Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο,τι να 'ναι...Παραγγελία 25/12,επιλογή Express με κωδικό για δωρεάν,το στατους ειναι Awaiting Courier Pickup,δεν έχει έρθει email ότι collected,αλλά πατώντας track order βγάζει DHL :

Processed at LONDON-HEATHROW - UK 

 με  Estimated Delivery: Monday, January 02, 2017   για Πάτρα.

Δευτέρα δουλεύουν οι κούριερ;

ναι, δεν ειναι μαγαζι που δουλεψε κυριακη για να μην δουλευουν..

 

 

εμενα μου ρθε το πρωι μειλ οτι παρελαβε ο κουριερ με wnDirect..(standard delivery)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι τα πράγματα μου έρχονται με "το γρήγορο" μιας και έλαβα κι εγώ SMS για παράδοση την Παρασκευή. Για 12.50€ πράγματα και δωρεάν μεταφορικά, καθόλου άσχημα. Την παραγγελία την έκανα 1-2 ώρες πριν τελειώσει το promo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για την επιστροφή, επειδή έτυχε να κάνω μια πρόσφατα (21/12),  κολλημένο το βλέπω κι εγώ από τις 23 του μήνα: "

2016-12-23 11:49

UNITED KINGDOM, RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE". Προφανώς έχουν τεράστιο φόρτο όλα τα ταχυδρομεία φέτος.

 

Τελικά παρά το ότι φαινόταν στο παραπάνω status να μην έχουν λάβει την επιστροφή μου, την έλαβαν! Μόλις μου ήρθε email ότι έγινε πίστωση του ποσού που κόστισε το αντικείμενο στο Paypal. Το θέμα είναι ότι εγώ είχα ζητήσει αλλαγή σε νούμερο παπουτσιών, το νούμερο που ζητούσα στο δελτίο είχε εν τω μεταξύ εξαντληθεί για το χρώμα που είχα πάρει, υπήρχε όμως για άλλο χρώμα. Και δεν με ρώτησαν καν μήπως συμβιβαζόμουν με διαφορετικό χρώμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν πάθει την πλάκα τους εκει στο sportsdirect .... προφανως απο τις πολλές παραγγελίες :-D (ελπίζω να μην κάνουν λάθη και ψαχνόμαστε μετά για επιστροφές :cry: ). 

Ενω στο site τους η παραγγελία μου...... περιμένει τον courier να την παραλάβει, αν πατήσω το track my order με ενημερώνει οτι σήμερα βρισκόταν το δέμα για αναχώρηση στο αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου και αναμένεται να την παραλάβω με DHL Express τη Δευτέρα 2 Ιανουαρίου 2017. :-D 

 

Οπότε φίλτατοι μην ανησυχείτε....ολα τα πακέτα είναι καθ'οδόν....και με δωρεάν μεταφορικά (standard & express) !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε τέλος του έτους είναι τώρα προφανώς συσσωρεύτηκαν πολλά αιτήματα.

Όσο για την επιστροφή, επειδή έτυχε να κάνω μια πρόσφατα (21/12),  κολλημένο το βλέπω κι εγώ από τις 23 του μήνα: "

2016-12-23 11:49

UNITED KINGDOM, RECEIVE ITEM AT OFFICE OF EXCHANGE". Προφανώς έχουν τεράστιο φόρτο όλα τα ταχυδρομεία φέτος.

 

 

 

Την Τριτη 20/12 επεστρεψα πακετο στα σπορτς ντιρεκτ και χθες ειχα ενημερωση οτι εφτασε και πραγματοποιηθηκε και επιστροφη χρηματων. Αλλα απο το παυπαλ δεν εχω παρει απαντηση ακομα(20/12)....για την επιστροφη ταχυδρομικων...

 

 

Τελικά παρά το ότι φαινόταν στο παραπάνω status να μην έχουν λάβει την επιστροφή μου, την έλαβαν! Μόλις μου ήρθε email ότι έγινε πίστωση του ποσού που κόστισε το αντικείμενο στο Paypal. Το θέμα είναι ότι εγώ είχα ζητήσει αλλαγή σε νούμερο παπουτσιών, το νούμερο που ζητούσα στο δελτίο είχε εν τω μεταξύ εξαντληθεί για το χρώμα που είχα πάρει, υπήρχε όμως για άλλο χρώμα. Και δεν με ρώτησαν καν μήπως συμβιβαζόμουν με διαφορετικό χρώμα...

 

Μάλλον κάτι παίζει με το πακέτο μου τότε...

