Προς το περιεχόμενο

samsung galaxy s III (3) από 449€


chrisSerres

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε 5 καταστήματα online stores όπως βλέπετε στο skroutz, το samsung galaxy s3 τρέχει στα τεσεράμιση κατοστάρικα. Τρεχάτε ορέεεεε :D

 

link

http://www.skroutz.gr/s/1828505/Samsung-Galaxy-S-III-I9300-16GB.html

 

Να σχολιάσω πως δεν τίθετε κάποιο θέμα σχετικά με το άν του Σκρουτζ είναι εισαγωγής/ελαττωματικά και διάφορους άλλους τίτλους που χρησιμοποιούν αυτοί που θέλουν να πουλάνε μεταχειρισμένα σε τιμές άνω των καινούριων. Εφόσον υπάρχει κανονικά εγγύηση, δεν παίζει τίποτε παραπάνω ούτε και παρακάτω. Το σκρούτζ είναι απλώς το "google" των online αγορών. Μιά φορά(από τις πάρα πολές φορές) που είχα πάρει μέσω Σκρουτζ κινητό και μου χάλασε, πήγα στον Γερμανό με την απόδηξη του online store από όπου με είχε οδηγήσει ο Σκρουτζ να πάρω το "τότε" κινητό, και ο Γερμανός το δέχτηκε κανονικά και το έστειλε για service και δεν πλήρωσα ούτε μεταφορικά όπως έχει τύχει να πληρώσω Σε άλλη γνωστή εταιρία.

 

Ορμάτε για το τριάρι, εξαιρετική κάμερα, εξαιρετικά χρώματα οθόνης, ταχύτατο, γεμάτο εκπλήξεις. Το δοκίμασα χτές σε έναν φίλο, και από βδομάδα το παίρνω :D

post-230390-0-27649200-1352577761_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω κρατιέμαι λίγο ακόμη (καμια βδομαδα) να δω τι θα γινει με το nexus 4 και την τελικη τιμή του, αν μας τα χαλάσει η LG τότε θα πάω για το SIII, Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι πάτε για το S3 ψάξτε το θέμα απόδοσης και "κολληματακίων" για να μη βρεθείτε προ εκπλήξεως.

Έχει κάνει γκάφα η Samsung με το TouchWiz και τρώει διάφορα κολληματάκια το κινητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά και στο Media markt μόλις με ενημέρωσε συνφορουμίτης ότι το σ3 τρέχει στα 449€ και το ΝΟΤΕ2 στα 559, για να μην λένε μετά για online και τέτοια... Ορμάτε, το ios είναι πολύ βαρετό, όσοι το σκέφτεστε μη το σκέφτεστε, τσακώστε το..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σχολιάσω πως δεν τίθετε κάποιο θέμα σχετικά με το άν του Σκρουτζ είναι εισαγωγής/ελαττωματικά και διάφορους άλλους τίτλους που χρησιμοποιούν αυτοί που θέλουν να πουλάνε μεταχειρισμένα σε τιμές άνω των καινούριων. Εφόσον υπάρχει κανονικά εγγύηση, δεν παίζει τίποτε παραπάνω ούτε και παρακάτω. Το σκρούτζ είναι απλώς το "google" των online αγορών. Μιά φορά(από τις πάρα πολές φορές) που είχα πάρει μέσω Σκρουτζ κινητό και μου χάλασε, πήγα στον Γερμανό με την απόδηξη του online store από όπου με είχε οδηγήσει ο Σκρουτζ να πάρω το "τότε" κινητό, και ο Γερμανός το δέχτηκε κανονικά και το έστειλε για service και δεν πλήρωσα ούτε μεταφορικά όπως έχει τύχει να πληρώσω Σε άλλη γνωστή εταιρία.

 

 

 

Και τι είναι ο σκρούτζ να σε οδηγήσει NDrive? 10χρονο είσαι?

Και το άλλο με το Γερμανό τελείως ασύνδετο ρε παιδί μου.Οκ κι εγώ έχω πάει χωρίς καν απόδειξη και απλά τους είπα ότι είμαι πελάτης τους και έχω έρθει πολλές φορές(με θυμόταν κι ένας υπάλληλος) και δε μου πήρε χρήματα.Αν του έδειχνα απόδειξη από άλλο κατάστημα guess what, τουαλλέτα και πάλι πίσω and... imagine how many shit he will give!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και τι είναι ο σκρούτζ να σε οδηγήσει NDrive? 10χρονο είσαι?

