Προς το περιεχόμενο

Ποιον φορητο στα 450 - 550?


stratigos24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω Αντωνη και παλι. Θα το δω και εγω απο κοντα το laptop διοτι μολις ειδα το μηνυμα σου την πηρα να μου πει αν λεει κατι απο κατω το laptop και ειδε οτι εχει ενα αυτοκολλητακι που λεει windows 8 και ενα s/n και κατι αλλα, αλλά δεν μπορω να καταλαβω απο αυτα που μου λεει αν ειναι το cd key τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οτι εχει ενα αυτοκολλητακι που λεει windows 8 και ενα s/n και κατι αλλα

 

Αυτό που μου λες συμπεραίνω ότι το γράφει κανονικά κάτω απο το laptop...τα άλλα s/n είναι για το ακριβές μοντέλο που έχετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κατω απο το λαπτοπ αλλα δεν μπορουσα να καταλαβω ετσι οπως μου τα ελεγε αν κατω απο το windows 8 ειχε και κωδικο. Θα το δω αυριο και ξαναγραφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα, πατωντας κατα την εκκινηση το πληκτρο f4 μπαινει σε recovery mode οποτε ειμαστε οκ, δεν εχει serial key για τα windows απο κατω.

 

Εντυπωση μου εκανε ομως που στο ''Ο υπολογιστης μου'' εχει μονο εναν σκληρο και δεν εχει και αλλον εναν recovery. Ισως ομως απλα να ειναι κρυφος και να μην εμφανιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την samsung πηρα και μονο αυτο λεει υπαρχει.

 

Και το compaq cq-71 που εχω, δεν εχει serial key των windows αλλα recovery mode που γυριζει τον υπολογιστη και τα windows στις εργοστασιακες ρυθμισεις και εννοειται οτι τα windows ειναι αυθεντικα με αυτον τον τροπο και ας μην περιεχεται serial key.

 

Θα κοιταξω ομως οπως λες να δω αν υπαρχει καποιο serial πουθενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...