Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή για φίλο που είναι 1.75 ύψος και 90 κιλά τι νούμερο να πάρω τη Slazenger? :P

 

http://www.sportsdirect.com/slazenger-open-hem-fleece-sweatpants-mens-482000?colcode=48200003

 

Λογικά το Large είναι το νούμερο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια λέτε οτι απο τη στιγμη που η παραγγελια προωθειται στην dhl, σε 2-3 μερες την εχετε στα χέρια σας...μήπως μιλάε για express delivery? εμενα εχει προωθηθει απο 17 του μηνα, και εχει ταξιδεψει στη μιση ευρωπη... απο αγγλια περασε απενταντι σττο βελγιο,2 μερες μετά εφτασε αυστρία και τώρα είναι ουγγαρία (βουδαπεστη)..οπως πάμε σε κανα μηνα θα την έχω..

Για κάποιο λόγο εσένα έρχονται οδικώς και όχι αεροπορικος οπως συνήθως. 

Αλλαξαν την πολιτική τους ή έτυχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο εσένα έρχονται οδικώς και όχι αεροπορικος οπως συνήθως. 

Αλλαξαν την πολιτική τους ή έτυχε?

δεν ξερω φιλε..εω κανονικα εκανα την παραγγελια και τα μεταφορικα βγηκαν 7 ευρω (λιγα μου φανηκαν)... το site  ελεγε οτι χρειαζονται 7-8 εργάσιμες, απλα μου εκανε εντυπωση που λετε οτι εσας κανει μονο 2-3 μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κάνω μια σχετικά μεγάλη παραγγελία και ψάχνω μήπως βρεθεί κανενας εκπτωτικός κωδικός για να γλιτώσω τίποτα. Ξέρει κανείς αν ισχυει αυτη την περιοδο καποιος ή εαν θα βγει τις προσεχείς ημέρες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα μου ηρθε σημερα η παραγγελια μεσα σε 3 μερες. Το θεμα ειναι οτι σε δυο προιοντα το μεγεθος δεν ειναι σωστο οποτε θα πρεπει να το επιστρεψω για αλλαγη. Το ερωτημα μου ειναι με ποια εταιρεια να το στειλω και ποσο περιπου θα κοστισει? Περιοχη Αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μένα. Δεύτερη αγορά από sportsdirect. Παραγγελία Τρίτη μεσημέρι - παράδοση σήμερα το μεσημέρι (2 μέρες...) . Όλα καλά και τα νούμερα οκ σε φόρμα slazenger και παπούτσια karrimor.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να κάνω μια σχετικά μεγάλη παραγγελία και ψάχνω μήπως βρεθεί κανενας εκπτωτικός κωδικός για να γλιτώσω τίποτα. Ξέρει κανείς αν ισχυει αυτη την περιοδο καποιος ή εαν θα βγει τις προσεχείς ημέρες??

 

Άγνωστο. Κι εγώ έχω κάνει τόσες παραγγελίες από εκεί μόνο στην τελευταία βρήκα coupon να χρησιμοποιήσω. Μην σε πάρω και στο λαιμό μου βέβαια.

 

Καλημερα μου ηρθε σημερα η παραγγελια μεσα σε 3 μερες. Το θεμα ειναι οτι σε δυο προιοντα το μεγεθος δεν ειναι σωστο οποτε θα πρεπει να το επιστρεψω για αλλαγη. Το ερωτημα μου ειναι με ποια εταιρεια να το στειλω και ποσο περιπου θα κοστισει? Περιοχη Αθηνα

 

Σε περίπτωση που ζυγίζουν κάτω από 2kg με ΕΛΤΑ συστημένο επιστολικό α ή β προτεραιότητας. Ο τιμοκατάλογος των ΕΛΤΑ εδώ: http://www.elta.gr/Portals/0/pdf/%CE%A4%CE%99%CE%9C%CE%9F%CE%9A%CE%91%CE%A4%CE%91%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%9F%CE%A3%20%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%9B%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A5%2012.8.13.pdf

 

Επίσης να έχεις μέσα συμπληρωμένη και την φόρμα επιστροφής που ήταν μέσα στο δέμα που ήρθε.

