Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκίνησε και η δικη μου παραγγελια το πρωι απο Gatwick 

 

 

Lee cooper kai dunlop ειναι ακριβως το νουμερο που φορας , π.χ. εγω στο 46 το 11 ειναι το κανονικο μου, εχω παρει αρκετα ζευγαρια.

Αν δε σου κανουν τα πληρωνεις εσυ τα μεταφορικα για πισω.

Φοράω 40 νούμερο στα αθλητικά και 39 σε κάποια (casuals συνήθως) που η φόρμα τους είναι μεγάλη και έτσι πήρα 5.5 στα lee cooper (junior-ήταν και πιο φτηνά). Στον οδηγό με τα νούμερα έλεγε ότι τα junior 5.5 είναι 39 όπως και των ενηλίκων το 6 είναι επίσης 39. Στα all stars φοράω 39 όπως και σε κάποια casuals όπως προείπα. Ελπίζω να έπεσα μέσα.  :ph34r:  :ph34r:

Στα karrimor πήρα 6(=39). Εκεί στα σχόλια έλεγαν να πάρουμε μισό νούμερο μεγαλύτερα. Νομίζω ή θα μου είναι καλά ή ελαφρώς μικρά. Στα Soviet canvas πήρα 6αρι-δεν έχω ιδέα τι να περιμένω σε αυτά. Επίσης πήρα αρκετά ρούχα-αλτήρες για σωματοδομική (απίστευτη τιμή) και γυαλάκια μουράτα. Θα γράψω αναλυτικά εντυπώσεις για ποιότητα και εφαρμογή.

Περιμένω με αγωνία.  B)  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φοράω 40 νούμερο στα αθλητικά και 39 σε κάποια (casuals συνήθως) που η φόρμα τους είναι μεγάλη και έτσι πήρα 5.5 στα lee cooper (junior-ήταν και πιο φτηνά). Στον οδηγό με τα νούμερα έλεγε ότι τα junior 5.5 είναι 39 όπως και των ενηλίκων το 6 είναι επίσης 39. Στα all stars φοράω 39 όπως και σε κάποια casuals όπως προείπα. Ελπίζω να έπεσα μέσα.  :ph34r:  :ph34r:

Στα karrimor πήρα 6(=39). Εκεί στα σχόλια έλεγαν να πάρουμε μισό νούμερο μεγαλύτερα. Νομίζω ή θα μου είναι καλά ή ελαφρώς μικρά. Στα Soviet canvas πήρα 6αρι-δεν έχω ιδέα τι να περιμένω σε αυτά. Επίσης πήρα αρκετά ρούχα-αλτήρες για σωματοδομική (απίστευτη τιμή) και γυαλάκια μουράτα. Θα γράψω αναλυτικά εντυπώσεις για ποιότητα και εφαρμογή.

Περιμένω με αγωνία.  B)  B)

 

Επειδή σαν εσένα σε κάποια παπούτσια φοραω το 40 και σε κάποια το 39. Σε lee Cooper είχα πάρει το 6 ( όχι junior ) και μου ήρθε ακριβώς. Μέσα στο παπούτσι γράφει 6 UK - 39.5 EU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σαν εσένα σε κάποια παπούτσια φοραω το 40 και σε κάποια το 39. Σε lee Cooper είχα πάρει το 6 ( όχι junior ) και μου ήρθε ακριβώς. Μέσα στο παπούτσι γράφει 6 UK - 39.5 EU

Οπότε μάλλον έκανα πατάτα. Θα γράψω αναλυτική περιγραφή όταν μου έρθουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών εγώ έκανα μια μεγάλη παραγγελία και μου ήρθε σε 2κομμάτια . Αγόρασα μπλούζες firetrap το νούμερο τους είναι οκ αλλά είναι λεπτό το ύφασμα . Soviet και soul cal 2και2 πολύ καλή ποιότητα και τα νούμερα είναι ότι λένε μόνο μια της Soviet έχει μακριά μανίκια , φανελάκι . . . Εδώ μαύρο χαλί τα πήρα για το γυμναστήριο μιας και ασχολούμαι με το bodybuilding όλα τα φόρεσα με κάψανε το αίμα και 2 άτομα τραβούσαν να το βγάλω αποτυχία, αν κάποιος ενδιαφέρεταιμου στέλνει πμ να του πω μάρκες νούμερα είναι 8 και τα δίνω 15 ευρώ όλα από 28που μου βγήκαν. Θα κάνω και ένα καλό review με link όταν έχω χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για πρωτη φορα παρηγγειλα αυτα εδω  http://www.sportsdirect.com/nike-lunar-forever-3-mens-running-shoes-211291 στις 16 του μηνος.

