Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά μου λέει εδώ και κανά 20λέπτο Awaiting Courier Pickup, τι να εννοεί;

Μερικές φορές σκαλώνει το σύστημα ενημέρωσης που έχουν. Αν τους στείλεις mail θα σε ενημερώσουν αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από την προτελευταία τους εβδομαδιαία προσφορά σε βαλίτσες παρήγγειλα 3 και τις παρέλαβα σήμερα. Οι 2 από τις 3 βαλίτσες είναι σε ψιλοάθλια κατάσταση: σπασμένο το ροδάκι στη μία και στην άλλη ξηλωμένες ραφές σαν να την είχα από χρόνια. Άντε να το δεχτώ ότι αυτή με το σπασμένο ροδάκι το έπαθε κατά τη μεταφορά, την άλλη με τις ξηλωμένες ραφές δεν την είδαν πριν την στείλουν, απορώ...

 

Πρέπει να τους στείλω email για να τους πω ότι παρέλαβα ελλατωματικά προιόντα για να κανονίσουν αυτοί να περάσει να τα πάρει η DHL (ισχύει ακόμη αυτή η διαδικασία???) ή ακολουθώ αυτά που γράφουν στο faq τους, τους τις στέλνω πάλι πίσω ταχυδρομικώς με δικά μου έξοδα και βλέπουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προτελευταία τους εβδομαδιαία προσφορά σε βαλίτσες παρήγγειλα 3 και τις παρέλαβα σήμερα. Οι 2 από τις 3 βαλίτσες είναι σε ψιλοάθλια κατάσταση: σπασμένο το ροδάκι στη μία και στην άλλη ξηλωμένες ραφές σαν να την είχα από χρόνια. Άντε να το δεχτώ ότι αυτή με το σπασμένο ροδάκι το έπαθε κατά τη μεταφορά, την άλλη με τις ξηλωμένες ραφές δεν την είδαν πριν την στείλουν, απορώ...

 

Πρέπει να τους στείλω email για να τους πω ότι παρέλαβα ελλατωματικά προιόντα για να κανονίσουν αυτοί να περάσει να τα πάρει η DHL (ισχύει ακόμη αυτή η διαδικασία???) ή ακολουθώ αυτά που γράφουν στο faq τους, τους τις στέλνω πάλι πίσω ταχυδρομικώς με δικά μου έξοδα και βλέπουμε?

 

 

Σε μένα που έστειλαν λαθος μεγεθος βαλιτσας μου ειπαν οτι θα αναλαβουν αυτοι μέσω της dhl την μεταφορά καθώς είναι ογκώδες προιόν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μου λέει εδώ και κανά 20λέπτο Awaiting Courier Pickup, τι να εννοεί;

20 λεπτο???? Και περιμένεις?

 

Θα είσαι τυχερος αν είναι μόνο μια ημέρα (μέχρι να μαζευτούν πολλά άτομα για το φορτηγό... :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπορεί να ανεβάσει κάποιος ένα screenshot από το tracking της DHL να πάρω μια ιδέα από που περνάει η παραγγελία;;

 

Μέχρι Βουδαπέστη ξέρω! 

 
 

Thursday, November 06, 2014                              Location                       Time

6 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:30

 

5 Processed at BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 11:57

 

Wednesday, November 05, 2014                 Location                                   Time

4 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 09:54

 

Tuesday, November 04, 2014         Location             Time

3 Departed Facility in GATWICK - UK GATWICK - UK 06:20

 

Monday, November 03, 2014 Location           Time

2 Processed at GATWICK - UK GATWICK - UK 22:14

 

Sunday, November 02, 2014       Location     Time

1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την βερμουδα την pierre cardin ειμαι 1.80 και 67 κιλα και μου ειναι ανετο το small (δεν θα επαινρα μικροτερο).

Αρκετα ποιοτικη απλα (μαλλον) ετυχε και ειχε ενα μικρο σημαδακι λες και ειναι λερωμερη (στο ραψιμο).

Αξιζει πιστευω, ειδικα για 5.40 εγω την ειχα παρει 7.80 και με 10% 7€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προτελευταία τους εβδομαδιαία προσφορά σε βαλίτσες παρήγγειλα 3 και τις παρέλαβα σήμερα. Οι 2 από τις 3 βαλίτσες είναι σε ψιλοάθλια κατάσταση: σπασμένο το ροδάκι στη μία και στην άλλη ξηλωμένες ραφές σαν να την είχα από χρόνια. Άντε να το δεχτώ ότι αυτή με το σπασμένο ροδάκι το έπαθε κατά τη μεταφορά, την άλλη με τις ξηλωμένες ραφές δεν την είδαν πριν την στείλουν, απορώ...

 

Πρέπει να τους στείλω email για να τους πω ότι παρέλαβα ελλατωματικά προιόντα για να κανονίσουν αυτοί να περάσει να τα πάρει η DHL (ισχύει ακόμη αυτή η διαδικασία???) ή ακολουθώ αυτά που γράφουν στο faq τους, τους τις στέλνω πάλι πίσω ταχυδρομικώς με δικά μου έξοδα και βλέπουμε?

παρε φωτογραφιες να φαινονται οι ζημιες και στειλε τους με  email τις φωτο.Το εκανε φιλος με 2 ζευγαρια παπουτσια τα οποια το μονο που ειχαν ηταν λιγη παραπανω κολλα στη σολα γυρω γυρω, και του εβαλαν την αξια των παπουτσιων πισω στην paypal και κρατησε και τα παπουτσια λογω οτι δεν τους συμφερε να τα στειλει πισω λογω μεταφορικων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...