Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω απο τα Black Fridays Περιμενω καποιο καλο πολυμηχανημα (Κατα προτιμηση Α3 και Brother) σε καλη τιμη...Αντε καλό μου amazon βάλε αυτο που θέλω :P

 

Ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις :D

 

Πιθανως εψαχνε για κοροϊδο, απλα σκεφτομουν και το ενδεχομενο αναβαθμισης. Σατα ειναι ο δισκος 99%, θυμαμαι οτι μου το ανεφερε, ουτε ειναι 320 γιγα. Το 1/3 μπορει :) Ευχαριστω για τις ιδεες και τα λινκ, θα κοιταξω εναν μικρο ssd (αφου δεν αποθηκευω τπτ εκει), θα περιμενω τη Μαυρη εβδομαδα και θα δω τι συμφερει. Ο σκληρος ηταν αδειος, σπανια κατεβαζει κατι, σπανια αποθηκευει καμια ταινια (οπως εγραψα παραπανω) η οποια σβηνεται μετα. Ειναι καθαρα για επαγγελματικους λογους, γι' αυτο και δεν με πειραζει ο επεξεργαστης του 1ghz. Μονο με τη μνημη πρεπει να ασχοληθω, ειναι μονο 512.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παει το γραμμα στον αη βασίλη-τωρα θα στελνουμε γραμμα στο αμαζον - αγαπημένο μου άμαζον - είμουνα πολυ καλό παιδί φέτος, σε παρακαλώ βάλε το γκαλαξι το τριτο σε μια καλή προσφορά....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να βρουμε κανα 8αρι tablet ειτε στο αγγλικο ειτε στο γερμανικο amazon :P

Μην μας σερβιρουν τιποτα σαβουρα.

 

πάντως αν θυμάμαι καλά το γαλλικό είχε πέρυσι μια καλή προσφορά σε tablet οπότε τσέκαρε και εκεί :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχομαι να βρεις αυτο που ψαχνεις :D

 

Πιθανως εψαχνε για κοροϊδο, απλα σκεφτομουν και το ενδεχομενο αναβαθμισης. Σατα ειναι ο δισκος 99%, θυμαμαι οτι μου το ανεφερε, ουτε ειναι 320 γιγα. Το 1/3 μπορει :) Ευχαριστω για τις ιδεες και τα λινκ, θα κοιταξω εναν μικρο ssd (αφου δεν αποθηκευω τπτ εκει), θα περιμενω τη Μαυρη εβδομαδα και θα δω τι συμφερει. Ο σκληρος ηταν αδειος, σπανια κατεβαζει κατι, σπανια αποθηκευει καμια ταινια (οπως εγραψα παραπανω) η οποια σβηνεται μετα. Ειναι καθαρα για επαγγελματικους λογους, γι' αυτο και δεν με πειραζει ο επεξεργαστης του 1ghz. Μονο με τη μνημη πρεπει να ασχοληθω, ειναι μονο 512.

 

Σε ποια πολη βρισκεσαι?

 

Το να αλλαξεις τον σκληρο ειναι παιχνιδακι μην φοβασαι

Το θεμα ειναι μετα να περασεις ξανα λειτουργικο και να σεταρεις/περασεις τα προγραμματα που θελεις

Οχι πως ειναι και κατι και αυτο, αλλα εφοσον εισαι (χωρις παρεξηγηση) ασχετος οπως λες, θα πεδευτεις λιγο παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ, το χα ξεχάσει αυτό και παρήγγειλα ήδη κάρτα γραφικών...Ας ελπίσω μη βγάλουν καμμια προσφορά και πήξει το μυαλό μου επειδή θα την εχω πάρει κανα 50ρικο ακριβοτερη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια πολη βρισκεσαι?

 

Το να αλλαξεις τον σκληρο ειναι παιχνιδακι μην φοβασαι

Το θεμα ειναι μετα να περασεις ξανα λειτουργικο και να σεταρεις/περασεις τα προγραμματα που θελεις

Οχι πως ειναι και κατι και αυτο, αλλα εφοσον εισαι (χωρις παρεξηγηση) ασχετος οπως λες, θα πεδευτεις λιγο παραπανω

 

Αθηνα, νοτια. Δεν εχω προβλημα με τα σοφτγουερ, ηδη το συγκεκριμενο λαπτοπ εχει σεταριστει απο εμενα 4-5 φορες ολα αυτα τα χρονια. Με τα χαρντγουερ προτιμω να μην ανακατευομαι :) Προσπαθησα να το ξεβιδωσω, σκαλωνω σε δυο συγκεκριμενες βιδες που με παιδευουν. Χρειαζομαι εργαλεια, μαλλον θα ζητησω βοηθεια στο γραφειο απο το ΙΤ.Κ

 

Καλο βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αν θυμάμαι καλά το γαλλικό είχε πέρυσι μια καλή προσφορά σε tablet οπότε τσέκαρε και εκεί :-)

βγάζει και το γαλλικο black friday?

edit:ειδα λεγεται cyber monday και ειναι για την μεθεπομενη εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλιως με προπληρομενη ;)

Μια ερώτηση. Όταν σου ζητάει να γράψεις το όνομα που αναγράφεται στην κάρτα, τι γράφεις που η prepaid δεν αναγράφει όνομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση. Όταν σου ζητάει να γράψεις το όνομα που αναγράφεται στην κάρτα, τι γράφεις που η prepaid δεν αναγράφει όνομα?

Ότι και να γράψεις είτε prepaid card είτε το όνομα σου θα είσαι ΟΚ. Τα έχω δοκιμάσει και τα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...