Φανταζομαι σε 2-3 μερες το πολυ θα εχουν ερθει αν και απο τις 20 μου βγαζει οτι ειναι Βουδαπεστη

 

 

 

 

 


γρήγορα δεν κινούμαι? Άλλες φορές ήταν πιο αργά νομίζω...

attachicon.gif11.jpg

 

Ακριβως στις ιδιες ημερομηνιες ειμαι και γω αντε να δουμε  :-D 

dhl.bmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδιά ,παράγγειλα από sports direct  (μεγάλη παραγκελια γυρο στα 500 ευρω καμια 60 προιοντα )και μετά απο 10 ημέρες περίπου μου ηρθε η παραγγελιά αλλα μονο μια κουτα (δηλαδη ελειπαν αρκετα πραγματα )σας εχει συμβει αυτο?μπορεί να έρθει αυριο η καποια αλλη μερα η αλλη κουτα  ?ευχαριστω εκ των προτερων . :(

 

στο site της DHL σου λέει πόσα "pieces" είναι η παραγγελία σου. 

 

και ναι καμιά φορά δεν φτάνουν μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν λάθος νούμερο παπούτσια!! 3 ζευγάρια παρακαλώ, και τα 3 λάθος. Θα πληρώσω τα μεταφορικά της επιστροφής ή όχι;

Επειδή είναι δικό τους το λάθος νομίζω όχι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν λάθος νούμερο παπούτσια!! 3 ζευγάρια παρακαλώ, και τα 3 λάθος. Θα πληρώσω τα μεταφορικά της επιστροφής ή όχι;

λαθος τι εννοεις?

 

γιατι αν ειναι λαθος απτην εννοια μετατροπης αγγλικου αμαερικανικου ευρωπαικου νουμερου εισαι εσυ υπευθυνος για οτι παρηγγειλες

 

αν οχι ειναι δωρεαν τα μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν λάθος νούμερο παπούτσια!! 3 ζευγάρια παρακαλώ, και τα 3 λάθος. Θα πληρώσω τα μεταφορικά της επιστροφής ή όχι;

 

Eδω θα βρεις την απαντηση σαυτο που ρωτας

 

http://www.sportsdirect.com/CustomerServices/CompletedOrders/ReturnsandExchanges

Το δικο μου επιτελους εφυγε σημερα μεσημερι απο βουδαπεστη οποτε καλως εχοντων των πραγματων τεταρτη θα ειναι Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έκανα μια μεγαλούτσικη παραγγελία 140 ευρώ κάπου εκεί και  μου έβγαλε 30 ευρώ μεταφορικά! Παλια πάνω απο 20 ευρώ ακόμα και σε μεγαλύτερες παραγγελίες δεν είχα πληρώσει.. Ξέρει κανείς ανά πόσα αντικείμενα ανεβαινουν να μεταφορικά, μήπως βγάλω τίποτα και πέσουν. Με αξία αντικειμένων πάει η με μέγεθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλα αρκετά βαριά αντικείμενα πάντως και το κόστος των μεταφορικών έμεινε 29 ευρώ.. Τι γίνεται δεν πέφτει με τίποτα? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι με το βαρος και δεν εχω καταλαβει ακομα πως υπολογιζει η συναρτηση τους το κοστος των μεταφορικων,

Εκανα δοκιμες προχθες και αφαίρεσα 1 καλτσα και επεσε στα 15€, οποτε δεν ειναι το βαρος αλλα κατι αλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...