Προς το περιεχόμενο

Star Wars: Episode 7 [2015]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά το έχουν πάρει λίγο παραπάνω από σοβαρά το race στο hollywood έτσι?!

 

Αυτά μας φάγανε φίλε. Και είμαστε υποχρεωμένοι εν έτει 2015 να ανεχόμαστε τον κάθε πίθηκα στην οθόνη μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τιναφτα ρε? Ταινία θέλουμε να δούμε όχι αγώνα μπάσκετ.

 

Λες αφού βγάλει το κράνος του stormtrooper να το βάλει καλάθι; Τρίποντο ή κάρφωμα; :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ok δεν είμαστε και ρατσιστές, στην τελική όλοι από αφρική ειμαστε, αλλα δεν έχει μούτρα για Jedi ασχέτως το χρώμα του, μακάρι να μου αλλάξει γνώμη η απλά να πεθάνει. Για τριλογία δεν το πάει ο JJ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά ok δεν είμαστε και ρατσιστές, στην τελική όλοι από αφρική ειμαστε, αλλα δεν έχει μούτρα για Jedi ασχέτως το χρώμα του, μακάρι να μου αλλάξει γνώμη η απλά να πεθάνει. Για τριλογία δεν το πάει ο JJ?!

 

Μόνο Mace για jedi, επειδή badass motherf_cker; ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά ok δεν είμαστε και ρατσιστές, στην τελική όλοι από αφρική ειμαστε, αλλα δεν έχει μούτρα για Jedi ασχέτως το χρώμα του, μακάρι να μου αλλάξει γνώμη η απλά να πεθάνει. Για τριλογία δεν το πάει ο JJ?!

Plot twist, είναι το ξώγαμο του Mace Windu! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπερνάω τα ημι-ρατσιστικά σχόλια... αλλά ήδη οι ειδήμονες του Insomnia έβγαλαν ολόκληρη την τριλογία μούφα από το trailer του πρώτου μέρους...

 

Δείτε το πρώτα και αν είναι μούφα τότε κράξτε το... έλεος.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος το πήγε σε άλλο level. Δεν κρίνει απλά τον ηθοποιό πριν δει την ταινία, αλλά ακυρώνει ολόκληρη τριλογία επειδή είδε έναν "πίθηκα". Βέβαια άλλος φέρεται σαν πίθηκας αλλά τέλος πάντων. Και εις ανώτερα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καστ ειναι το μονο που με προβληματιζει στο ολο project. 

 

JJ abrams, lawrence kasdan και john williams. Ειμαστε σε καλα χερια. Ενα ακομα μικρο πραγματακι που φοβαμαι ειναι οτι το συμπαν εχει επεκταθει τοσο πολυ με κομικς, παιδικες σειρες κλπ που fanboys τυπου GHOSTRIDERLSOV (το θυμαμαι ολοκληρο) που θα γαβγιζουν επειδη δεν ταιριαζει αυτο με το ταδε επεισοδιο του 1998 αλλα με την αναφορα στο κομικ του 2006 αναιρειται και πρασινα διαστημικα αλογα

 

EDIT: Μαλακες, ο DOP ειναι καυστικος χιουμοριστας, ηρεμια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μου αρέσει δε μου αρέσει εμφανισιακά είναι λογικό και αναμενόμενο να αναφερθεί. Σχόλια όμως του τύπου "πίθηκας, δε βλέπουμε μπάσκετ, ο μαυρούκος, το μαυρέλι" κλπ δε θα έπρεπε να γράφονται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Χάμιλ babyface είχε πάντως... μη μιλήσουμε για τον Κρίστενσεν...

Δεν έχει τόσο σημασία η εξωτερική του εμφάνιση, αν και για το ρόλο που παίζει μια χαρά ταιριαστός μου φαίνεται. Star Wars είναι άλλωστε, τι θέλατε να δείτε, καποιον σκληρό τύπο α λα Navy Seals;

(Αναφέρομαι στο σχόλιο "δεν έχει μούτρα για Jedi". Btw, έτσι κι αλλιώς δεν τον έχουμε δει ακόμα ως jedi)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός αλλα για αυτό υπάρχει το quote ώστε να μην αναρωτιόμαστε σε ποιον απευθύνεται ο καθένας ;) Ο Nesson και Mcgregor βάλαν αλλα standard για μένα ως Jedi οποτε δεν φταίω εγώ που συγκρίνω αλλα αυτοί :D

 

Ο Hammil?!? :D :D Άμα δεν υπήρχε Ford ως Solo και Darth τότε θα ήταν κωμωδία με την ηθοποιία και μούτρα του Hammil...

 

p.s. για voice acting joker όμως είναι θεός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ έχουμε ξεσκεπάσει τη θεωρία συνομωσίας της Disney ότι τον διάλεξε για πολιτικούς σκοπούς και όχι επειδή για τον χ-ψ λόγο ταίριαζε στον JJ Abrams.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Χάμιλ babyface είχε πάντως... μη μιλήσουμε για τον Κρίστενσεν...

Δεν έχει τόσο σημασία η εξωτερική του εμφάνιση, αν και για το ρόλο που παίζει μια χαρά ταιριαστός μου φαίνεται. Star Wars είναι άλλωστε, τι θέλατε να δείτε, καποιον σκληρό τύπο α λα Navy Seals;

(Αναφέρομαι στο σχόλιο "δεν έχει μούτρα για Jedi". Btw, έτσι κι αλλιώς δεν τον έχουμε δει ακόμα ως jedi)

Είχε babyface σίγουρα... αλλά τουλάχιστον ήταν ξανθός, πολύ πιο κοντά στα πρότυπα του Άριου υπερανθρώπου που όλοι ονειρευόμαστε. Αλλά τι να λέμε τώρα, εδώ ακούγεται ότι ο επόμενος James Bond μπορεί να είναι μαύρος. Καμμιά ελπίδα παίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...