Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά κάποιος που να έχει επιστρέψει πράγματα να με καθοδηγήσει?

έκανα λάθος σε κάποια νούμερα και θέλω να τα γυρίσω. πως πάει το πράμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εσάς που ήσασταν σήμερα Δευτέρα Βουδαπέστη, ξεκίνησε ή έχει μείνει στο processed?

 

Monday, October 27, 2014 Location Time Pieces 4 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 11:38

1 Pieces

 

 

Εδω ειμαι και εγω. Λογικα Τεταρτη-Πέμπτη Αθήνα , Πέμπτη-Παρασκευή επαρχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, έκανα μια παραγγελία 361 ευρω.

Πάω να πληρώσω μέσω Paypal,και την ώρα που πατάω το τελικό confirm, το site ΜΟυ βγάζει ότι δεν δέχθηκε την πληρωμή και να πληρώσω μέ άλλο τρόπο, ενώ την ίδια ώρα, μου ήρθε μαίηλ από το paypal, με invoice ID και payment sent to sportsdirect.

Και στο λογ/σμο μου στο paypal, δε με αφήνει να κάνω cancel (¨η dispute).

Το SD δεν εμφανίζει την παραγγελία μου στις ανοιχτές, ούτε έστειλε μαίηλ ως συνήθως.

 

Αμέσως μετά, έκανα την παραγγελία me mastercard,και όλα καλά...

 

Τι πρέπει να κάνω, για την 1η χρέωση?

Αν στο status της συναλλαγής ( στο Paypal ) γράφει pending, τότε τα χρήματα σου δεσμεύτηκαν.

Στείλε ένα email στο [email protected] με το Transaction ID της ανολοκλήρωτης συναλλαγής σου και ζήτησε τους να την ακυρώσουν. Αν δεν το κάνουν, τα χρήματα θα αποδεσμευτούν αυτόματα μετά απο έναν μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βοήθεια παρακαλώ. 

εχω φτασει στο σημειο της παραγγελίας που επιλεγω διευθυνση και στο επομενο βήμα μου βγαζει  την παρακάτω εικόνα. Μουζηάει να επιλέξω επιπλέον 4 ευρώ για το delivery ενω λεει οτι για ελλαδα είναι στο ενα ευρω.

εχω κανει κατι εγω λαθος, έχει κολλησει το site, εχει αλλαξει, κατι, τι γινεται;

 

 

sportdirect.bmp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατω απο 100 ειναι 3.99 τα μεταφορικα

πανω απο 100 ειναι 1 

αυτο καταλαβα δηλαδη απο 2 προσφατες παραγγελιες που εκανα την προηγουμενη εβδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναιλίγα τα λεφτά τγς παραγγελίας

βάλαμε και άλα, αλλα δεν ειδαμε αλλαγή.

ιδια παραγγελία (χρήματα εννοω) εχω κανει και άλλη φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

attachicon.gifSD.jpg

 

Πότε λέτε να τα έχω στα χέρια μου? (επαρχία)

 

Μετα την Βουδαπεστη επομενος σταθμος ειναι Αθηνα; Εμενα σημερα εφτασε η παραγγελια Βουδαπεστη, και θελω να ξερω εαν θα παραλαβω εως Παρασκευη (γιατι μενω σε επαρχιακη πολη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα τεταρτη πηγαν και εφυγαν απο βουδαπεστη και παρασκευη ηταν αθηνα.δευτερα τα παρελαβα(μενω επαρχια).οποτε υποθετω οτι πεμπτη θα ειναι αθηνα και παρασκευη θα τα παραλαβετε στην επαρχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά , νέος στο φόρουμ , βασικά δεν γνώριζα πως υπάρχει τέτοιο topic! Έχω και εγώ μια απορία , έχει πάρει κανείς φούτερ της Nike ? πήρε το νούμερο που φοράει ή μικρότερο (αυτό γίνεται με την Lonsdale) , είναι και λίγο ακριβά τα φούτερ και δεν λέει να κάνεις λάθος! Eυχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Επίσης επειδή θέλω να αγοράσω το συγκεκριμένο μπουφάν http://www.sportsdirect.com/karrimor-hydrogen-jacket-mens-443436?colcode=44343603 να πάρω το small ? είμαι 1.76 και 67 κιλά , ελπίζω να υπάρχει κάποιος εδώ μέσα στα ίδια κυβικά :-)

 

 

Παιδιά καλησπέρα σας. Θέλω να παραγγείλω απο το sportsdirect κάποια φούτερ και καμιά ζακέτα αλλά έχω τις εξής απορίες. Καταρχάς η μία ζακέτα που θέλω ειναι αυτη: http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-track-fleece-hoody-mens-554139?colcode=55413940 και το φούτερ αυτό εδώ. http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-hoody-mens-535016?colcode=53501648

Θέλω να μου πείτε πρώτον αν γίνεται να κάνω την παραγγελία με μια prepaid card (θα βγάλω στη τράπεζα μεσα στις επόμενες μέρες)

και δεύτερον τι μεγέθη εχουν γενικοτερα τα ρουχα τους. Είμαι 175 και 65 κιλα κ συνηθως φοραω medium(με ελαχιστες εξαιρέσεις small).

 

 

Καλησπέρα φίλε , σίγουρα ένα νούμερο μικρότερο σε όλα της Lonsdale είτε είναι μπουφάν , είτε φούτερ είναι καλοκαιρινό polo! Είμαστε στα ίδια κυβικά και επειδή την πάτησα στο λέω με σιγουριά! small όλα να τα πάρεις.

 

Φυσικά και γίνεται να κάνεις παραγγελίες με prepaid κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στο status της συναλλαγής ( στο Paypal ) γράφει pending, τότε τα χρήματα σου δεσμεύτηκαν.

Στείλε ένα email στο [email protected] με το Transaction ID της ανολοκλήρωτης συναλλαγής σου και ζήτησε τους να την ακυρώσουν. Αν δεν το κάνουν, τα χρήματα θα αποδεσμευτούν αυτόματα μετά απο έναν μήνα.

Λοιπόν, απάντησαν αμέσως στο request τόσο το SP όσο και το paypal, ότι θα ακυρώσουν τη δέσμευση των χρημάτων, και στο λογ/σμο μου στο Paypal, φαίνεται ήδη ως cancelled.

Ταυτόχρονα, η κανονική μου παραγγελία, είναι waiting courier to pickup!

 

Thanks a lot magdalhnh!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...