Προς το περιεχόμενο

Γνωμη για HTC ONE X ή Samsung Galaxy s3


Arsenis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλω τη γνώμη σας για αυτοκίνητο οικονομικό όριο δεν βάζω.. παρακαλώ..

 

βρε αρσένης, είναι δυνατόν να μην αναφέρεις αν είναι για δώρο αν θες πλήκτρα η αφής, αν θες καλή κάμερα, τι θες τελοσπάντων τι να σου προτείνει κανείς..?

 

Πάρε το ΝΟΤΕ ΙΙ που τα κάνει όλα κ συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν έχω θέμα για αυτό δν είπα απλα πλέον τα κινητά που έχουν κατακτήση την αγορά είναι αφής ...! Απλα μια γνώμη θέλω ! Σκέφτομαι για το iPhone 5 απλα δν ξέρω ! Έχω ήδη iPhone 4 και δν ξέρω να μείνω στην ίδια εταιρία ή να αλλάξω ...!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Καλο το note 2 αλλα λιγο μεγάλο !

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το iphone5 το θεωρώ πεταμένα λεφτά. Αν είναι να πας σε iphone καλύτερα να πάρεις το 4S, αν και δεν είναι τρελή η διαφορά τιμής. Αν έπαιρνα εγώ κάτι τώρα σε ακριβό κινητό, το πιο πιθανό είναι ότι θα παιρνα το Xperia T. Καλό, δυνατό και designάτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To xperia T το έπιασα στα χέρια μου εχθες σε λευκό και έπαθα cocobloco! Είναι φανταστικό σε αίσθηση, και σε στιβαρότητα σαν κατασκευή και από απόκριση στις εφαρμογές ήταν πραγματικά ασύλληπτα γρήγορο! Είναι πραγματικά "μεγάλου κυβισμού" κινητό και στη μεγαλη κατηγορία έχει τα φόντα να χτυπήσει τον ανταγωνισμό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

520 ευρο για το xperia t ρε παιδια τι του λετε του ανθρωπου??? ας δωσει 20 ευρο παραπανω να ανεβει επιπεδο...........η επιλογη ειναι μια σε android και οχι μονο αυτη τη στιγμη........samsung galaxy note 2.........ειναι απιστευτο και δεν συγκρινεται με τιποτα σημερα στην αγορα.......οποιος θελει μπορει να googlαρει τα reviews του για να το διαπιστωσει και μονος του........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω !! Αλλα για Κινητο ενδιαφέρομαι ! Η τσέπη ευτυχώς αντέχει ακόμα !! Το note 2 καλό αλλα μεγάλο! Για την Sony και ειδικά για Xperia δν ξέρω δν έχω ακούσει καλα λόγια !!! Αξίζει το Xperia t ! Για το s3 τι λέτε ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HTC ONE X ή Samsung Galaxy s3?

Ποιο απο τα δυο να αγοράσω ! Να σημειώσω το κινητό θέλω να το κράτησω και οχι σε ένα εξάμηνο να το πάρω άλλο ! Επίσης το ένα εχει LTE/4G! Και είδη έχουμε σήμα 4G στην Ελλάδα ! Ή να περιμένω το νεο έτος για κανένα καινούργιο ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...