Προς το περιεχόμενο

Πάμφθηνα φωτογραφικά χαρτιά στο getitnow


djkokalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παρελαβα 5 ηχεια για ipod 4th gen με 0,12 λεπτα !!! το ενα . Και κατι φωτογραφικα χαρτια ολα μαζι 5 ευρω.δεν το περιμενα βασικα.thx ts

 

http://www.getitnow....gen/prod474173/ αυτα βασικα.κανενα 20ευρω κανουν εξω.μπραβο getit

 

Τώρα να χρυσοπληρώσω το iphone και να εμπιστευτώ το αμφιβόλου ποιότητος ηχείο, και τσάμπα δεν το έπαιρνα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρω καπου και ενα φθηνο ipod θα το χτυπισω τα χριστουγεννα..αλλιος ας ειναι καλα το ανταπτορακι

Έχει το βύσμα το κλασσικό για όλα τα mp4 players και smartphone ή κουμπώνει απευθείας στο βύσμα του φορτιστή του ipod?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά οι άνθρωποι δε παίζονται.

μου ακυρώσαν την παραγγελία στις 5/12 όπως είχα γράψει και πιο πάνω.

και δε μου έχουν επιστρέψει ακόμα τα χρήματα στην κάρτα.

τους έστειλα και mail εδώ και 4 μέρες και ούτε καν απάντησαν.

τι κωλομάγαζο είναι αυτό ρε;

 

πρώτη και τελευταία φορά που ασχολούμαι μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ειπαν θα μου στειλουν και τα αλλα 9!αυτα τραβαει οποιος παιρνει αχρηστα πραγματα απο αχρηστα μαγαζια.αχαχα

εμενα ακομα να μου στειλουν τα υπολοιπα οπως με καθησυχασαν.τους εστειλα ενα μειλ-κραξιμο μπας και..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Παρέλαβα κι εγώ ό,τι παρήγγειλα. Κυρίως με ενδιέφερε το χαρτί superior (γυαλιστερό διπλής όψης) της HP με τιμή δύο (2) ευρώ τα 50 φύλλα!

Και το χαρτί-φιλμ της Folex (50 φύλλα με 5 ευρώ)!

Και ένα πριζάκι, χρήσιμο για όσους πήραν εξωτερικό δίσκο χωρίς κουμπί on-off, στα 1,60€.

Όπως και κάποια πολύ ποιοτικά καλώδια που μου βγήκαν στα 1-2 ευρώ, λόγω προφανούς λάθους στην τιμή. Και οφείλω να δώσω συγχαρητήρια στο Getitnow που δεν μάσησε και έστω και με μεγάλη καθυστέρηση, έστειλε μια παραγγελία από την οποία μπήκε σίγουρα μέσα.

 

Πιτόγυρε*, εγώ την τελευταία φορά που επικοινώνησα, έστειλα (κοσμίως μέν, δηκτικώς δέ) τα παράπονά μου στην φόρμα που έχουν. Μου τηλεφώνησε σχεδόν αμέσως κάποιος ευγενέστατος από την εξυπηρέτηση πελατών, εξηγώντας μου ότι ο προμηθευτής τους κρέμασε κλπ. και μου υποσχέθηκε ότι θα παραλάβω την Παρασκευή που πέρασε. Τελικά παρέλαβα σήμερα.

 

* ΥΓ: Όποτε βλέπω αυτό το avatar, μου ανοίγει η όρεξη.

Επεξ/σία από kondoras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...