Προς το περιεχόμενο

Panasonic TXP42ST50 ή Άλλη Plasma


BIGJOHN13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ειπε όλα ο graphist83...Η σειρα GT ειναι και αυτη απο τις πλασμα που εχω δει και σιγουρα ειναι εξαιρετικη. Παντως αν παρεις την 8000 δεν προκειται να χασεις κατι απο ποιοτητα. Ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια φήμη απο την ιδία την samsung αναφέρει οτι η τιμη της καρτας αναβαθμησης θα ειναι κοντα στο 10% της τιμης της tv. Η επομένη αναβάθμιση θα την κανει τεττραπυρινη και ισως περισσότερα hz..

 

Να πας να τις δεις από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φήμη απο την ιδία την samsung αναφέρει οτι η τιμη της καρτας αναβαθμησης θα ειναι κοντα στο 10% της τιμης της tv. Η επομένη αναβάθμιση θα την κανει τεττραπυρινη και ισως περισσότερα hz..

 

Να πας να τις δεις από κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σε αυτα τα χρηματα θα πηγαινα σε 50αρα για να το απολαυσω.

Πχ p50st50 στα 1050€ που ειναι εξαιρετικη τηλεοραση, ιδιας ποιοτητας εικονας με αυτην που σκεφτεσαι, αλλα φθηνοτερη και αισθητα μεγαλυτερη.

Ειναι μεγαλη η διαφορα απο τις 40" στις 50". Και στις τηλεορασεις το μεγεθος μετραει.

 

Το θεμα του player δεν νομιζω οτι θα επρεπε να σε πολυαπασχολει με τετοιο budget.

Δινεις αλλα 50-100€ και παιρνεις κορυφαιο player που θα παιζει τα παντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σε αυτα τα χρηματα θα πηγαινα σε 50αρα για να το απολαυσω.

Πχ p50st50 στα 1050€ που ειναι εξαιρετικη τηλεοραση, ιδιας ποιοτητας εικονας με αυτην που σκεφτεσαι, αλλα φθηνοτερη και αισθητα μεγαλυτερη.

Ειναι μεγαλη η διαφορα απο τις 40" στις 50". Και στις τηλεορασεις το μεγεθος μετραει.

 

Το θεμα του player δεν νομιζω οτι θα επρεπε να σε πολυαπασχολει με τετοιο budget.

Δινεις αλλα 50-100€ και παιρνεις κορυφαιο player που θα παιζει τα παντα.

 

Ειδα αυτη μεσα στο μαγαζι και μου φανηκε οτι ειχε την καλυτερη εικονα απ ολες.. Δυστηχως και εμεις εδω στη Κρητη δεν εχουμε τπτ τεραστια μαγαζια ξερετε να πεις θα παω να το δω απο Κοντα το μοντελο να δω πως ειναι να δεις πολλες διαφορες να καταλαβεις τη διαφορα πανω κατω να ξερεις τι θα παρεις... κ γι αυτο κατεληξα σ αυτη την ειδα μ αρεσε μου πηγαινε στο ματι κ τελος.. απο εβδομαδα πιστευω να σας πω τη γνωμη μου καλυτερα που θα τη δουλεψω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ειδα αυτη μεσα στο μαγαζι και μου φανηκε οτι ειχε την καλυτερη εικονα απ ολες..

Δε γίνεται να μη σε εντυπωσιάσει ειδικά οταν τη βλέπεις διπλα σε υποδιεστερα μοντελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε με "ενσωματωμένους" media players. Πόσο μάλλον όταν είναι να δώσετε τόσα παραπάνω χρήματα! Με 80€ παίρνετε ένα WD TV που παίζει κυριολεκτικά τα πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε με "ενσωματωμένους" media players. Πόσο μάλλον όταν είναι να δώσετε τόσα παραπάνω χρήματα! Με 80€ παίρνετε ένα WD TV που παίζει κυριολεκτικά τα πάντα.

 

Καλος ο WD TV και οι υπολοιποι αλλα καποιοι μπορει να μη θελουν επιπλεον συσκευη και καλωδια και να τους ικανοποιει ο ενσωματωμενος Player σε συνδυασμο με το dlνα της τηλεορασης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε με "ενσωματωμένους" media players. Πόσο μάλλον όταν είναι να δώσετε τόσα παραπάνω χρήματα! Με 80€ παίρνετε ένα WD TV που παίζει κυριολεκτικά τα πάντα.

 

Αυτο με τον εξωτερικο Player δεν μου περασε καθολου απο το μυαλο οτι υπαρχει... το ειχα ξεχασει τελειως..

Αλλα ενταξει μη κολλησουμε μονο στο Player ειναι και αλλα τα + και τα - της τηλεορασης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...