμαστε προκατειλημμένοι με τις (μικρες)

Λεω εγω τωρα...

 

Το εχω κανει ηδη με τη zte να μη με εχει αφησει παραπονεμενο 2 χρονια τωρα. Αυτη την εποχη εχω "ξεπεσει" σε ενα neo v (καλο αλλα μετα τις 4.3" η 3,7" φαινεται πολυ μικρη πλεον), και ψαχνω τροπο να φερω το Xiaomi. Ας κατσουν ολοι οι υπολοιποι να δειχνουν μαρκες, εμενα τα κινητα μου εγραφαν πανω monte carlo και san francisco (λογω orange αγγλιας) :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ακριβως. διαβασα την τιμή του lg nexus 4 και έπαθα κοκομπλόκο!

 

παίζει να είναι η πρώτη φορά που βλέπουμε σωστή τιμολογιακή πωλητική με γνόμωνα το συμφέρον μας (και εμμεσως και το δικό τους) και όχι να εκμεταλευτούν τους πελατες υπερκοστολογόντας. βλέπεις τα κινέζικα τηλέφωνα με τρελά χαρακτηριστικά και σκέφτεσαι πως στο κορακα τα χρεώνουν τόσο φθηνα σε σχέση με τα πιο επώνυμα και αναγνωρίσιμα. πλέον με το nexus 4 καταλαβαίνεις ότι δεν φταίει η ποιότητα των κινεζικων που τα κάνει φθηνά αλλά η αισχροκέρδια των εταιριών... παίζει ρόλο και το after sale support που ανεβαίνει η τιμή τους αλλά όχι τόσο που να δικαιολογεί διπλάσιες τιμές!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΙΑ ΗΟΡΟΡ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ...

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΙΝΙΤΟ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΕΤΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΧΑΒΑΙ! ΧΕΧΕ

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΑΓΜΕΝΟΥΣ!

 

Πέρα από τη μεγάλη για μένα οθόνη των 4,5'', το κινητό το θεωρώ ένα απόλυτα ολοκληρωμένο πακέτο που σίγουρα θα κοστίζει τα μισά από άλλα κινητά που έχουν μόνο όνομα.Γιατί τα ράσα, δεν κάνουν τον παπά.Μπράβο στη huawei που πρωτοπορεί σε χαρακτηριστικά, ποιότητα και τιμές.Οι ψαγμένοι παρακαλώ ας μην κάνουν τον κόπο να διαβάσουν το θέμα.Ας πάνε να περιμένουν έξω από τη τζαμαρία κάποιου καταστήματος μέχρι να δοθεί το "πάμε".

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα μεχρι σημερα στα χερια μου το πρωτο Honor σε λευκο και μπορω να πω οτι εχει παρα πολυ καλη οθονη και ποιοτητα κατασκευης.

 

Πριν προλαβει να μου πει κανεις κατι εχω αλλαξει πανω απο 100 "βαρβατα" κινητα.

 

Και μην ξεχναμε οτι οταν βγηκαν οι Samsung τηλεορασεις λεγαμε "σιγα μην παρω Κορεατικη θα παρω Philips που ειναι μαρκα" πλεον Philips τηλεορασεις περνουν μονο οι ασχετοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζω να πιστεύω τα γραφόμενα φίλου σε άλλο φόρουμ που λέει ότι το επόμενο χρονικό διάστημα η μάχη για την πρωτιά θα δίνεται ανάμεσα στις Samsung-Huawei.

Σαν κάτοχος ενός IdeosX5 Pro μπορώ να πω ότι αξίζει τα χρήματα που έδωσα για την αγορά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το service και το aftermarket της Huawei εξυπηρετειται απο τα καταστηματα της Wind.Εγω ειχα ενα θεματακι με την οθονη του δικου μου Huawei κολουσε λιγακι το δεξι της μερος.Πηγα το κινητο σε καταστημα Wind και σε 8 ημερες το ειχα πισω με νεα οθονη και αναβαθμισμενο λειτουργικο.

 

Ας ξεκολλαμε σιγα σιγα απο το συνδρομο του οτι δινεις παιρνεις....πολλες φορες δεν ισχυει ρε παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το service και το aftermarket της Huawei εξυπηρετειται απο τα καταστηματα της Wind.Εγω ειχα ενα θεματακι με την οθονη του δικου μου Huawei κολουσε λιγακι το δεξι της μερος.Πηγα το κινητο σε καταστημα Wind και σε 8 ημερες το ειχα πισω με νεα οθονη και αναβαθμισμενο λειτουργικο.

 

Ας ξεκολλαμε σιγα σιγα απο το συνδρομο του οτι δινεις παιρνεις....πολλες φορες δεν ισχυει ρε παιδια.

 

Πολυ χρησιμη η επισημανση σου φιλε μου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το service και το aftermarket της Huawei εξυπηρετειται απο τα καταστηματα της Wind.Εγω ειχα ενα θεματακι με την οθονη του δικου μου Huawei κολουσε λιγακι το δεξι της μερος.Πηγα το κινητο σε καταστημα Wind και σε 8 ημερες το ειχα πισω με νεα οθονη και αναβαθμισμενο λειτουργικο.

 

Ας ξεκολλαμε σιγα σιγα απο το συνδρομο του οτι δινεις παιρνεις....πολλες φορες δεν ισχυει ρε παιδια.

 

Ισχυει και παραισχυει, απλα τοσα επρεπε να δινεις, για να παρεις το σωστο σερβις που ανεφερες. Με τα 700αρια και τα 1000αρια, οχι απολ σερβις, παρεα με 2 ρωσιδες επρεπε να το στελνουν πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...