 

Αν το κόστος των προϊόντων είναι μικρό ίσως σε συμφέρει να τα πουλήσεις εδώ. Και να παραγγείλεις τα σωστά μεγέθη μετά. Μπορείς να το ποστάρεις κι εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι περιπου στο μισο κιλο οποτε οπως βλεπω θα μου στοιχισει καπου στο 7 ευρω.

Αν καποιος ενδιαφερεται ειναι 2 ζακετες slazenger black & grey και ενα εσωθερμικο campri. Μεγεθος M

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα slazenger έχουν μεγάλες πλάτες οπότε σίγουρα δεν μου κάνουν τα M. Ίσως ενδιαφέρομαι για το εσωθερμικό. Τι ύψος - βάρος έχεις και δεν σου έκανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε όλους , 

 

Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια αν καποιος γνωριζει , παρήγγειλα ένα ζευγαρι παπούτια και μου έστειλαν λάθος νούμερο.

Εστειλα mail και μου έστειλαν μια διευθυνση free post που όμως είναι για Αγγλία .Εστειλα 3 mail και ακόμα καμιά απάντηση.

Εχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα  ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει σκοπό κανείς να αγοράσει αυτή τη ζακέτα σε αυτό το χρώμα και σε νούμερο Small?http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-track-top-mens-554031?colcode=55403126 Την έχω από την προηγούμενη εβδομάδα είναι μια φόρα πλυμμένη και φορεμένη.Αν θέλει κάποιος να την αγοράσει να την παραγγείλει σε Extra Small και να συναντηθούμε να τις κάνουμε ανταλλαγή.Δεν έχει κάποιο ελλάτωμα απλά οταν την παρηγγείλα δεν είχε Extra Small και αυτή μου κάθεται κάπως μακρυά ενώ δεν μου πολυαρέσουν τα ρούχα έτσι.Αν ενδιαφέρεται κάποιος PM. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα slazenger έχουν μεγάλες πλάτες οπότε σίγουρα δεν μου κάνουν τα M. Ίσως ενδιαφέρομαι για το εσωθερμικό. Τι ύψος - βάρος έχεις και δεν σου έκανε;

Ειμαι 1.73 και 60 κιλα. Ειναι λιγο μεγαλο στα χερια μου και δεν ειναι κολλητο οπως το ηθελα στο σωμα.

 

Υ.Γ Σορρυ για την καθυστερηση τωρα ειδα το μηνυμα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επειδη εχω μπερδευτει,τα νουμερα στα παπουτσια στο sports direct για τα παπουτσια ειναι σε us/canada μορφη η σε uk?Θελω 45,5 τι πρεπει να παραγγειλω?

Επεξ/σία από azuli
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, στην παραγγελια που μου ήρθε σήμερα ένα από τα παπούτσια είχε το δεξί παπούτσι σε λάθος νούμερο. Παράγγειλα το 44 και ενώ το αριστερό παπούτσι ήταν το 44 το δεξί ήταν το 41 ( uk 9 και 7). Τους έστειλα mail αλλα γνωρίζω πως θα αργήσουν να απαντήσουν, οποτε ρωτάω μήπως γνωρίζει κάποιος από εσάς άμα μπορώ να στείλω μονο το δεξί παπούτσι για αλλαγή πίσω η πρέπει να τα στείλω και τα 2 καθώς επίσης και ανά χρειάζεται να τα στείλω στο original κουτί η να τα βάλω μέσα σε σακούλα/φάκελο.

Το παπούτσι είναι το παρακάτω και αν κανεις παράγγειλε το 41 και το δεξί του ήρθε 44 μπορούμε να κάνουμε την αλλαγή μεταξύ μας ^^

 

Nike Zoom Attero Mens Basketball Boots Red/White 9

 

http://www.sportsdirect.com/nike-zoom-attero-mens-basketball-boots-151048?colcode=15104861


επειδη εχω μπερδευτει,τα νουμερα στα παπουτσια στο sports direct για τα παπουτσια ειναι σε us/canada μορφη η σε uk?Θελω 45,5 τι πρεπει να παραγγειλω?

Τα νούμερα είναι σε uk, όμως άμα πατήσεις το ? που βρίσκεται διπλα από την επιλογή νούμερου σου βγάζει τις αντιστοιχίες τον μεγεθών ανάλογα την μάρκα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...