Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερωτηση ρε παιδια,.....μηπως μπορει καποιος να βοηθησει...

εκανα μια παραγγελία, αλλα καποια προιόντα μου λεει στο mail οτι θα ειναι διαθεσιμα σε κανα μηνα, και κραταει την παραγγελία μεχρι τοτε σε αναμονη.

μπορω να ακυρωσω καπως αυτα πυο δεν ειναι διαθεσιμα, και να μου ερθει η παραγγελία η υπολοιπη αμεσα????

ευχαριστω για τις απαντησεις σας

 

 

edit.  οκ νομιζω οτι το βρηκα....εχει ενα mail ....cancel@ spor......       που ειναι για αυτην την δουλεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ευχαριστώ κατατοπιστικό το ποστ σου

 

αλλά αρχικα στο ποστ μου ήθελα το e-mail τους να δω ποιο είναι για να τους στείλω και εγω

 

:-D

 

xaxaxxaxaxaxa

 

από κεκλιμένη ταχύτητα δεν διάβασα το "τους" και κατάλαβα άλλα.....γράψε λάθος

[email protected]   όπως γράφει και ο φίλος πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω τους εστειλα ... η απαντηση

 

Thank you for your email.

We will endeavour to respond to your query at the earliest opportunity, normally within 1-5 working days.
During busy periods this may be longer, should you need to follow up on this case please quote the reference below:

Reference: CAS-709798-B2R7T4

Kind Regards,
Customer Services

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες οκ ισως ειναι 2πλασια τα μεταφορικα αλλα υπαρχουν προσφορες που η διαφορα στα ειδη και γενικα το value for money ειναι απιστευτο. Εγω πηρα 2 μπουφαν karrimor μποτακια αδιαβροχα 3 ζευγαρια lee coper 1British Knights kai 3 φουτερ 190 ευρω οταν για να παρω ενα καλο soft shel και ενα καλο αδιαβροχο αντιστοιχης ποιοτητας (διαπερατοτητα,γραμαρια ανα μετρο υφασματος κτλ) απο Ελλαδα  ηθελα 170 στις εκπτωσεις...Μαλλον δεν συμφερε την εταιρια να παιρνεις 50-60 ευρω πραγματα και να τα στελνει η αγορα η δικη μας ειναι τραγικα μικρη , αν και τον τελευταιο καιρο ο μεταφορεας απο την dhl μου ειχε πει οτι τετοιο πραγμα δεν το ειχε δει ποτε ξανα (τοσες παραγγελιες)... who know;s...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάρος μετράει όχι η τιμή.Μπορεί να προσθέσεις κάτι ασήμαντο όπως χαρτομάντιλα και να πάει στα 30.Τις ενδιάμεσες κλίμακες τις κατάργησαν.

Το κουλό είναι πως έτσι που έχω τώρα την παραγγελία έχει μεταφορικά 30 ευρώ και προσθέτω και 15 σάκους του μποξ (για να τσεκάρω) και πάλι 30 είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάρος μετράει όχι η τιμή.Μπορεί να προσθέσεις κάτι ασήμαντο όπως χαρτομάντιλα και να πάει στα 30.Τις ενδιάμεσες κλίμακες τις κατάργησαν.

Το κουλό είναι πως έτσι που έχω τώρα την παραγγελία έχει μεταφορικά 30 ευρώ και προσθέτω και 15 σάκους του μποξ (για να τσεκάρω) και πάλι 30 είναι

Θες να πεις οτι παραμένει στα 30 όσα και να προσθέσεις?

 

Υ.Γ:Έστειλα κ γω ενα e-mail μήπως και. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βάρος μετράει όχι η τιμή.Μπορεί να προσθέσεις κάτι ασήμαντο όπως χαρτομάντιλα και να πάει στα 30.Τις ενδιάμεσες κλίμακες τις κατάργησαν.

Το κουλό είναι πως έτσι που έχω τώρα την παραγγελία έχει μεταφορικά 30 ευρώ και προσθέτω και 15 σάκους του μποξ (για να τσεκάρω) και πάλι 30 είναι

 

Κι εγώ κάτι τέτοιο είχα πει σε παλαιότερο μήνυμα - έβαλα από περιέργεια έπιπλα κήπου (καναπάς,πολυθρόνα,τραπεζάκι) και μου  έβγαζε τα μεταφορικά 25 ευρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να πεις οτι παραμένει στα 30 όσα και να προσθέσεις?

 

Υ.Γ:Έστειλα κ γω ενα e-mail μήπως και. :mellow:

πάει και παραπάνω ,αλλά πρέπει να προσθέσεις μερικές εκατοντάδες κιλά.Νομίζω πως γύρω στους 20 σάκους μου ξανά άλλαζαν τα μεταφορικά.

Με λίγα λόγια τα έχουν κάνει σκ@τ@ με τις κλίμακες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω παντως οτι πρεπει να αναθεωρησετε το τι ειναι συνετο να αγοραζετε απο το sportsdirect και να αφησετε τα email και την διαμαρτυρια

Τι ακριβώς θεωρείς εσύ συνετό?

Εγώ προσωπικά έχω 9 τεμάχια στο καλάθι με ρούχα και παπούτσια και από την μία μέρα στην άλλη τα μεταφορικά αυξήθηκαν 20ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού κατάφερα μετά βίας να κάνω register επόμενη ερώτηση είναι όσον αφορά τα νούμερα παπουτσιών. Είναι στη UK μέτρηση? Πχ κάτι puma που θέλω να πάρω 42 νούμερο βάζω επιλογή 8 ( UK 8, US 9, EUR 42 )?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...