Και το άλλο με το Γερμανό τελείως ασύνδετο ρε παιδί μου.Οκ κι εγώ έχω πάει χωρίς καν απόδειξη και απλά τους είπα ότι είμαι πελάτης τους και έχω έρθει πολλές φορές(με θυμόταν κι ένας υπάλληλος) και δε μου πήρε χρήματα.Αν του έδειχνα απόδειξη από άλλο κατάστημα guess what, τουαλλέτα και πάλι πίσω and... imagine how many shit he will give!!!

 

όλα αυτά που σχολίασα, είναι όπως κατάλαβες και εσύ σπόντες των εξυπνάκιδων που πουλάνε τα μεταχειρισμένα τους σε τιμές άνω του σκρουτζ, και καλά "πάρε το σ3 μου 500€ γιατί είναι καλύτερο απ'του σκρουτζ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι δυο δεν εχετε αδικο γενικα..

 

εγω αυτο που δε καταλαβα ειναι πως πηγες κινητο απο αλλο μαγαζι στον γερμανο?

 

Παίρνουν όλα τα κινητά, αρκεί να έχουν απόδηξη και να είναι εντός εγγύησης. Έτυχε να με στείλουν και από αλλού εκεί, και μου το επιβεβαίωσαν και οι ίδιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά και στο Media markt μόλις με ενημέρωσε συνφορουμίτης ότι το σ3 τρέχει στα 449€ και το ΝΟΤΕ2 στα 559, για να μην λένε μετά για online και τέτοια... Ορμάτε, το ios είναι πολύ βαρετό, όσοι το σκέφτεστε μη το σκέφτεστε, τσακώστε το..

 

Θα ελεγα οτι παιρνεις ποσοστα απο την Samsung.

 

 

Υ.Γ. Και εγω κατοχος του S3 ειμαι αλλα νταξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80 ευρώ πιο φθηνό απο το 4s και σχεδόν 300 απο το iphone 5. Τρομερό pricing απο την samsung. Πάντως και το HTC ONE X φαίνεται να ακολουθεί την πορεία τιμής του S3 μάλλον σε μια προσπάθεια να μη χάσει μερίδιο αγοράς. Αν και για μένα θα έπρεπε να ήταν κάτω απο 400€ για να το επιλέξει κανείς αντί για το S3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γερμανός είναι επίσημος συνεργάτης σε ορισμένες μάρκες. Δεν ξέρω για τα Samsung, αλλά για ασύρματα τηλέφωνα Panasonic, όταν είχα πάρει 2 ασύρματα σε προσφορά από τον Κωτσόβολο και το ένα ήταν χαλασμένο, η Panasonic η ίδια μου είπε ότι μπορούσα να το πάω σε οποιοδήποτε Γερμανό, ο οποίος το παραλαμβάνει και το στέλνει στην αντιπροσωπεία για service. Εν πάσει περιπτώσει, όντως το παρέλαβε ο Γερμανός, μόνο που τους πήρε ένα μήνα να μας το φέρουν πίσω, πάλι ήταν χαλασμένο (και είναι ακόμα), ενώ μας είπε ο υπάλληλος που το παρέλαβε, ότι αν το είχαμε αγοράσει από εκείνους, θα διορθωνόταν σημαντικά πιο γρήγορα.

 

Πάντως, το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν φτιάχτηκε ποτέ αν και τη δεύτερη φορά το πήγα εγώ ο ίδιος στην Panasonic σε ένα δρόμο πάνω από τη Βουλιαγμένης. Αν και εντός εγγύησης, πάει για σουτ γιατί βαρεθήκαμε να το πηγαίνουμε και να μην το φτιάχνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80 ευρώ πιο φθηνό απο το 4s και σχεδόν 300 απο το iphone 5. Τρομερό pricing απο την samsung. Πάντως και το HTC ONE X φαίνεται να ακολουθεί την πορεία τιμής του S3 μάλλον σε μια προσπάθεια να μη χάσει μερίδιο αγοράς. Αν και για μένα θα έπρεπε να ήταν κάτω απο 400€ για να το επιλέξει κανείς αντί για το S3

Θα προτιμουσα το: "τρομερο κλεψιμο απο την apple". :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...