Προς το περιεχόμενο

Πάμφθηνα φωτογραφικά χαρτιά στο getitnow


djkokalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

fou

 

αν τα δοκίμασες πες μας σε τι εκτυπωτή τα έβαλες και με τι αποτέλεσμα.

Προβληματίζομαι αν είναι ΟΚ για canon

 

Ακόμα δεν τα δοκίμασα αλλά έχω epson εκτύπωση και έχω ξαναπάρει τα ίδια χαρτιά με πολύ ποιοτικό αποτέλεσμα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

όντως το everyday της hp δεν πολυαξίζει. αλλά κάπου θα χρησιμοποιηθούν δεν μπορεί.

εγώ πήρα και μαγνητικά χαρτιά για να φτιάξω μαγνητάκια! πολύ ωραίο χαρτί αλλά πολύ χοντρό. ελπίζω να μην φρακάρει ο εκτυπωτής μου, αν και λέει ότι είναι για όλους τους inkjet εκτυπωτές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως το everyday της hp δεν πολυαξίζει. αλλά κάπου θα χρησιμοποιηθούν δεν μπορεί.

εγώ πήρα και μαγνητικά χαρτιά για να φτιάξω μαγνητάκια! πολύ ωραίο χαρτί αλλά πολύ χοντρό. ελπίζω να μην φρακάρει ο εκτυπωτής μου, αν και λέει ότι είναι για όλους τους inkjet εκτυπωτές

 

link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταζομαι λεει αυτα...

http://www.getitnow.gr/prod/analosima/hartia-ektyposis/mirror-mp650mm-5-fylla/prod2251207pp/

Καλη περιπτωση φαινονται, αν τα δοκιμασεις ενημερωσε να παρω κι εγω κανενα!

 

Επισης βλεπω ξανα προς παραγγελια τα ..."παμφθηνα" και αναρωτιεμαι αν ειναι κανα κολπακι της ΗΡ με το σκεπτικο οτι τα συγκεκριμενα ειναι φθηνα (εδω δινουν τζαμπα 100-150φ advanced με λιγα μελανια) για να "προκαλεσουν" καταναλωση (πχ οσοι πηραν 400φ με ~1 ευρω θα φανε σιγουρα 1 σετ μελανιων ή και 2... και θα βγαλουν και κακης ποιοτητας εκτυπωσεις τα advanced μετα τις 2 πρωτες φορες τα εκοψα, ειναι λες και ξεφτιζουν σε βαθος χρονου, πλεον μονο premium plus βαζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως το everyday της hp δεν πολυαξίζει. αλλά κάπου θα χρησιμοποιηθούν δεν μπορεί.

 

0,27€ τα 100 φύλλα. δηλαδή τσάμπα.

οκ δεν είναι και τα καλύτερα αλλά πόσο χάλια να είναι;

για πρόχειρες εκτυπώσεις που τα θέλω μια χαρά θα είναι.

 

αν μπορέσω θα δοκιμάσω να παραγγείλω κανενα κιβώτιο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πλάκα κάνετε;

 

μήπως είναι το ένα φυλλο 0,27€;

υπάρχει άτομο που παρέλαβε αυτά τα χαρτιά;

αυτά κοστίζουν κανονικά γύρω στα 8€. εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά πλάκα κάνετε;

 

μήπως είναι το ένα φυλλο 0' date='27€;

υπάρχει άτομο που παρέλαβε αυτά τα χαρτιά;

αυτά κοστίζουν κανονικά γύρω στα 8€. εδώ

 

και εγω αυτο σκεφτηκα, κοιτα μερικες σελιδες πιο πισω και θα δεις οτι καπιοι εχουν παραλαβει κανονικα

 

και εμενα μου ηρθε σημερα αλλα δεν προλαβα να παω απο speedex να παραλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο σκεφτηκα, κοιτα μερικες σελιδες πιο πισω και θα δεις οτι καπιοι εχουν παραλαβει κανονικα

 

και εμενα μου ηρθε σημερα αλλα δεν προλαβα να παω απο speedex να παραλαβω

 

ή μας κάνουν πλάκα κι αυτοί ή κάποιος υπάλληλος του getitnow θέλει να εκδικηθει την επιχείρηση και έβαλε σκοπό να τους τινάξει στον αέρα.

 

πήγα να παραγγείλω 10 αλλά δε μ άφησε. έβγαλε ένα μήνυμα ότι ξεπέρασα το όριο κάτι τέτοιο.

τελικά παρήγγειλα 6 και πλήρωσα με κάρτα με παραλαβή από ΕΛΤΑ. σύνολο 1,62€

δηλαδή τώρα θα μου έρθουν 600 φύλλα; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα premium plus παντως ισχυριζονται οτι κρατανε καλη ποιοτητα για καπου 115 (?) χρονια ... κατι τετοιο.. εγω οπως ξαναεγραψα μεχρι και με τα "advanced" ειδα ξεθωριασμα σε λιγοτερο απο 2 χρονια... τα premium plus που εχω τυπωσει μεχρι τωρα (αρκετα μαλιστα σε εντυπωσιακα matt A4) ειναι (σχεδον στη 2ετια) σαν καινουργια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

premium plus + πλαστικοποίηση = άψογες για πολλά-πολλά χρόνια (δοκιμασμένο)

 

φωτογραφικό HP (δεν είμαι σίγουρος, νομίζω advanced) χωρίς πλαστικοποίηση και εκτεθειμένες σε φως = στη δεκαετία υπερβολικά ξεπλυμένες - δεν βλέπονται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό Τετάρτη βράδυ η παραγγελία και ακόμα δεν έχω καμία ενημέρωση..

Μου την δείχνει τόσες μέρες καταχωρημένη

Κρίμα μάλλον δεν πρόλαβα

 

Μια από τα ίδια (βέβαια εγώ παρήγγειλα άλλα χαρτιά συν ένα σωρό καλώδια). Παραγγελία Τετάρτη, μέχρι σήμερα ούτε φωνή, ούτε ακρόαση. Αυτό μπορεί να είναι και καλό.

Καλύτερο πάντως από την ενημέρωση που έχουν κάποιοι άλλοι (ονόματα δε λέμε, υπολήψεις δε θίγουμε), τύπου «αναμένεται παραλαβή αύριο, μεθαύριο, σε τρία τέρμινα» που κάθε λίγο μεταβάλλεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...