Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περνάς την amex στο paypal.

νασαι καλα φιλε.απλα απο paypal δν ειχα ξανακανει αγορα.ολο αυτο με τα cc. τα διπλα paypal κλπ..με εστειλαν λιγο..σευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.παραγγειλα για πρωτη φορα στο sportsdirect.2 προιοντα δεν γινονται intetnational delivery και ελαβα μυνημα οτι θαφαιρεθουν.στο paypal εχει αφαιρεθει ομως το αρχικο ποσο.υπαρχει καποιο θεμα χρειαζεται να στειλω διευκρινιστικο mail;υπαρχει δυνατοτητα να προσθεσω αλλα προιοντα στην θεση των ακυρωθεντων;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μια φορά που μου έτυχε κάτι αντίστοιχο δεν γινόταν...Θέλω να στείλω κάτι πίσω σε αυτούς μπορεί κάποιος να μου πει την διαδικασία που το έχει ήδη κάνει; Στέλνω κάποιο email; Δεν θέλω όλη απλά λέω σε αυτούς στέλνω κάτι; ή απλά γράφω στο χαρτί που έστειλαν για return τα πράγματα και κολλάω απέξω από τον φάκελο την διεύθυνση;

Επεξ/σία από gnarkill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα η amex δεν είναι άλφα τράπεζα?

Δε σας ζήτησε να πάτε να τη δηλώσετε στο site https://fse-alphabank.firstdatahellas.gr/cardservices/ 

 

Να βγάλετε username και password για την κάρτα της Alpha?

 

Αν το κάνατε αυτό τότε όταν πληρώνετε με paypal και amex σας πάει στο site της Alpha για να συμπληρώσετε στοιχεία μετά το login στο paypal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι να έγινε τίποτα από όλα αυτά. Απλά την πέρασα στο PP με τον κλασσικό τρόπο και κατά την πληρωμή έκανα checkout με το PP. Μιλάω για την AMEX της Aplha.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μια παραγγελία ειχε 2 ελαττωματικα προϊόντα και άλλα 2 θέλω να τα επιστρέψω λόγω μεγεθους,

πρέπει να τα στείλω και τα 4 σε ενα δεμα ή σε 2 ξεχωριστά δέματα? ωστε τα έξοδα απο τα ελαττωματικα να τα πληρώσουν αυτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παραγγειλα για πρωτη φορα Δευτερα βραδυ.χτες το βραδυ μου ηρθε mail και λεει order processed.που βρισκομαι μπορει να με κατατοπισει καποιος;με barlin delivery εγινε η παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τελευταια μου παραγγελεια πριν τα μπλοκα των αγροτων μου εκαναν 6 ημερολογιακες ημερες για να ερθει στο σπιτ μου στην Αθηνα, δεν μετραω την ημερα παραγγελειας γιατι εγινε αρκετα αργα.
Η παραγγελια εγινε Παρασκευη βραδυ, τα πακεταρανε το Σαββατο και αφου μεσολαβησε το ΣΚ μου εφτασαν τα πραγματα την επομενη Παρασκευη.
Εαν εισαι Πατρα υποθετω οτι θελει αλλη μια ημερα επιπλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην τελευταια μου παραγγελεια πριν τα μπλοκα των αγροτων μου εκαναν 6 ημερολογιακες ημερες για να ερθει στο σπιτ μου στην Αθηνα, δεν μετραω την ημερα παραγγελειας γιατι εγινε αρκετα αργα.

Η παραγγελια εγινε Παρασκευη βραδυ, τα πακεταρανε το Σαββατο και αφου μεσολαβησε το ΣΚ μου εφτασαν τα πραγματα την επομενη Παρασκευη.

Εαν εισαι Πατρα υποθετω οτι θελει αλλη μια ημερα επιπλεον.

νασαι καλα σευχαριστω.Δευτερα βραδυ εκανα την παραγγελια αρα ναναμενω απο Δευτερα-Τριτη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...