Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχθες παραγειλα αυτο για ενα φιλο http://www.sportsdirect.com/puma-active-windbreaker-jacket-mens-607061

σημερα μπηκε σε προσφορα στην μιση τιμη απο εκει που το πηρα γινεται να αλλαξω την παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προχθές έκανα παραγγελία και σήμερα τα έχω στα χέρια μου.

 

Αυτό με το αντίστοιχο φούτερ

http://www.sportsdirect.com/slazenger-sweatpants-mens-482003

δείχνουν καλής ποιότητας.

Στα 5,5€ που κόστισε φούτερ+παντελόνι νιώθω ότι τους έκλεψα :-D :-D

 

Αυτό όμως που μου έκανε μεγαλύτερη εντύπωση είναι αυτό το fleece (πρώτη φορά βλέπω αυτή τη μάρκα)

http://www.sportsdirect.com/propeller-quarter-zip-top-mens-554127?colcode=55412703

Στο χέρι δείχνει πάρα πολύ καλό και πολύ ακριβότερο.

Καμία σχέση με αυτό

http://www.sportsdirect.com/donnay-quarter-length-zip-fleece-mens-559001?colcode=55900122

που παρόλο την ίδια τιμή δείχνει φτηνιάρικο.

 

Βέβαια όλα αυτά μπορούν να ανατραπούν μετά από μερικά πλυσίματα οπότε κρατάω μια πισινή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα παρήγγειλα, δεν άντεξα. Το 34w r είναι τέλειο για μένα, και το μήκος και στη μέση είναι ακριβώς το νούμερο ακόμα και χωρίς ζώνη.

Τέλος του μήνα θα πάρω 3,4 ακόμα τέτοια παντελόνια. Πολύ καλή ποιότητα..

Μου ηρθαν σημερα εμενα τα kangol. Αργησαν λιγο...

 

Οπως ειπα πριν ειμαι 1,84 και 88 κιλα. Πηρα το 34WL.

Το ηθελα πιο στενο. Ειναι λιγο φαρδυ. Πιστευω το 32αρι θα μου παει καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθαν σημερα εμενα τα kangol. Αργησαν λιγο...

 

Οπως ειπα πριν ειμαι 1,84 και 88 κιλα. Πηρα το 34WL.

Το ηθελα πιο στενο. Ειναι λιγο φαρδυ. Πιστευω το 32αρι θα μου παει καλυτερα.

Τι περιφερεια εχεις αν επιτρεπεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα παντελονια που λετε..

ειμαι 1.90 , 85-86κ. λεω να παρω συμφωνα με τον φιλο παραπανω 32W L μιας και δεν το θελω φαρδυ.

γνωμες?

 

 

εχει παρει κανεις t-shirt μακρυμανικα lee cooper να μου πει τι νουμερο να παρω?

πχ αυτο Lee Cooper Cooper Long Sleeve Stripe Grandad T Shirt 

και αυτο  Lee Cooper Long Sleeved Granddad T Shirt Mens

κανονικα σε νορμαλ γραμμη φοραω Μ. και μου ειναι ουτε πολυ κολλητα ουτε φαρδια, οπως πρεπει να ειναι.

 

 

 

και στα kangol τα πουλοβερακια Kangol Cable Crew Jumper Mens λεω και εκει Μ.

 

αν εχει καποιος καποιο απο αυτα ας βοηθησει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το ξαναεβαλα το kangol.

Στη μεση μου ερχεται μια χαρα. Μου σακουλιαζει λιγο στο μπουτι. Θα το ηθελα λιγο πιο στενο εκει. Αλλα ισως να ειναι και το στυλ του παντελονιου ετσι.

 

Θα δοκιμασω να παρω και ενα 32αρι αλλα τελικα ισως να μου ερχεται στενο ιδιως στη μεση. Δεν ξερω...

 

Δεν ξερω τι περιφερεια εχω, αλλα απο παντελονια τζην σε replay φοραω 32 αν βοηθαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα στα μπούτια μου ήτανε just.Άν έπαιρνα το 32 δε θα χώραγε να μπει στα πόδια και είμαι 1.84 και 85 κιλά!

 

Δεν ήξερα ότι έχω χοντρά πόδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ρουχα πηρα πριν μερικες μερες (τριτη ή τεταρτη) εφτασαν σημερα στην Αθηνα. Ποσο καιρο θα κανουν να ερθουν στην Κρητη ( Νοτια στο νομο Ηρακλειου) ???

Edit:  Μου δειχνει οτι 15:08 "Προωθήθηκε προς τον σταθμό παράδοσης"

Μεχρι ποτε λετε να τα εχω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπέρα..έκανα προχθες μια παραγγελια (τετάρτη).. πρωτη φορα παραγγέλνω απο το συγκεκριμένο..στο dhl λεει οτι τωρα βρισκεται στο βελγιο βρυξελλες...πόσο καιρό θα κάνει λέτε..το site λεει 7-8 εργασιμες και μου κάνει εντύπωση που εσάς σας ηρθαν τοσο νωρις..

PS : τώρα είδα γ@μωτο για το 10% εκπτωση πανω απο 50 λίρες...θα εξοικονομουσα 12 ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπέρα..έκανα προχθες μια παραγγελια (τετάρτη).. πρωτη φορα παραγγέλνω απο το συγκεκριμένο..στο dhl λεει οτι τωρα βρισκεται στο βελγιο βρυξελλες...πόσο καιρό θα κάνει λέτε..το site λεει 7-8 εργασιμες και μου κάνει εντύπωση που εσάς σας ηρθαν τοσο νωρις..

 

PS : τώρα είδα γ@μωτο για το 10% εκπτωση πανω απο 50 λίρες...θα εξοικονομουσα 12 ευρω..

 

Εγώ όσες φορές και αν έχω παραγγείλει το δέμα έρχεται σε 2 εργάσιμες το πολύ μιας και κάνει 2 στάσεις σε Αγγλία και Γερμανία. Τώρα πως το δικό σου πήγε βρυξέλλες δεν ξέρω. Το κουπόνι δεν ισχύει πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσες φορές και αν έχω παραγγείλει το δέμα έρχεται σε 2 εργάσιμες το πολύ μιας και κάνει 2 στάσεις σε Αγγλία και Γερμανία. Τώρα πως το δικό σου πήγε βρυξέλλες δεν ξέρω. Το κουπόνι δεν ισχύει πλέον.

λογικα πέρασε απέναντι με καράβι..τωρα πώς θα έρθει απο κει?αεροπορικώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άγνωστο. Με DHL express νομίζω πως έρχονται οπότε μην ανησυχείς. Την Δευτέρα λογικά θα τα έχεις. Ελπίζω να μην άλλαξαν τρόπο αποστολής και αργούν περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσες φορές και αν έχω παραγγείλει το δέμα έρχεται σε 2 εργάσιμες το πολύ μιας και κάνει 2 στάσεις σε Αγγλία και Γερμανία. Τώρα πως το δικό σου πήγε βρυξέλλες δεν ξέρω. Το κουπόνι δεν ισχύει πλέον.

 

και εμενα απο Αγγλια σε Γερμανια και μετα σε Ελλαδα πηγε αλλα αργησε να παραλαβει το δεμα η εταιρια που το μεταφερει. Μια μερα και κατι εκανε να το παραλαβει και μεσα σε κατι ωρες αφου το παρελαβε ηταν Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...