Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενω να μου επιστραφουν καποια πραγματα, τα οποια εστειλαν 20/12 και προφανως δεν εχουν ερθει ακομα λογω εορτων, οποτε μην ανησυχεις!

Απλα εκανα μια δευτερη παραγγελια χθες και ειχα καποιο θεμα με το paypal και ηθελα αν το εχει παθει καποιος αλλος να με κατατοπισει στο τι να κανω.

ποσες μερες εκαναν να σου ερθουν εσενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα, το sd δειχνει να εχει περασει μονο η παραγγελια απευθειας με την καρτα (χωρις paypal) η οποια εγινε αφου μου εβγαλε το προβημα με το paypal. Εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα;

 

πιθανών θα πέσει ακύρωση την Τετάρτη που θα ανοίξουν....

 

 

το order reference number ειναι το tracking ?

μου εστειλε πρωτα εμαιλ το sportdirect και μετα η barlin delivery που εχει εικονα στο εμαιλ την διαδικασια της μεταφορας αλλα ειναι ακομα στο πρωτο σταδιο και μου λεει μονο τον αριθμο αναφορας της παραγγελιας αυτον μπορω να τον χρησιμοποιησω καπου να δω που βρισκεται το δεμα μου?

 

"θεωρητικά" τα πράγματα θα φύγαν από αγγλια 21/12 και θα τα εχεις μάλλον 30/12 λόγο εορτών αλλιώς 3/1 μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα, το sd δειχνει να εχει περασει μονο η παραγγελια απευθειας με την καρτα (χωρις paypal) η οποια εγινε αφου μου εβγαλε το προβημα με το paypal. Εχει αντιμετωπισει κανεις το ιδιο προβλημα;

Πιθανοτατα κομπινα του Paypal, Mαλλον ειδαν οτι ειχες ηδη λιρες στην καρτα οποτε δεν θα βγαζαν προμηθεια απο την δικια τους μετατροπη .... και το επαιξαν κινεζοι! Εχουν καταντησει αηδια, κοιτα και το αντιστοιχο νημα στο φορουμ.

Πήρα κι εγώ επιβεβαιωτικό mail αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα μας τα στείλουν με express. Όπως και να χει πήρα κάτι μικροπράγματα 13ε για δοκιμή πιο πολύ. Η μεγάλη παραγγελία που έβαλα είναι on the way (και πλήρωσα και μεταφορικά :devil:).

Ας τα στειλουν οπως θελουν αρκει να ειναι τζαμπα :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο αναφορα τα μεγεθη τα εβερλαστ και τα λονσνταλε ειναι μεγαλυτερα σε σχεση με καλονικα νουμερα γιατι κατι ειδα ελεγαν για πιο φαρδια γραμμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά Χριστουγεννα σε ολους ευχομαι!

Εχω μια αγωνια περι μιας επιστροφης μου. Την εστειλα την τριτη..εστειλα και τα αποδεικτικα μου στο telus paypal refunds και μου εχουν στειλει μονο ενα εμαιλ οτι καταχωρηθηκε το αιτημα μου. Εχουν περααει αρκετες μερες; Αργουν συνηθως;

 

 

Κι εγώ από την Τετάρτη τα έστειλα για μια επιστροφή και δεν έχω πάρει κάτι άλλο. Εντάξει 2 εργάσιμες πέρασαν δεν είναι και πολύ...

 

19/12 τα έστειλα εγώ. Ούτε εγώ έχω λάβει το refund. Κανονικά θα έπρεπε να είχαμε λάβει το ποσό.

Θεωρητικά είμαστε στα όρια μιας και December 31st 2016 λήγει η υπηρεσία paypal returns αλλά δεν φαίνεται να παίρνει επέκταση για το 2017...

Επίσης δεν έχω ενημέρωση από royal mail.

Από ΕΛΤΑ τελευταία ενημέρωση:

2016-12-19 23:53

SEND ITEM ABROAD

 

Ας ελπίσουμε είναι λόγω γιορτών...

 

 

Εγώ αγόρασα ποδήλατο (16 κιλά) με εξπρές αποστολή δωρεάν!!

Με revolut σε λίρες μου χρεώθηκαν 132€ αντί 135€ που έγραφε στην ιστοσελίδα..

 

gg. Πόσα γλίτωσες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19/12 τα έστειλα εγώ. Ούτε εγώ έχω λάβει το refund. Κανονικά θα έπρεπε να είχαμε λάβει το ποσό.

Θεωρητικά είμαστε στα όρια μιας και December 31st 2016 λήγει η υπηρεσία paypal returns αλλά δεν φαίνεται να παίρνει επέκταση για το 2017...

 

Προφανώς 31/12 είναι η προθεσμία για να αιτηθείς επιστροφή μεταφορικών. Το πότε θα τα πιστώσουν είναι δικό τους πρόβλημα. Αλίμονο αν έπρεπε να προσέχουμε εμείς να γίνει η πίστωση μέχρι 31/12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό κάνει να στείλει τις παραγγελίες ; έχω αγοράσει από το πρωί Σαββάτου και ακόμα processing λέει

Συγνώμη φίλτατε, αυτοί στο England Χριστούγεννα δεν έχουν;   :blink:  Σε όλους proccessing λέει μέχρι να ανοίξουν... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...