Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν νομιζω, απο ebay παντως μπορεις να κανεις τετοια κουμαντα. Βεβαια μπορεις να ρωτησεις με πια εταιρια το στελνουν. Απλα στην Uk ειναι οργανωμενοι. Εγω εχω παρει απο USA ebay με usps χωρις τελωνειο ακριβα αντικειμενα.

 

 

Καλά απο το ebay εντάξει... Θα έρθω σε επικοινωνία μαζί τους να δω με τι στέλνουν.. Σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bρε πηγατε ολοι απογοητευμενοι και κουρασμενοι για υπνο; Πριν 2 λεπτα μπηκα σε λιστα αναμονης για πληκτρολογιο και SSD και μαλιστα το πληκτρολογιο μου το εδωσε κιολας (αλλα δε θα το παρω κιολας :-)) απο οτι φαινεται πεφτει πολυ ακυρο στις "κρατησεις"....

Ελπιζω αυριο να ειναι μια πιο σοβαρη μερα μια που ηδη τα της Δευτερας και Τριτης μπηκαν απο 2 φορες τα περισσοτερα....!

 

 

edit: Ηδη βλεπω παλι πολλα ιδια απο πρωι-πρωι κιολας (η microsd 32gb να μπηκε επειδη την παρηγγειλα και πριν 2 ωρες την ακυρωσα? B)) .... για να δουμε παρακατω...

Επεξ/σία από giorginho
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω πως απ`οτι λενε και αλλοι εδω στο φορουμ δεν ειναι και τοσο γρηγορος αρα καλυτερα να βαλεις π.χ games και καποια προγραμματα που θες να τρεχεις απο κει παρα λειτουργικο

τι εννοείς δεν είναι γρήγορος? ssd είναι και μάλιστα απο τους γρήγορους . κάνω λαθος? και απ΄οτι ξέρω το λειτουργικό το βάζεις στον ssd για να είναι πιο γρήγορο το pc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμη το εβγαλε το tablet τελικα, γιατι δεν παρακολουθουσα?

 

συγνώμη που βλέπεις σε ποια θέση είσαι στο waiting list?

Μου το εβγαλε οταν πατησα να μπω στο waiting list. Μετα δεν ξερω αν φαινεται καπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, παιζει να ειμαι απο τους ελαχιστους που ακομα δε βρηκε τιποτα ιδιαιτερο να παρει ε? Δειχνω εγκρατεια! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην ομήγυρη.

Παρακολουθόντας το πανηγυράκι του BF που γίνετε τις τελευταίες μέρες και μη έχοντας καμιά πρότερο εμπειρία από αγορές εξωτερικού θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Έχω μια Εθνοcash Maestro της Εθνικής τράπεζας παροπλισμένη εδώ και καμιά 5ετία+, την οποία την χρησιμοποιούσα για να τραβάω χρήματα από το ATM και σταμάτησα να την χρησιμοποιώ επειδή είχε τσακιστεί κάπως στη μεση εφ' όσον την έβαζα συχνά στην κολότσεπη και φοβόμουνα να την ξαναβάλω σε ΑΤΜ μη τυχόν και μπλοκάρει σ' αυτό. Χρήματα δεν πρέπει να έχει αρκετά μέσα τώρα, αλλά για να δεσμεύσω καμιά αγορά απο το BF θα έχει μέχρι να προλάβω να την φορτώσω φαντάζομαι. Το ερώτημά μου είναι αν μπορώ να την χρησιμοποιήσω στο Amazon ή μπα? Να σημειώσω ότι δεν είναι plus, αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό. Από τα site της Εθνικής ΕΔΩ Κι ΕΔΩ δεν πολυκατάλαβα πολλά πράγματα πάντως.

Ευχαριστώ για την υπομονή σας και σας εύχομαι καλές κι επιθετικές αγορές στο BF :)

(Matrixx τα φώτα σου περιμένω ειδικά από σένα) :P

 

ΣΣ: Και για να μη παραξηγηθώ λέγοντας "επιθετικές αγορές" εννοώ να πατάτε το ποντίκι με ταχύτητα 200+ click/δευτ την κρίσιμη ώρα (όπως και σε ένα παλιότερο τηλεπαιχνίδι που οι παικτες πατούσαν σαν τρελοί το κουμπί για να απαντήσουν στην ερώτηση που τους έθετε ο τηλεπαρουσιαστής - δεν θυμάμαι πιό ήταν και δεν βρίσκω και σχετικό βιντεάκι στο YouTube τώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tσου.

Φανταζομαι ειρωνικο, αφου αυτον ειχε βαλει 99.99 και παλι τοσο θα τον εχει λογικα...

Ευκαιρια για αποχη αυριο, απο ολα οσα με ενδιαφερουν και εχει ειτε τα πηρα χθες-προχθες ειτε μπηκαν σε απαγορευτικα υψηλες τιμες, που δεν μου αφηνουν ελπιδες για καλυτερες τιμες αυριο...

Σοβαρα θα ασχοληθω μονο με 2 πραματα αν οι τιμες ειναι καλες...

http://www.amazon.co..._rd_p=344320267

(αυτη τη θελω 50 λιρες και κατω, ειχε μπει 60 σε lightening deal πριν λιγο καιρο υπαρχει και "μικρος αδελφος" μοντελο με 60 ευρω απο Ελλαδα και ιδιες λειτουργιες οποτε....)

http://www.amazon.co..._rd_p=344320267

(αυτα με 20-25 λιρες τα συζηταμε... δεν το βλεπω ομως ευκολα με τα μεχρι τωρα δειγματα να πετυχω τετοιες τιμες...)

οπως επισης δεν βλεπω να βαζουν 100 λιρες με τιποτα εναν αλλο στοχο που βλεπω με τα κυαλια...

http://www.amazon.co..._rd_p=344320267

 

Αυτα μεχρι να ξημερωσει δηλαδη γιατι μπορει μεχρι τοτε παλι να εξαφανισουν την μασαζιερα, να βαλουν κανα πληκτρολογιο που θα ακυρωθει μεσα στη νυχτα κλπ κλπ κλπ ...

 

electricity η Maestro που εχεις (εχω κι εγω) θεωρειται "mastercard" αλλα δυστυχως ακομα και η plus που εχω δεν εχει ακομα την δυνατοτητα (απο μηνα σε μηνα μας πανε υποτιθεται ενας απο τους κυριους λογους που εγινε "plus") για ιντερνετικες αγορες, οπως οι κλασικες χρεωστικες. Παρολα αυτα δεν αποκλειω το ενδεχομενο εστω προσωρινα να μπορεσεις να παραγγειλεις κατι με τα στοιχεια αυτης της καρτας αλλα να ξερεις οτι χωρις αλλη καρτα θα το χασεις μετα απο λιγες μερες... Επισης γενικα να την τσεκαρεις γιατι παιζει να εχει μπλοκαριστει απο ακινησια κλπ, ασχετο με το θεμα αλλα αν ειναι να ασχοληθεις καλυτερα να προετοιμαστεις πρωτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...