Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ και εγώ την Κατερίνα για το κουπονάκι. Εριξα παραγγελία και ελπίζω με την δικιά μου, να φύγει και το φορτηγό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα και εγω μια μικρη παραγγελεια 384 ευρω (με την εκπτωση του κουπονιου   :-)  )για να δουμε ποτε θα ερθει  :-D  , παντος 29 euro μεταφορικα δεν ειναι πολλα (για ολα αυτα που πηρα  B) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στη σελίδα   http://www.vouchercodes.co.uk/sportsdirect.com?

 

Πάτα σε ένα από τα κουπόνια εκεί που λέει get code and open site. Βγαίνει διαφορετικός κωδικός κάθε φορά.  Ισχύουν μέχρι 19/6

 

εκανα και εγω χρηση κουπονιου ευχαριστω πολυ για την ενημερωση

 

για τα μεταφορικα που λετε πρεπει να παιξεις λιγο με τη παραγγελια και να δεις ποιο ειναι το οριο για να εχεις τα 15 ευρω χρεωση

προσωπικα μετα απο δοκιμες με αφαιρεση ενος ζευγαριου γαντιων εδωσα τη παραγγελια με την ελαχιστη χρεωση 

θελει υπομονη και δοκιμες αλλα αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά ,παράγγειλα από sports direct  (μεγάλη παραγκελια γυρο στα 500 ευρω καμια 60 προιοντα )και μετά απο 10 ημέρες περίπου μου ηρθε η παραγγελιά αλλα μονο μια κουτα (δηλαδη ελειπαν αρκετα πραγματα )σας εχει συμβει αυτο?μπορεί να έρθει αυριο η καποια αλλη μερα η αλλη κουτα  ?ευχαριστω εκ των προτερων . :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,είναι το πρώτο μου ποστ και είμαι ένα βήμα πριν ολοκληρώσω τη πρώτη μου παραγγελία από το εν λόγω σάιτ.

Μήπως γνωρίζουμε στα ανδρικά αν τα πάνινα lee cooper,soviet & Dunlop &από αθλητικά τα karrimor είναι σωστά τα νούμερα;; Είναι γνωστή κάποια ιδιομορφία,πχ στη Lee Cooper να θέλουμε ένα νούμερο μικρότερο;; 

Αν εν τέλη δεν μου κάνουν;; Πως τα γυρίζω πίσω; Πληρώνω εγώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 9 σε nike, 9.5 σε adidas και 44 σε EU , πηρα Lee cooper 9.5 και μου ηταν τεραστια , τα εδωσα σε φιλο και τα πηρα σε 9 .... παλι μεγαλουτσικα , μου εκανε και το 8.5 πιστευω.

 

In other news  , ξαναπηρα μερος σε Power Buy : 73 items , 574 αρχικη , -86 ευρω λογω κουπονιου.

Μεσα σε ενα μήνα εχουμε δωσει κοντα στο 2χιλιαρο στους Αγγλους... και δεν πουλανε και ντουλαπες να τα βαζαμε μεσα γιατι δε χωρανε πουθενα πλεον.  Δε βαριεσαι ...

 

Στις προηγουμενες παραγγελιες , ελαβα τον 1 σακο με καλουδια τη μια μερα , και τον αλλο , μαζι με αλλους 2 απο 2η παραγγελια την επομενη. Ειναι οτι κατσει και αν χωραει λοιπον.

Αν δειτε ποτε βουδαπεστη departed  και ειστε αθηνα , συνηθως μετα απο 2 μερες παραλαμβανετε . Σκανε 4 το πρωι Ελλαδα και 2:43 το μεσημερι στην πορτα σας , guarantee βασει εμπειρίας μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά ,παράγγειλα από sports direct  (μεγάλη παραγκελια γυρο στα 500 ευρω καμια 60 προιοντα )και μετά απο 10 ημέρες περίπου μου ηρθε η παραγγελιά αλλα μονο μια κουτα (δηλαδη ελειπαν αρκετα πραγματα )σας εχει συμβει αυτο?μπορεί να έρθει αυριο η καποια αλλη μερα η αλλη κουτα  ?ευχαριστω εκ των προτερων . :(

 

αν διαβασεις προσεκτικα στο σαιτ τους αναφερουν οτι ειναι τακτικη τους για διαφορους λογους προφανως οικονομικους, ταχυτητας μεγαλες παραγγελιες να σπανε σε πιο πολλα δεματα και ισως με διαφορετικη ημερομηνια παραλαβης χωρις βεβαια εξτρα χρεωση

θα ερθουν μην ανησυχεις :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησε και η δικη μου παραγγελια το πρωι απο Gatwick 

 

 

Καλησπέρα παιδιά,είναι το πρώτο μου ποστ και είμαι ένα βήμα πριν ολοκληρώσω τη πρώτη μου παραγγελία από το εν λόγω σάιτ.

Μήπως γνωρίζουμε στα ανδρικά αν τα πάνινα lee cooper,soviet & Dunlop &από αθλητικά τα karrimor είναι σωστά τα νούμερα;; Είναι γνωστή κάποια ιδιομορφία,πχ στη Lee Cooper να θέλουμε ένα νούμερο μικρότερο;; 

Αν εν τέλη δεν μου κάνουν;; Πως τα γυρίζω πίσω; Πληρώνω εγώ; 

Lee cooper kai dunlop ειναι ακριβως το νουμερο που φορας , π.χ. εγω στο 46 το 11 ειναι το κανονικο μου, εχω παρει αρκετα ζευγαρια.

Αν δε σου κανουν τα πληρωνεις εσυ τα μεταφορικα για πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...