Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή μόλις την πήρα κι εγώ (από λίστα αναμονής) φίλε silarien είναι καλύτερα να είναι μακριές οι τρίχες ή να τις πάρω πρώτα με μια χαμηλή σκάλα;[/αρκούδα mode off]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@naturegodtm αν εννοείς κανάτα brita το κάνει και μένα αυτό, μένει λίγο νερό εκεί που είναι το φίλτρο

ευχαριστώ για την ειδοποίηση . μίλησα και με άμαζον και άνοιξα και thread και απ ότι κατάλαβα μερικά τα δοκιμάζουν. αρα δεν βρίσκω ρόλο να ταλαιπωρηθω. παρρείγγειλα και απο το tassimo.gr και τώρα περιμένω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαμε σε δευτερολεπτα πουληθηκαν ολα μπηκα σε waitlist για ssd και keyboard και πηρα εξωτερικο σκληρο σφαγηηηηηηηηηηηηηηη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όποιον έχει τύχει να ψωνίσει από cosmodata:

Αγόρασα την Δευτέρα έναν σκληρό, ο οποίος είναι ακόμα στην original συσκευασία (δεν έχει ανοιχτεί καν η ζελατίνα). Γνωρίζει κανείς αν η cosmodata κάνει επιστροφή χρημάτων? Έχω τον seagate στο καλάθι και δεν θέλω και 3ο σκληρό!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μόλις την πήρα κι εγώ (από λίστα αναμονής) φίλε silarien είναι καλύτερα να είναι μακριές οι τρίχες ή να τις πάρω πρώτα με μια χαμηλή σκάλα;[/αρκούδα mode off]

Εγώ πρώτα χρησιμοποιώ τη μικρότερη σκάλα για τα τριμμάρω όλο μου το σώμα και μετά με το foil ξυρίζω όσες περιοχές θέλω. Δοκίμασα να χρησιμοποιήσω το foil στις ευαισθητες περιοχές και δεν ήταν πολύ ευχάριστο(αρκετό τράβηγμα τρίχας έπεσε και αρκετά δάκρυα).

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη φορά θα μένω πανεπιστήμιο, το πατούσα από πριν και με έβγαλε #304 θέση!!! Ενώ από πανεπιστήμιο ήμουν χαλαρός. Τέσπα θα τον κλάσω γιατί είναι χάλια τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση για όποιον έχει τύχει να ψωνίσει από cosmodata:

Αγόρασα την Δευτέρα έναν σκληρό, ο οποίος είναι ακόμα στην original συσκευασία (δεν έχει ανοιχτεί καν η ζελατίνα). Γνωρίζει κανείς αν η cosmodata κάνει επιστροφή χρημάτων? Έχω τον seagate στο καλάθι και δεν θέλω και 3ο σκληρό!!! :D

 

πάρε τον και πούλα τον :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...