Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντε με το καλό..

Εγώ ψάχνω για κάρτα γραφικών, βάζουν και τέτοιες προσφορές?

Να πουμε κατι σημαντικο, γιατι βλεπω οτι ολοι περιμενουν καρτες γραφικων-hdds κλπ, οτι στα BF προιοντα αναβαθμισης υπολογιστων δεν μπαινουν, στα δυο τελευταια χρονια ας πουμε οτι ειδαμε 4-5 προιοντα απο τα 200-300 χοντρικα, και αυτα ηταν 2 ssd και 2 μονιτορς και τιποτα αλλο, ουτε καρτα γραφικων εχει μπει ποτε, ουτε δισκος, τουλαχιστον δεν θυμαμαι προσωπικα κατι αλλο (και πιστευω οτι θα το θυμομουν αν ειχε μπει κατι αλλο)...

 

Τσάμπα περιμένω δηλαδή ένα περίπου μήνα!!

Thanks για την ενημέρωση, αν το ήξερα βέβαια θα είχα πάρει τόσο καιρό..

Hδη έχασα την 7850 από το amazon στα 148, τώρα κινδυνεύω να χάσω και το bundle της ΑΜD με το Far Cry 3.

 

 

Έχω βέβαια την κρυφή ελπίδα ότι ανεβάσανε την τιμή για να την ρίξουν πάλι στα BF

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eρωτηση: Με τα μεταφορικα ισχυει ο,τι συνηθως, σωστα? Απο 25 λιρες και ανω, δωρεαν?

 

οπως προειπαν παλιοτερα επαιζε 25 λιρες απο την αρχική τιμη οποτε σχεδον τα πάντα εχουν δωρέαν μεταφορικα. καλο ειναι να υπαρχουν 2-3 βλακειουλες καβάτζα σε περίπτωση που οντως χρειαστει να συμπληρωθουν οι περίπου 25 λιρες.

 

καλησπερα σε ολα τα παιδια! Η φετινη, θα ειναι η πρωτη μου "Μαυρη Παρασκευη" :P , oποτε ως απειρος και εγω, να σας ρωτησω, ψαχνω να παρω wireless mouse για το pc, απο την εμπειρια σας, παιζει να χτυπησω κατι καλο και επωνυμο (logitech) σε καλη τιμουλα? ευχαριστω εκ των προτερων!

 

περσι αν θυμαμαι καλα ειχε βγαλει logitech m515 σε δυο χρώματα. η μπορει και να ηταν το γερμανικο. υπάρχει μεγάλη πιθανότητα για ποντίκι και σίγουρα για φωτογραφικές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαται κανεις απο περυσι ,ποτε στελνουν τις προσφορες της Δευτερας στο Mail μας; Βραδακι λογικά ή αυριο πρωι;

 

Αν και εψαξα.. αν μπορεις να μου πεις που μπαινω να εισαγω το μαιλ.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν τελειωσει η αντιστροφη μετρηση θα βγαλει μερικες απο τις προσφορες τις δευτερας στο σαιτ 00:00 ωρα αγγλιας.

 

δεν νομίζω. πέρυσι είχαν βγει κατά τις 9 το πρωί οι πρώτες προσφορές.

Αν το αλλάξουν φέρος θα το ξέρουμε σε 1 ώρα και 15 λεπτά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...