Προς το περιεχόμενο

Πάμφθηνα φωτογραφικά χαρτιά στο getitnow


djkokalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμενα μου ηρθαν μονο τα χαρτια γιατι τα cd εξαντληθηκαν.Τα μεταφορικα ηταν περισσοτερα απο το κοστος των χαρτιων παντως.Ευχαριστω τον starter του topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλεπω να το αναφερει αλλος και απορω αν ειναι μονο δικο μου προβλημα, δεν μπορω εδω και καπου 5 μερες να κανω login στο getitnow.... με τιποτα (οταν πατησω το σχετικο κουμπι απλα ...φορτωνει για απειρη ωρα η σελιδα)! Φανταζομαι οτι δε μπορει να περασαν 5 μερες για το καταστημα χωρις να παρει ουτε μια παραγγελια και να μην εκανε τιποτα, αρα τι μπορει να παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμένα μια χαρά κάνει login.

ωστόσο ,παρότι μου άλλαξαν την παραγγελία ,δεν έστειλαν ακόμα ούτε την νέα.

Κλείνω 10ήμερο και μου γράφει καταχώρημένη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλεπω να το αναφερει αλλος και απορω αν ειναι μονο δικο μου προβλημα, δεν μπορω εδω και καπου 5 μερες να κανω login στο getitnow.... με τιποτα (οταν πατησω το σχετικο κουμπι απλα ...φορτωνει για απειρη ωρα η σελιδα)! Φανταζομαι οτι δε μπορει να περασαν 5 μερες για το καταστημα χωρις να παρει ουτε μια παραγγελια και να μην εκανε τιποτα, αρα τι μπορει να παιζει;

τσέκαρε αν μπαίνει από άλλο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω για τις απαντησεις, μαλλον θα μεινει αναπαντητο το ερωτημα αφου και διαφορους browsers ειχα δοκιμασει, και σβησιμο των cookies κλπ στον εναν εξ αυτων (ΙΕ) και τελικα... τωρα που ξαναδοκιμασα με τον firefox απο τον οποιο δεν εσβησα/αλλαξα κατι μπηκε!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γ@μω την γκαντεμια μου,αφου δεν πηραν ουτε τηλεφωνο τοσες μερες -λεω παει χαθηκε η παραγελλια στο διαστημα,ελα ομως που ηρθε σημερα το κουριερ σπιτι,το παρελαβε η κοπελα μου,και τωρα που γυρισα το ανοιξα και ειχε μεσα 1 πακετο αντι για 10!στα 3ε με καινουριο ταμπελακι !!!!ελεος .τωρα τους παιρνω τηλ και δεν λειτουργει ενα σταθερο που εχουν!!!!γρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου στείλανε σήμερα μαιλ (είχα παραγγείλει 2 πακετάκια απο τα HP συν κάτι ψιλά).

 

 

Σας ευχαριστούμε για την υπομονή σας αναφορικά με την παραγγελία σας.

 

Ζητούμε ειλικρινά συγνώμη, διότι δεν θα μπορέσουμε να παραδώσουμε συνολικά την παραγγελία σας χχχχχχχχ, καθώς μετά από επικοινωνία με τον προμηθευτή μας το προϊόν ΧΑΡΤΙ A6 HP EVERYDAY PHOTO 100Φ PROMO PR είναι προσωρινά εξαντλημένο. Αν θέλετε μπορείτε να πλοηγηθείτε στο e-shop μας για να κάνετε μια εναλλακτική επιλογή. Από την πλευρά μας, σας διαβεβαιώνουμε ότι θα ακυρώσουμε το συγκεκριμένο προϊόν από την παραγγελία σας και θα προχωρήσουμε στην αποστολή των υπόλοιπων διαθέσιμων προϊόντων.

 

Μας συγχωρείτε για την όποια αναστάτωση σας προκαλέσαμε.

 

Στην διάθεσή σας,

Getitnow.gr Customer Passion

 

 

 

και μου αλλάξανε την παραγγελία αφαιρώντας τα συγκεκριμένα χαρτιά.

τώρα πιθανόν να την ακυρώσω τελείως μιας και το θέμα ήταν τα συγκεκριμένα χαρτιά. είχα επιλέξει και αντικαταβολή, οπότε δε με συμφέρει και τόσο. αν επέλεγα δωρεαν αποστολή θα ήταν οκ

 

οπότε όσοι προλάβανε. τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...