Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s III (3) από 449€


chrisSerres

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που βρήκα πέρυσι φτηνό samsung galaxy s2 μέσω skroutz μου ήρθε με αγγλικό φορτιστή και διαπίστωσα ότι ήτανε φτιαγμένο για vodafone αγγλίας. Τους έβαλα να μου στείλουν ελληνικό φορτιστή και όντως μου τον έστειλαν και εδω και 1+ χρόνο το κινητό δουλεύει μια χαρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως που βρήκα πέρυσι φτηνό samsung galaxy s2 μέσω skroutz μου ήρθε με αγγλικό φορτιστή και διαπίστωσα ότι ήτανε φτιαγμένο για vodafone αγγλίας. Τους έβαλα να μου στείλουν ελληνικό φορτιστή και όντως μου τον έστειλαν και εδω και 1+ χρόνο το κινητό δουλεύει μια χαρά!

από ebw...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά και στο Media markt μόλις με ενημέρωσε συνφορουμίτης ότι το σ3 τρέχει στα 449€ και το ΝΟΤΕ2 στα 559, για να μην λένε μετά για online και τέτοια... Ορμάτε, το ios είναι πολύ βαρετό, όσοι το σκέφτεστε μη το σκέφτεστε, τσακώστε το..

 

Σε ποιο MM φιλε γιατι γνωστος πηγε στο MM στο Μαρουσι και το ειχε 562€.

Ως γνωστο η πολιτικη των MM ειναι να υπαρχουν προσφορες σε συγκεκριμενα καταστηματα χωρις να το "φωναζουν"....

Γι αυτο ειναι καλο να μαθουμε επιπλεον πληροφοριες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

media markt στη Συγγρού 449 ευρώ, το μήνυμα το έλαβα στις 10 του μηνός (προχτές)

 

559 το εχει ,πηγα σημερα να παρω κατι

και εριξα και μια ματια στα τηλεφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

559 το εχει ,πηγα σημερα να παρω κατι

και εριξα και μια ματια στα τηλεφωνα.

 

Μπορεί όπως λένε και ποιο πάνω, να ήταν προσφορά της μέρας, η κάνα τριήμερο. Όποιος πρόλαβε πρόλαβε :D

 

Εγώ για'μένα βρήκα μεταχειρισμένο μιας εβδομάδας στα 340€ μαζί με αποδείξεις και τα πάντα όλα, αύριο θα το παραλάβω και πριν πληρώσω θα το ελέγξω κι όλλας όπως συμφώνησα με τον συμφωρουμίτη που μου το έστειλε με Γενική χτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

559 το εχει ,πηγα σημερα να παρω κατι

και εριξα και μια ματια στα τηλεφωνα.

και εγώ πέρασα χθες 13/11 559... περίεργο μου φαίνεται να έκανε τέτοια προσφορά και να μην την διαφήμισε καθόλου, έστω και για μια μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το πείρα 340€+ 15(γενική ταχυδρομική) μιας εβδομάδας, από συμφορουμίτη, ζελατίνα μπρος πίσω ανέγγιχτο :D.. και απόδηξη αγοράς κομμένη τη δευτέρα :D

 

ε νταξ, δεν με ενθουσίασε και πολύ σε σχέση με το xperia arc(ICS) που έχω ως τώρα, θα δείξει στη πορεία που θα το γεμίσω εφαρμογές και παιχνίδια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα στο ΜΜ συγγρου το τηλ ειχε 559(και χθες στο Γερακα),επισης μου ειπαν πως δεν το εβαλαν προσφορα τις τελευταιες ημερες,τωρα πως γινεται να ενημερωσουν

μονο τον φιλο εδω για 449 ας μας πει και κανενας αλλος αν ελαβε τετοια ενημερωση αλλιως να κλεισει το θεμα και να χαιρεται και νεο του SIII με τα 340.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα στο ΜΜ συγγρου το τηλ ειχε 559(και χθες στο Γερακα),επισης μου ειπαν πως δεν το εβαλαν προσφορα τις τελευταιες ημερες,τωρα πως γινεται να ενημερωσουν

μονο τον φιλο εδω για 449 ας μας πει και κανενας αλλος αν ελαβε τετοια ενημερωση αλλιως να κλεισει το θεμα και να χαιρεται και νεο του SIII με τα 340.

συνήθως KLOZE κι εγώ όταν βλέπω πολλές σελίδες απαντήσεις, πάω κατευθείαν στη τελευταία και σχολιάζω ασχέτως με το τι έχει πει ο καθένας. Τουλάχιστο όμως έπρεπε να διαβάσεις το αρχικό μήνυμα γιατί μάλλον αυτό που έγραψα αφορούσε το σκρουτζ, κι όχι το M M, εκτός του ότι εσύ το είδες "σήμερα" , και όπως ανέφερα συμφορουμήτης μου μου έστειλε το μήνυμα για τη προσφορά σε Μ Μ και το σχολίασα, αν και ήταν περιττό εφόσον ήταν και εκτός θέματος εξαρχής. Αν από εμέ τον ίδιο είχε εξακριβωθεί τέτοια προσφορά στα ΜΜ τότε σαφώς θα δημιουργούσα και ένα νέο θεματάκι για να ενημερωθείτε κατάλληλα. Τέλος το θέμα μπορεί να κλειδωθεί, εφόσον φαίνονται τα λινκς και τα λοιπά που είναι απαραίτητα για τη πληροφόρηση σχετικά με το θέμα. Δεν χρειάζονται περαιτέρω σχολιασμοί και ανακαυτοιριασμοί των σχολίων που κάνουν οι συμφορουμήτες. Άσε το ΜΜ και σκρουτζαρε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω κρατιέμαι λίγο ακόμη (καμια βδομαδα) να δω τι θα γινει με το nexus 4 και την τελικη τιμή του, αν μας τα χαλάσει η LG τότε θα πάω για το SIII, Τι λέτε?

 

Μαζι σου αδερφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...