Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα μόλις τώρα έδωσα παραγγελία απο sportdirect για αθλητικά παπούτσια : http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-mens-running-shoes-211885?colcode=21188526. Φοράω το 45 και πήρα το 10.5. Έχει αγοράσει κάποιο μέλος τα συγκεκριμένα παπούτσια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μια ερώτηση....σας έχει τύχει να αλλάζετε την διεύθυνση σας (την διεύθυνση αποστολής δηλαδή) και να είναι όλα οκ?

το λεω γιατι μετακινούμαι συχνά και θελω να έρχεται καθε φορα σε διαφορετικό μέρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μια ερώτηση....σας έχει τύχει να αλλάζετε την διεύθυνση σας (την διεύθυνση αποστολής δηλαδή) και να είναι όλα οκ?

το λεω γιατι μετακινούμαι συχνά και θελω να έρχεται καθε φορα σε διαφορετικό μέρος

Εννοείς να αλλάξεις τη διεύθυνση αποστολής αφού στα έχουν στείλει;

Εκεί είναι θέμα κούριερ.Μιλάς μαζί τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια απο sports direct εχει παρει κανεις καμια βαλιτσα δοκιμασμενη που να χωραει στο κουτι της easyjet...Δηλαδη για χειραποσκευη τη θέλω...


Καλησπέρα μόλις τώρα έδωσα παραγγελία απο sportdirect για αθλητικά παπούτσια : http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-mens-running-shoes-211885?colcode=21188526. Φοράω το 45 και πήρα το 10.5. Έχει αγοράσει κάποιο μέλος τα συγκεκριμένα παπούτσια?

Τα εχω παρει εγω σε μαυρο...43 φοραω 9UK τα πηρα...ωραιο παπουτσακι γενικα...τα πηρα για τρεξιμο σε γηπεδο και με εχουν βολεψει πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς να αλλάξεις τη διεύθυνση αποστολής αφού στα έχουν στείλει;

Εκεί είναι θέμα κούριερ.Μιλάς μαζί τους.

όχι απλά επειδή κινουμαι μεταξύ αρκετων τοποθεσιών, σε καθε παραγγελία μπορω να αλλάζω απο τις ρυθμισεις του προφιλ μου την διευθυνση κατοικίας (αποστολής δηλαδή) ή θα γίνει μπερδεμα και θα τα στέλνουν όπου να ναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω της Dunlop (μία 19" και μία 22"). Ποιοτικές και στις επιτρεπόμενες διαστάσεις χειραποσκευής!ν

να φανταστώ της Dunlop η 19'' ετσι?Με αγχωνει που το βαθος πρεπει να ειναι 20cm μηπως ειμαι οριακα με αυτην...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ της Dunlop η 19'' ετσι?Με αγχωνει που το βαθος πρεπει να ειναι 20cm μηπως ειμαι οριακα με αυτην...

 

Έχω την εντύπωση ότι αυτές με τις οποίες ταξιδεύουμε είναι 22". Δεν έχουμε ταξιδέψει με Easyjet που ανέφερες οπότε δε θυμάμαι ποιες είναι ακριβώς οι επιτρεπόμενες διαστάσεις της εν λόγω εταιρείας. Με τη Ryanair πάντως δεν είχαμε κανένα πρόβλημα κι έχουμε κάνει 1 σωρό πτήσεις. Να έχεις υπόψιν σου ότι αυτές οι βαλίτσες που είναι υφασμάτινες κι όχι σκληρές, συμπιέζονται,οπότε χωράει στο μεταλλικό κουτάκι. Εμείς, σε 1 ταξίδι, τη μία την είχαμε γεμίσει τόσο πολύ που μπήκε στο κουτί με το ζόρι κ μετά σφήνωσε κ παιδευτήκαμε να τη βγάλουμε αλλά κ πάλι δε μας είπαν κάτι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παραγγελίες άνω των 100 ευρώ τα μεταφορικά είναι 1 ευρώ(έτσι ξέρω τουλάχιστον).

Θα σου στείλουν σε λίγη ώρα(μπορεί και αύριο) email στο email σου που θα σου δίνει το tracking number για να το βάλεις στη σελίδα της dhl.

Ο αριθμός SD*********** είναι ο αριθμός της παραγγελίας σου από το Sports Direct ,δεν είναι αυτό το tracking number της dhl.Τον χρειάζεσαι αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι για την παραγγελία σου.

 

φίλε: http://www.kathimerini.gr/790438/article/texnologia/diadiktyo/dwrean-epistrofh-proiontwn-gia-toys-ellhnes-xrhstes-toy-paypal

Δεν ξέρω κατά πόσο θα λειτουργεί σωστά αλλά δεν πειράζει, φυσικά πρέπει να έκανες τις αγορές σου με Paypal

Παιδιά μία απορία,στο tracking number μου λέει πως έγινε Departed Facility στη Βουδαπέστη, τι εννοεί ακριβώς;

 

Με paypal την εκανα και αν μπορω να παρω τα χρηματα μου πισω ακομα καλυτερα.Θα το δω και θα ενημερωσω,ευχαριστω.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κανω μια επιστροφη σε ενα τζιν παντελονι σε ενα απο τα καταστηματα του ομιλου του sportsdirect , το usc.co.uk το εχει κανενας κατα νου?
Η ερωτηση ειναι αλλη....εχει επιστρεψει καποιος στο sportsdirect?
Mε DHL ειναι πανακριβα και δεν συμφερει....με ποιο κουριερ να τα στειλω?Ειναι ενα τζινακι.Εχει καποια διαδικασια για την επιστροφη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...