Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s III (3) από 449€


chrisSerres

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη τιμη δεν λεω αλλα σε καμια περιπτωση προσφορα.

Οταν υπαρχουν 10 μαγαζια που πουλανε απο 450εως 460 δεν το λες προσφορα απλα εχει πεσει η τιμη του galaxy s3.

Εγω παντως που το εχω εδω και κατι μηνες δεν εχω δει κολληματακια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλη τιμη δεν λεω αλλα σε καμια περιπτωση προσφορα.

Οταν υπαρχουν 10 μαγαζια που πουλανε απο 450εως 460 δεν το λες προσφορα απλα εχει πεσει η τιμη του galaxy s3.

Εγω παντως που το εχω εδω και κατι μηνες δεν εχω δει κολληματακια...

κάποιες στιγμές προσπαθώντας να πάρω τηλ μου βγάζει σφάλμα και το διορθώνω με επανεκκίνηση. λίγο σπαστικό να φορτίζεις καθημερινά την μπαταρία ....κατά τα άλλα είναι τέλειο όσο για την τιμή του αν το πάρεις και με 16% λόγω μειωμένου φπα :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80 ευρώ πιο φθηνό απο το 4s και σχεδόν 300 απο το iphone 5. Τρομερό pricing απο την samsung. Πάντως και το HTC ONE X φαίνεται να ακολουθεί την πορεία τιμής του S3 μάλλον σε μια προσπάθεια να μη χάσει μερίδιο αγοράς. Αν και για μένα θα έπρεπε να ήταν κάτω απο 400€ για να το επιλέξει κανείς αντί για το S3

 

αν δεν κάνω λάθος, κάποιος δημοσίεψε εδώ στις προσφορές από ένα online store που το 4ς το έδιναν στα 460

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κάποιες στιγμές προσπαθώντας να πάρω τηλ μου βγάζει σφάλμα και το διορθώνω με επανεκκίνηση. λίγο σπαστικό να φορτίζεις καθημερινά την μπαταρία ....κατά τα άλλα είναι τέλειο όσο για την τιμή του αν το πάρεις και με 16% λόγω μειωμένου φπα :X

Για το πρωτο που λες αν στο κανει συχνα κανε μια επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις.

Οσο για την μπαταρια που λες το gs3 ειναι απο τα καλα σε αυτον τον τομεα.Αν δεν σου αρκει παρε μια δευτερη μπαταρια και εναν επιτραπεζιο φορτιστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κάνω λάθος, κάποιος δημοσίεψε εδώ στις προσφορές από ένα online store που το 4ς το έδιναν στα 460

H φθηνότερη τιμή αυτή τη στιγμή στο skroutz είναι 531€. Επίσης πέρα απο το γεγονός ότι η apple τα υπερτιμολογεί τα iphone, ακόμα και σε σχέση με άλλες εταιρίες το galaxy s3 σε αυτή τη τιμή μου φαίνεται by far η καλύτερη δυνατή επιλογή για κάποιον που ψάχνει high end smartphone. Το αρκετά υποδεέστερο HTC ONE X είναι μόνο 20 ευρώ φθηνότερο ενώ το ONE X+ και το LG Optimus G που αναμένονται να είναι ισάξια ή και καλύτερα σε επιδόσεις απο το S3 αναμένονται να κινούνται πάνω από τα 650€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H φθηνότερη τιμή αυτή τη στιγμή στο skroutz είναι 531€. Επίσης πέρα απο το γεγονός ότι η apple τα υπερτιμολογεί τα iphone, ακόμα και σε σχέση με άλλες εταιρίες το galaxy s3 σε αυτή τη τιμή μου φαίνεται by far η καλύτερη δυνατή επιλογή για κάποιον που ψάχνει high end smartphone. Το αρκετά υποδεέστερο HTC ONE X είναι μόνο 20 ευρώ φθηνότερο ενώ το ONE X+ και το LG Optimus G που αναμένονται να είναι ισάξια ή και καλύτερα σε επιδόσεις απο το S3 αναμένονται να κινούνται πάνω από τα 650€

 

ήταν ένα που δεν το έβγαζε ο σκρουτζ... Θα το ψάξω και θα ανεβάσω λινκ..

Όντως το optimus g από όσα έχω διαβάσει, θα είναι γρηγορότερο από όλα..

 

αυτό είναι το λινκ για το 4ς στα 469€

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/techmania-iPhone4S-16GB/10771959

 

άραγε ισχύει ακόμα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιες στιγμές προσπαθώντας να πάρω τηλ μου βγάζει σφάλμα και το διορθώνω με επανεκκίνηση. λίγο σπαστικό να φορτίζεις καθημερινά την μπαταρία ....κατά τα άλλα είναι τέλειο όσο για την τιμή του αν το πάρεις και με 16% λόγω μειωμένου φπα :X

 

για την μπαταρια, υπαρχουν πολλες λυσεις, 2η μπαταρια, battery station micro usb που κουμπωνει σε ολα τα κινητα με micro usb κλπ

αλλα πρωτα πρεπει να μαθεις τις ρυθμισεις σου.

προφανως εχεις το wifi ανοιχτο κ οταν κλεινει η οθονη...μπες στις advanced ρυθμισεις του wifi κ βαλε οτι σε εξυπηρετει.