Το έχω στείλει απο τις 19 του μηνός και το tracking δεν φαίνεται καθόλου στην royal mail, ούτε είχα κάποια επικοινωνία με την sportsdirect ότι έλαβαν το πακέτο μου.

Μόνο στα ΕΛΤΑ φαίνεται και έχει κολλήσει το status.

 

 

2016-12-19 23:53

SEND ITEM ABROAD

 

 

2016-12-19 18:34

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM LOADED

 

 

2016-12-19 18:33

ARRIVAL AT AIRPORT

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κάτι παίζει με το πακέτο μου τότε...

Το έχω στείλει απο τις 19 του μηνός και το tracking δεν φαίνεται καθόλου στην royal mail, ούτε είχα κάποια επικοινωνία με την sportsdirect ότι έλαβαν το πακέτο μου.

Μόνο στα ΕΛΤΑ φαίνεται και έχει κολλήσει το status.

 

 

2016-12-19 23:53

SEND ITEM ABROAD

 

 

2016-12-19 18:34

KENTRO DIALOGIS ATTIKIS, ITEM LOADED

 

 

2016-12-19 18:33

ARRIVAL AT AIRPORT

 

 

Ε καλά προφανώς κάποιο πρόβλημα υπάρχει σε εσένα. Εσένα δεν φαίνεται να έχει φτάσει καν Αγγλία παρά μόνο η αναχώρηση από το Ελ. Βενιζέλος. Εμένα φαινόταν ότι είχε αφιχθεί στο Heathrow κανονικά και είχε κολλήσει απλά εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!

 

Είχα κάνει μια αγορά και δε με άφηνε να πληρώσω μέσω Paypal (μέγα μυστήριο γιατί το Paypal μου είχε επαρκές ποσό μέσα) κι έτσι βάλαμε χρήματα σε μια κάρτα της Alpha και πλήρωσα.

 

Χρειάστηκε όμως χτες να στείλουμε πίσω 2 μπλούζες για αλλαγή στο νούμερο. Βγάλαμε φωτο την απόδειξη και το δέμα αλλά αφού η πληρωμή έγινε εκτός Paypal , μάλλον άδικα βγάλαμε τις φωτος- σωστά?  Δε χρειάζεται να τις στείλουμε. Θα παραλάβουν το δέμα και θα μας στείλουν τα σωστά νούμερα,με δική τους χρέωση στα μεταφορικά. Εμείς θα έχουμε χρεωθεί μόνο τα μεταφορικά που πληρώσαμε χτες για να το στείλουμε.

 

Τα λέω καλά? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα τα πράγματα με τα δωρεάν μεταφορικά. Express και τσάμπα. :P

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά!!

 

Είχα κάνει μια αγορά και δε με άφηνε να πληρώσω μέσω Paypal (μέγα μυστήριο γιατί το Paypal μου είχε επαρκές ποσό μέσα) κι έτσι βάλαμε χρήματα σε μια κάρτα της Alpha και πλήρωσα.

 

Χρειάστηκε όμως χτες να στείλουμε πίσω 2 μπλούζες για αλλαγή στο νούμερο. Βγάλαμε φωτο την απόδειξη και το δέμα αλλά αφού η πληρωμή έγινε εκτός Paypal , μάλλον άδικα βγάλαμε τις φωτος- σωστά? Δε χρειάζεται να τις στείλουμε. Θα παραλάβουν το δέμα και θα μας στείλουν τα σωστά νούμερα,με δική τους χρέωση στα μεταφορικά. Εμείς θα έχουμε χρεωθεί μόνο τα μεταφορικά που πληρώσαμε χτες για να το στείλουμε.

 

Τα λέω καλά? :blink:

Τα λες πολύ καλά. Απλά αν είχες πληρώσει με PP θα σου είχαν επιστρέφει και τα μεταφορικά που πλήρωσες για να τα επιστρέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ την παραγγελία μου από τις 25/12, με δωρεάν express delivery. Καλά παραλαβή και καλή Πρωτοχρονιά σε όσους μας διαβάζουνε! 

 

2AI1ywd.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, ξερει κανεις αν το συγκεκριμενο προιον μπορει να φορεθει για προπονηση σε εξωτερικο χωρο τωρα τον χειμωνα; (σαν ισοθερμικο,κατω απο σορτσακι)

 

http://gr.sportsdirect.com/karrimor-short-tights-ladies-457149?colcode=45714992

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά ! Γνωρίζει κανείς γιατί έχω Δύο χρεώσεις στο λογαριασμό μου για την ίδια αγορά ; οι τιμές είναι διαφορετικές καθώς ακυρώθηκε ένα αντικείμενο από την παραγγελία μου ...

post-395908-0-37304100-1483118361_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...