Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά googlara "sports direct voucher" και μου έβγαλε κάποια σαϊτ.τα δοκίμασα κ πέτυχε.

 

Καλημέρα!

 

   Αχ, προσπάθησα κι εγώ να πάρω το κουπόνι από το λινκ που παρέθεσες και σε ευχαριστώ αλλά τίποτα...Την έκανα την παραγγελία τελικά..ήταν που περιλάμβανε τα δώρα των βαφτιστηριώ τα οποία βρήκα πολύ φτηνότερα από εδώ, αλλιώς θα απείχα κι εγώ..Για 8 πραγματάκια (ανάμεσά τους και 2 ζευγάρια παιδικά παπούτσια βέβαια) με χρέωσε 15 ευρώ και μόλις έβαζα κάτι λαστιχάκια μαλλιών-τα οποία ζυγίζουν ελάχιστα κι αμελητέο όγκο έχουν- , με πήγαινε στα 30 ευρώ..Ακύρωσα κάτι κορνίζες που μου είχε ζητήσει μία φίλη μου- 4 ευρώ είχαν οι κορνίζες-να πλήρωνε η κοπέλα συν 15? - καλύτερα να πάρει άλλες από εδω..

 

   Και δε μπορώ να καταλάβω τί διαφορά έχουν από εμάς η Ιταλία κι η Ισπανία που πληρώνουν λιγότερα μεταφορικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι όντως τρελό.πλήρωσα 10 ευρώ μεταφορικά για 100ευρώ πράγματα 31/3 και 4/4 ζητάνε 28.99 για το ίδιο περίπου ποσό.Αποχή όπως προτείνουν πιο πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποχη απο αυτους, κανα αλλο site ξέρουμε;

http://www.sportsdirect.com/nike-lunarglide-plus-5-mens-running-shoes-212113?colcode=21211352θελω να παρω αυτα και μου τη χαλασαν με τα μεταφορικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποχη απο αυτους, κανα αλλο site ξέρουμε;

http://www.sportsdirect.com/nike-lunarglide-plus-5-mens-running-shoes-212113?colcode=21211352θελω να παρω αυτα και μου τη χαλασαν με τα μεταφορικα..

 

Κάνεις εγγραφή εδώ http://www.sportsshoes.com/product/nik9140/nike-lunarglide--5-running-shoes-~-sp14/και κατα το checkout στο STEP 5 στο PROMOTIONS AND SHIPPING NOTES κανεις Add τον κωδικό LF315. Τα μεταφορικά είναι δωρεάν και με τον εκπτωτικό κωδικό θα σου στοιχίσουν 90,43 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγώ έχω παραγγείλει, αλλά το κράτησα στα αγαπημένα μου, όταν διάβασα θετικά σχόλια σε γειτονικό forum, απο άτομα που κάνανε αρκετές παραγγελίες απο εκεί και έμειναν ευχαριστημένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατσε να μπει το δωρο στο λογαριασμο και θα τη χτυπησω και εγω τη παραγγελια, Αθηνα κατω απο 130€ δε τα εχω βρει τα συγκεκριμενα, οποτε και παλι πιο φθηνοι ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κέρατό μου! Μόλις μου ήρθε η πρώτη παραγγελία που είχα κάνει, μετά από 10 μέρες. Εκτός των άλλων που είχα παραγγείλει, αγόρασα και το συγκεκριμένο μπουφάν http://www.sportsdirect.com/karrimor-3in1-waterproof-jacket-mens-443217?colcode=44321703

Mου ήρθε μόνο το εσωτερικό fleece, χωρίς το μπουφάν! Η σακούλα είχε την ετικέτα από το μπουφάν, αλλά μέσα είχε μόνο τo fleece.

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον κάτι αντίστοιχο;

Τους έστειλα ένα μήνυμα προς το παρόν, ελπίζω να απαντήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τους έστειλα ένα μήνυμα διαμαρτυρίας στο fb λέγοντάς τους ο,τι όχι απλά υποβίβασαν τον τρόπο αποστολής αλλά αύξησαν τα μεταφορικά. Επίσης έκανα αναφορά ο,τι στα Ελληνικά fora συζητείται και ο,τι δεν είμαι ο μόνος δυσαρεστημένος κλπ. Καλό θα είναι να στείλετε και εσείς καμία γραμμή μήπως και το κοιτάξουν διαφορετικά. Βέβαια τι αγορά θα είναι η Ελληνική που να δώσουν και βάση αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Προς το παρόν αναμένω απάντηση και απέχω αγοραστικά.

 

Το κέρατό μου! Μόλις μου ήρθε η πρώτη παραγγελία που είχα κάνει, μετά από 10 μέρες. Εκτός των άλλων που είχα παραγγείλει, αγόρασα και το συγκεκριμένο μπουφάν http://www.sportsdirect.com/karrimor-3in1-waterproof-jacket-mens-443217?colcode=44321703

Mου ήρθε μόνο το εσωτερικό fleece, χωρίς το μπουφάν! Η σακούλα είχε την ετικέτα από το μπουφάν, αλλά μέσα είχε μόνο τo fleece.

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον κάτι αντίστοιχο;

Τους έστειλα ένα μήνυμα προς το παρόν, ελπίζω να απαντήσουν.

 

Έκαναν λάθος. Μπορείς να το επιστρέψεις πίσω και να ζητήσεις είτε να σου κάνουν refund είτε να σου στείλουν το σωστό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ τι μου θυμίσατε. Στα μέσα Οκτωβρίου 2013 έκανα παραγγελία με κουπόνι από το SD τα lunarglide 5. Ωραία τιμή σε EUR:

 

eXwjPhj.png

Πω σε ζηλευω..

 

 

Οσο για τα μεταφορικα @questioner αν παρεις καμια απαντηση στειλε μας και εμας, εγω εστειλα να ρωτησω γτ το εκαναν και να δηλωσω δυσαρεστημενος αλλα δε πηρα καμια απαντηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

έγραψα κι εγώ 1 μήνυμα διαμαρτυρίας στον τοίχο τους στο Fb κι επειδή μπορεί να το σβήσουν, τους έστειλα και μήνυμα. Ίσως αν διαμαρτυρόμαστε κάθε μέρα και κάποιοι, να καταφέρουμε κάτι..

 

    Τουλάχιστον, ας μειώσουν τα μεταφορικά κι ας συνεχίσουν να στέλνουν τα πράγματα οδικώς..Ή ας μεγαλώσουν το άνοιγμα της ψαλίδας που υπάρχει από τα 15 στα 30 ευρώ. Ας χρεώνουν 30 αλλά για πολύ μεγάλο όγκο πραγμάτων...

 

   Είχα βάλει παλιότερα στο καλάθι, από περιέργεια, κάτι έπιπλα κήπου για να δω τί μεταφορικά θα χρεώσει. Και τα μεταφορικά παρέμειναν στα 15. Και τώρα, είχα 8 αντικείμενα και μόλις έβαλα και  κάτι λαστιχάκια μαλλιών και με πήγε στα 30. Πολύ άδικο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι εντελώς άσχετο: μου ήρθε σήμερα mail από το fragrancex.com  κι έχει δωρεάν μεταφορικά για λίγο διάστημα - έχω ψωνίσει από εκεί και θα ξαναπάρω τώρα 3 αρωματάκια (για μας παίρνω τα tester - είναι αυθεντικό το άρωμα και το μπουκαλάκι το ίδιο, μόνο το κουτί του είναι πιο πρόχειρο κι έχει κάποια διαφορά στην τιμή από το άλλο. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...