Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα , σήμερα μου ήρθε το δέμα παπούτσια και έξι μπλουζάκια τα δυο από αυτα μου ειναι μεγάλα, αξίζει να τα στείλω πίσω για αλλαγή, ξέρει κανείς πόσο θα πληρώσω ?

Γι'αυτό που ρωτάς δε ξέρω την απάντηση,αλλά καλό είναι να γράψεις ένα σύντομο ποστ με τα στατς σου και ποια μπλουζάκια πήρες και δυο λόγια για την εφαρμογή τους. Έτσι δε θα τη πατήσουμε κι εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γι'αυτό που ρωτάς δε ξέρω την απάντηση,αλλά καλό είναι να γράψεις ένα σύντομο ποστ με τα στατς σου και ποια μπλουζάκια πήρες και δυο λόγια για την εφαρμογή τους. Έτσι δε θα τη πατήσουμε κι εμείς.

Ειμαι 182 και 88 κιλά τα μπλουζάκια ειναι hot tuna μέγεθος large στην πραγματικότητα ειναι πιο κοντά στο XL..

Ξέχασα να πω ότι ειμαι γυμνασμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sportsdirect.com/hot-tuna-tuna-photograph-t-shirt-mens-444586?colcode=44458601

http://www.sportsdirect.com/hot-tuna-fish-face-t-shirt-mens-444587?colcode=44458724

είναι large και τα δυο αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ.

είμαι πάτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sportsdirect.com/hot-tuna-tuna-photograph-t-shirt-mens-444586?colcode=44458601

http://www.sportsdirect.com/hot-tuna-fish-face-t-shirt-mens-444587?colcode=44458724

είναι large και τα δυο αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει πμ.

είμαι πάτρα

Και έχουν πιο μεγάλη εφαρμογή άρα τα L,είναι ουσιαστικά σαν XL;; Τα υπόλοιπα ήταν κι αυτά Ηot Tuna και ήταν κανονικά τα L;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση? στο tracking μου βγαζει Arrived at Delivery Facility in ATHENS εγω ειμαι Πατρα οποτε λογικα αυριο θα τα εχω.

 

το θεμα ειναι οτι θα πανε στο σπιτι της κοπελας μου και η παραγγελια ειναι στο ονομα μου το κουδουνι ειναι στο ονομα της κοπελας μου. τηλεφωνο δεν εχω δωσει. πως θα με βρουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρε αύριο το πρωί κατά τις 8-8:30 αν μπορείς, τότε περίπου θα πάρει το βανάκι το πακέτο σου για να ξεκινήσει τις παραδώσεις. Τι θα λέει δεν ξέρω ακριβώς γιατί δεν το έχω προσέξει.
Βασικά μπορείς να πάρεις και τώρα, ώστε να τους ενημερώσεις για την αλλαγή του ονόματος και να τους δώσεις και ένα τηλ επικοινωνίας, ώστε να μην το έχεις άγχος αύριο το πρωί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι Παρασκευή Βουδαπέστη, τη Δευτέρα θα είναι Αθήνα?

δλδ το ΣΚ ταξιδεύει ή μετράνε μόνο οι εργάσιμες?

Δευτέρα θα είναι αθήνα αν σου γράψει οτι έφυγε απο Βουδαπεστη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετε,

Εχω εδω και 2 εβδομαδες το καλαθι μου ετοιμο αλλα δεν προχωραω λογω των 29 ευρω για μεταφορικα,
επισης παρατηρησα οτι εχουν ανεβασει τις τιμες σε ολα τα προιοντα που παρακολουθω.
Βρηκα δευτερο ατομο για να μοιραστουμε το ποσο αλλα γενικοτερα τα χω παρει που λεμε..και δε ξερω τι θα κανω.
Εσεις που γνωριζετε καλυτερα πως λειτουργει η εταιρια,υπαρχει περιπτωση να βρω νουμερα και παρομοιες τιμες σε βερμουδες,καλοκαιρινα παπουτσια t shirt  κτλ καποια στιγμη το φθινοπωρο ή το χειμωνα;
που ισως να εχουν πεσει και τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν μεταφορικα μεχρι το απογευμα με τον κωδικο: supersaversaturday

 

Good afternoon one and all, no Super Saver Saturday today, so as a little treat enter supersaversaturday in the basket at checkout and get free delivery worldwide. Now the boring stuff, you have to buy at least £10 for code to work, the code is only valid today (Saturday 05-07-2014) until 17:00 GMT.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν μεταφορικα μεχρι το απογευμα με τον κωδικο: supersaversaturday

 

Good afternoon one and all, no Super Saver Saturday today, so as a little treat enter supersaversaturday in the basket at checkout and get free delivery worldwide. Now the boring stuff, you have to buy at least £10 for code to work, the code is only valid today (Saturday 05-07-2014) until 17:00 GMT.

Άρα μέχρι τις 7 ώρα Ελλάδος λογικά. 

Σε ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν μεταφορικα μεχρι το απογευμα με τον κωδικο: supersaversaturday

 

Good afternoon one and all, no Super Saver Saturday today, so as a little treat enter supersaversaturday in the basket at checkout and get free delivery worldwide. Now the boring stuff, you have to buy at least £10 for code to work, the code is only valid today (Saturday 05-07-2014) until 17:00 GMT.

φιλε μου εισαι ωραιος, ευχαριστουμε πολυ  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...