Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για τα δύο πρώτα το XL είναι οκ προς άνετο.

για τα άλλα δεν ξέρω.

 

επέλεξε τις τιμές σε ευρώ, δεν κερδίζεις κάτι σε ισοτιμία αν βάλεις λίρες.

εγώ θα έβαζα το στάνταρ τρόπο αποστολής, με 1 ευρώ. 

ομως οταν ειχα παραγγειλει ξανα πριν 3 μηνες ειχα πληρωσει εξοδα αποστολης 15 ευρω ενω τωρα μονο 1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και παλιότερα ήταν 0.

τώρα, για πάνω απο 100 ευρώ έχεις την επιλογή να πληρώσεις μόνο 1.

δεν ξέρω στο μέλλον τι θα ισχύει, σήμερα όμως έτσι έχουν τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά http://www.sportsdirect.com/dunlop-mens-canvas-low-top-trainers-246046?colcode=24604604 εγώ που φοράω 41.5 συνήθως, λέτε να πάω στο UK 7?

 

Κάποιος που να έχει αγοράσει αντίστοιχα dunlop παπούτσια?

Είμαι ένα κλικ πριν την ολοκλήρωση της παραγγελίας αλλά έχω αμφιβολίες για το νούμερο...

 

Τελικά την έριξα την παραγγελία χωρίς τα παπούτσια. (ίσως τα πάρω με την επόμενη σε 2-3 μήνες)

Όταν με το καλό παραλάβω θα ενημερώσω σχετικά με τα νούμερα!

 

Α! Κάτι τελευταίο μιας και έχει περάσει 1+ χρόνος από την προηγούμενη παραγγελία μου, τώρα είναι σε φάση "Processing", πόσο καιρό συνήθως μένει σε αυτή την κατάσταση?

Επεξ/σία από zizu10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη αμα κανω παραγγελεια 100 ευρω πληρωνω μονο 1 ευρω μεταφορικα?ισχυει και για ποδηλατα?ποσες μερες κανουν για να ερθουν?

 

γενικα >100 ευρω παραγγελια τα εξοδα βγαίνουν 1 ευρω...

 

τωρα αν ισχυει κάτι ιδιαίτερο για τα ποδήλατα θα το συμπεράνεις αν κάνεις ενα λογαριασμό και προχωρήσεις τη διαδικασία αγοράς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για την απαντηση!

ειχα διαβασει απο εδω πως ειναι 15 ευρω τα μεταφορικα και ειχα υπολογισει να κανω 85 ευρω σε ρουχα,τωρα παω φουλ για το κατοσταρι!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι αλλο, κερδιζουμε τιποτα απο την ισοτιμια η μπα?

 

δεν ασχοληθηκα να σου πω την αληθεια... ισως αν το ψάξεις λίγο με τη ρυθμιση απο το Paypal να κερδίσεις 1-2€...

 

Προσωπικά ειχα βάλει τη σελίδα σε ευρω για να μπορώ να κουμανταρω την τσεπη μου και ετσι εκανα checkout

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις εκανα τη πρωτη παραγγελια μου,θελω να ρωτησω αφου πληρωσα με Paypal και εχω δηλωσει το σπιτι μου εκει αν θα ερθει ακριβως στη πορτα μου το πακετο,επισης λεει πως σε 4-5 μερες θα ερθει,ειναι σιγουρα τοσο;τελος ειδα πολλα σχολια που ελεγαν πως στη πρωτη τους παραγγελια τους εστειλαν δωρο μια κουπα 0.75l,εσας σας εχουν στειλει; γιατι ωραια φαινεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις εκανα τη πρωτη παραγγελια μου,θελω να ρωτησω αφου πληρωσα με Paypal και εχω δηλωσει το σπιτι μου εκει αν θα ερθει ακριβως στη πορτα μου το πακετο,επισης λεει πως σε 4-5 μερες θα ερθει,ειναι σιγουρα τοσο;τελος ειδα πολλα σχολια που ελεγαν πως στη πρωτη τους παραγγελια τους εστειλαν δωρο μια κουπα 0.75l,εσας σας εχουν στειλει; γιατι ωραια φαινεται :P

 

Η παραγελλία που έκανα πρίν λίγο καιρό ήρθε στην πόρτα μου μετά από 5 εργάσιμες μέρες....

Για κούπα δεν ξέρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως λέτε αυτό για κούπα :

 

http://www.sportsdirect.com/forever-sports-sports-fantastic-value-magazine-and-free-giant-mug-(go-to-your-bag-to-remove)-949999?colcode=94999999

 

το βάζει αυτόματα σε κάθε καλάθι όταν βάζεις μέσα το πρώτο καλούδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...