Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και κάτι εντελώς άσχετο: μου ήρθε σήμερα mail από το fragrancex.com  κι έχει δωρεάν μεταφορικά για λίγο διάστημα - έχω ψωνίσει από εκεί και θα ξαναπάρω τώρα 3 αρωματάκια (για μας παίρνω τα tester - είναι αυθεντικό το άρωμα και το μπουκαλάκι το ίδιο, μόνο το κουτί του είναι πιο πρόχειρο κι έχει κάποια διαφορά στην τιμή από το άλλο. )

βρε αφήστε τα αρώματα και βρείτε μας κανένα άλλο site σαν το sportsdirect να αγοράζουμε τα αθλητικά μας στις ίδιες τιμές :) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε μία απάντηση στο FB - μάλλον τυποποιημένο μήνυμα είναι : "Hi, These amounts are provided as estimates only and additional charges may be incurred dependent upon the size weight and value of the goods. The actual delivery charges will be calculated for you on the checkout pages prior to acceptance of your order. Kind regards, Laurie SportsDirect.com"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχουν ξεφτιλισει ακομα και τα κουπονια που βγαζουν πολυ σπανια κρατανε 3-4 μερες!!!Κανενα αλλο site δεν εχει τοσα μεταφορικα.Τουλαχιστον ας τα στελνανε με αεροπλανο,τωρα κανουν 7 με 10 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ έκανα παράπονα στο FB τους, καλό θα ήταν να στείλουν και άλλα άτομα μπας και ακουστούμε (όχι ότι το ποσοστό των χρηστών εδώ θα κάνει κάτι αλλά μπορεί οι απόψεις μας τουλάχιστον να φτάσουν πιο ψηλά από το FB. )

Επεξ/σία από p_under
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να γραψεις εδω το email τους αν δεν σου ειναι κοπος

st2 δεν γράφω και τίποτα τρομερό.

Τους ρωτάω μήπως υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα μεταφορικά για Ελλάδα.Και ότι με τα ίδια πράγματα λίγες μέρες πριν τα έξοδα μεταφοράς έβγαιναν 10ευρώ ενώ τώρα 30.Και κλείνω λέγοντας πως αν δεν είναι κάποιο λάθος αλλά κάποια μόνιμη αλλάγή τους κόστους πλέον δεν αξίζει τον κόπο να αγοράζει κανείς από αυτούς.

 

Δεν αντιγράφω το μήνυμα που έστειλα στα αγγλικά γιατί γράφω και συγκεκριμένα για την παραγγελία που σκόπευα να κάνω με τιμές.

Δεν χρειάζονται πολλά ,2 γραμμές και τέλος ,αν τα αλλάξουν έχει καλώς αν όχι ψάχνουμε για κάτι καλύτερο.

Καλό είναι να στείλουν όλοι γιατί με 5 - 10 άτομα δεν γίνετε δουλειά.

Επίσης το sportdirect δεν είναι amazon ,ανεβοκατεβάζει τα μεταφορικά πολύ συχνά.Αν έχουν μια πτώση στις πωλήσεις για Ελλάδα κανένα 80% θα δεις για πότε θα τα αλλάξουν.Επομένως καλό είναι για το επόμενο διάστημα να μην τους σκάσουμε χρήμα.

 

*α ξέχασα να γράψω πριν πως τους είπα ,πως η κίνηση τους συζητάτε πολύ στα ελλήνικά forums

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τους έγραψα και εγώ ένα μαίηλ, αναφέροντας ότι είναι απαράδεκτο αυτό που έκαναν, και ότι προσωπικά δε θα ξανα-αγοράσω από αυτούς αν δεν αλλάξουν,κ την ελάχιστη χρέωση, αλλά και το επόμενο level Που χρεώνουν , που μειωθηκε πολύ η κλιμακα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έστειλα και γω,μήνυμα διαμαρτυρίας για τα μεταφορικά και το τρόπο αποστολής που άλλαξε.

Η αλήθεια είναι,ότι άμα δεν γίνει κάτι μαζικό,δεν βλέπω να αλλάζει η κατάσταση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

st2 δεν γράφω και τίποτα τρομερό.

Τους ρωτάω μήπως υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα μεταφορικά για Ελλάδα.Και ότι με τα ίδια πράγματα λίγες μέρες πριν τα έξοδα μεταφοράς έβγαιναν 10ευρώ ενώ τώρα 30.Και κλείνω λέγοντας πως αν δεν είναι κάποιο λάθος αλλά κάποια μόνιμη αλλάγή τους κόστους πλέον δεν αξίζει τον κόπο να αγοράζει κανείς από αυτούς.

 

Δεν αντιγράφω το μήνυμα που έστειλα στα αγγλικά γιατί γράφω και συγκεκριμένα για την παραγγελία που σκόπευα να κάνω με τιμές.

Δεν χρειάζονται πολλά ,2 γραμμές και τέλος ,αν τα αλλάξουν έχει καλώς αν όχι ψάχνουμε για κάτι καλύτερο.

Καλό είναι να στείλουν όλοι γιατί με 5 - 10 άτομα δεν γίνετε δουλειά.

Επίσης το sportdirect δεν είναι amazon ,ανεβοκατεβάζει τα μεταφορικά πολύ συχνά.Αν έχουν μια πτώση στις πωλήσεις για Ελλάδα κανένα 80% θα δεις για πότε θα τα αλλάξουν.Επομένως καλό είναι για το επόμενο διάστημα να μην τους σκάσουμε χρήμα.

 

*α ξέχασα να γράψω πριν πως τους είπα ,πως η κίνηση τους συζητάτε πολύ στα ελλήνικά forums

 

 

ok ευχαριστώ κατατοπιστικό το ποστ σου

 

αλλά αρχικα στο ποστ μου ήθελα το e-mail τους να δω ποιο είναι για να τους στείλω και εγω

 

:-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...