Προς το περιεχόμενο

Νέο διαφημιστικό για το F2G


geekas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά τα σπάσανε όλα με 10 ευρώ 300 λεπτά και τα 10 σου μένουν στην κάρτα όπου μπορείς κάλλιστα με 5 ευρώ να βάλεις άλλα 200 λεπτά. Ο θάνατος του Whats up

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τα σπάσανε όλα με 10 ευρώ 300 λεπτά και τα 10 σου μένουν στην κάρτα όπου μπορείς κάλλιστα με 5 ευρώ να βάλεις άλλα 200 λεπτά. Ο θάνατος του Whats up

 

Και μαλιστα τα 300 λεπτα ειναι προς ολα τα δικτυα... και για σταθερα ακομα ;P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για τα 500mb που δίνει με 5 ευρώ, μου είπε η κοπέλα στην εξυπηρέτηση πελατών ότι είναι προσφορά μέχρι τέλος Δεκεμβρίου και δεν γνωρίζει αν θα ισχύει μετά. Λέω να περιμένω λίγο ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ αυτά τα λίγα mb με κάνουν και δεν φεύγω ακόμη από την cote διότι η wind βγάζει προσφορές αλλά μετά δεν ξέρεις πόσο θα τις κρατήσει

πάρτε παράδειγμα το δωρεάν internet στα 6GB που μετά το κατέβασε στα 3GB και κράτησε 10 μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ αυτά τα λίγα mb με κάνουν και δεν φεύγω ακόμη από την cote διότι η wind βγάζει προσφορές αλλά μετά δεν ξέρεις πόσο θα τις κρατήσει

πάρτε παράδειγμα το δωρεάν internet στα 6GB που μετά το κατέβασε στα 3GB και κράτησε 10 μήνες

 

Ότι και αν έκανε, τα 300 λεπτά ομιλίας προς όλους με 10 ευρώ κάρτα, η οποία στο τέλος σου μένει στο λογαριασμό, απλά δεν παίζει σαν προσφορά. Στο κάτω κάτω, παραγγέλνεις μια κάρτα F2G δωρεάν και online από το site τους, εκμεταλλεύεσαι αυτό που σου δίνουν και στην πορεία αποφασίζεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα καρτοσυμβόλαιο 25 WIND. δεν χρειάστηκε και πολύ για να το ακυρώσω και να βάλω f2GO. ούτως ή άλλως γλυκοκοίταζα την Q. πραγματικά τα συμβόλαια δεν μετράνε μία για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπόψιν η χρέωση είναι τρίλεπτη. οπότε όσοι σκέφτεστε να πάτε από συμβόλαιο σε καρτα, δείτε ποσες κλήσεις κάνατε πριν. γτ πχ με τα 300, ειναι στην ουσία 100 κλήσεις max. ενώ στα συμβολαια η χρέωση είναι λεπτό αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπόψιν η χρέωση είναι τρίλεπτη. οπότε όσοι σκέφτεστε να πάτε από συμβόλαιο σε καρτα, δείτε ποσες κλήσεις κάνατε πριν. γτ πχ με τα 300, ειναι στην ουσία 100 κλήσεις max. ενώ στα συμβολαια η χρέωση είναι λεπτό αν δεν κάνω λάθος.

 

Είναι με ελάχιστη διάρκεια 3 λεπτά και μετά το 3λεπτο είναι ανά δευτερόλεπτο. Και πάλι η προσφορά δεν παίζεται, δεν υπάρχει κάτι άλλο πιο οικονομικό σε άλλο δίκτυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάρτα σαφώς και δεν υπάρχει. εγώ μιλάω για αυτούς που πάνω στον ενθουσιασμό τους τρέξουν να φύγουν για καλύτερα απο συμβόλαιο και τελικά είναι χειρότερα. γτ αν ο άλλος κάνει πχ 180 κλήσεις του ενός λεπτού, στο τέλος θα βρεθεί να πληρώνει περισσότερα στο f2g από το να έμενε στον συμβόλαιο που ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για τα 500mb που δίνει με 5 ευρώ, μου είπε η κοπέλα στην εξυπηρέτηση πελατών ότι είναι προσφορά μέχρι τέλος Δεκεμβρίου και δεν γνωρίζει αν θα ισχύει μετά. Λέω να περιμένω λίγο ακόμα.

 

5 ευρώ τα 500 mb το είχε εδώ και κανα χρόνο. Αν είδες τώρα με 5 ευρώ σου δίνει 1 Gb αν το ενεργοποιήσεις από το myF2Go.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...