υπαρχουν κ αξιολογες ειδικες εφαρμογες για αυτοματη διαχειριση μπαταριας, δοκιμασες καμια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την μπαταρια, υπαρχουν πολλες λυσεις, 2η μπαταρια, battery station micro usb που κουμπωνει σε ολα τα κινητα με micro usb κλπ

αλλα πρωτα πρεπει να μαθεις τις ρυθμισεις σου.

προφανως εχεις το wifi ανοιχτο κ οταν κλεινει η οθονη...μπες στις advanced ρυθμισεις του wifi κ βαλε οτι σε εξυπηρετει.

υπαρχουν κ αξιολογες ειδικες εφαρμογες για αυτοματη διαχειριση μπαταριας, δοκιμασες καμια?

και δευτερη μπαταρια αγορασα ,και battery station micro usb πήρα ,και φορτιστή αυτοκινήτου... αλλά σε καθημερινή βάση τα πλαστικά καπάκια ανοίγουν για αντικατάσταση (ποιος ξέρει πόσο θα αντέξουν και αυτά )..... κάποια εφαρμογή συμβατή με το gsiii για αυτόματη διαχείριση μπαταρίας μπορείς να μου υποδείξεις ???

όλα τα έχω κλειστά και το wifi και την φωτεινότητα στο ελάχιστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά και στο Media markt μόλις με ενημέρωσε συνφορουμίτης ότι το σ3 τρέχει στα 449€ και το ΝΟΤΕ2 στα 559' date=' για να μην λένε μετά για online και τέτοια... Ορμάτε, το ios είναι πολύ βαρετό, όσοι το σκέφτεστε μη το σκέφτεστε, τσακώστε το..[/quote']

 

Αυτες τις τιμες που τις ειδες? Ειμαι σε διαδικασια αγορας note 2 οποτε με ενδιαφερει. Στο site της mm δεν τα εχει καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες τις τιμες που τις ειδες? Ειμαι σε διαδικασια αγορας note 2 οποτε με ενδιαφερει. Στο site της mm δεν τα εχει καθολου.

 

αν έχεις κοντά σου mm πήγαινε φίλε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"όλα τα έχω κλειστά και το wifi και την φωτεινότητα στο ελάχιστο" και παρόλα αυτά fotis, είσαι αναγκασμένος να το φορτίζεις καθημερινά; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"όλα τα έχω κλειστά και το wifi και την φωτεινότητα στο ελάχιστο" και παρόλα αυτά fotis, είσαι αναγκασμένος να το φορτίζεις καθημερινά; :huh:

Αρχηγε αν είναι να τα έχεις ολα κλειστά ποιό το νόημα; Και για να πω και μια κακία , τι χαμηλα τι ψηλα απο φωτεινοτητα είναι τραγικό το s3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα εγω ειχω την φωτεινοτητα στο αυτοματο με αρκετο wifi,games και αλλες βλακιουλες με βγαζει στανταρ παραπανω απο μερα(ασχετο που το ριχνω ενα μινι φορτισμα(κανα μισαωρο οχι πολυ) καθε πρωι για καθε ενδεχομενο..).αλλα και να μην το κανω παλι με λιγη προσεγμένη χρηση κραταει.βρε fotis 65 μην εχεις τιποτα εφαρμογες που σου τρωνε μπαταρια?ή κανα live wallpaper?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δευτερη μπαταρια αγορασα ,και battery station micro usb πήρα ,και φορτιστή αυτοκινήτου... αλλά σε καθημερινή βάση τα πλαστικά καπάκια ανοίγουν για αντικατάσταση (ποιος ξέρει πόσο θα αντέξουν και αυτά )..... κάποια εφαρμογή συμβατή με το gsiii για αυτόματη διαχείριση μπαταρίας μπορείς να μου υποδείξεις ???

όλα τα έχω κλειστά και το wifi και την φωτεινότητα στο ελάχιστο

 

Κατι δεν παει καλα...

(sto battery station, δεν αλλαζεις καπακια)

Για τσεκαρε στην μπαταρια, τι την τρωει περισσοτερο. Ισως βρεις κατι που σου διαφευγει.

 

Anyway,

Απο εφαρμογες, τα καλυτερα θεωρουνται τα

 

JuiceDefender - battery saver

2x Battery - Battery Saver

 

ειναι αντιστοιχης λογικης, στις δωρεαν εκδοσεις, η διαφορα ειναι οτι το juice defender εχει επιλογη για ελεγχο καθε 15 ή 30 λεπτα αλλα δεν εχει 'white list', ενω το 2x battery τσεκαρει καθε 15 λεπτα αλλα υποστηριζει white list. Το white list ειναι πολυ καλο αλλα κ 'επικινδυνο' για την μπαταρια εαν βαλεις εφαρμογη που προσπερνα τις ρυθμισεις οικονομιας.

(Επισης, το 1ο δεν εχει ads, το 2ο εχει αλλα αν τις μπλοκαρεις σε rooted τηλ, αυτο δεν εχει σημασια).

 

Εναλλακτικα, αν εχεις χρονο για να δοκιμασεις, τα εξης που θεωρουνται καλα:

 

Green Power Free battery saver

PowerMax

 

και υπαρχουν και αυτα εως αξια δοκιμης:

 

Battery Dr saver+a task killer

Battery Defender-Battery Saver

Battery Saver (Power Saver)

 

Παντως με αναλογες ρυθμισεις με ενα απο τα 2 πρωτα, θα δεις "καινουργιο" τηλεφωνο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...