Προς το περιεχόμενο

Tο 2013 θα κυκλοφορήσουν στην αγορά τα πρώτα εύκαμπτα smartphones


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτιμώ να γίνουν όλα τα κινητά πλήρως αδιάβροχα δλδ να το πετάς μέσα στη μπανιέρα και να μην παθαίνει τίποτα παρά να είναι εύκαμπτα και μπούρδες... ειδικά η αντανάκλαση δεν θα παλεύεται με τίποτα.

"Αμάν μου ήρθε ένα email κάτσε μισό λεπτό να το σιδερώσω μπας και μπορέσω να το διαβάσω" :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού φαγώθηκαν να μας φλομώσουν με 5ιντσα κινητά (σε λίγο και να θέλεις, δεν θα μπορείς να βρεις μικρότερο), κάπως πρέπει κι εμείς να τα βάζουμε στην κωλοτσεπη μας χωρίς φόβο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλα καλα...ας φτιαξει κατι τετοιο η Apple και θα σου πω εγω για ποτε γινεται χρησιμο' date='απαραιτητο και για ποτε θα αντιγραφει απο Samsung κτλ :lol: :lol:[/quote']

 

Αργησες να κραξεις που ησουν τοση ωρα;Χτες το βραδυ εβρεχε ελα να κατηγορησουμε την apple

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοησια.

Για ποιο λογο να θες κατι τετοιο;

Ελεος.

Ας τα κανουν ελαστικα ελαχιστα, ωστε να μην σπανε. Απο'κει και περα καταντανε αηδιαστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα καλα...ας φτιαξει κατι τετοιο η Apple και θα σου πω εγω για ποτε γινεται χρησιμο,απαραιτητο και για ποτε θα αντιγραφει απο Samsung κτλ :lol: :lol:

 

μαλλον στη συγκεκριμενη περιπτωση η apple θα το αντιγραψει γιατι η samsung ειχε παρουσιασει κατι σχετικο πριν χρονια κι οπως βλεπουμε και στην εικονα αναγραφει samsung το κινητο ή οτι κι αν ειναι αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μονη χρησιμοτητα ειναι να διπλωνουν στην μεση, μειωση μεγεθους, προστασια οθονης, αποφυγη τυχαιων πατηματων κτλ Τωρα αν γινεται και κυματιστο δεν νομιζω να εξυπηρετει καπου... Ως κατοχος Ν93 μου εχουν ληψει τα κλαμσελ κινητα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλα καλα...ας φτιαξει κατι τετοιο η Apple και θα σου πω εγω για ποτε γινεται χρησιμο' date='απαραιτητο και για ποτε θα αντιγραφει απο Samsung κτλ :lol: :lol:[/quote']

 

Τι να αντιγράψει η Samsung? Αφού αυτή το βγάζει πρώτη. Έλεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτείτε 1 μικρο κινητό με 1 οθόνη ενδείξεων όπως η εξωτερική οθόνη στα παλιά αναδιπλουμενα, και να ξετυλίγεται μια οθόνη 5' οταν πραγματικά την χρειάζεσαι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χρησιμότητα του να υπάρξουν πολύ εύκαμπτες και ανθεκτικές φορητές συσκευές είναι πάρα πολύ μεγάλη και στην σύγχρονη καθημερινότητα αλλά και σε πιο εξειδικευμένες χρήσεις.

Είναι πολύ λογικό πολλοί από εμάς να μην είμαστε σε θέση να σκεφτούμε από τώρα όλο το πακέτο. Ωστόσο είναι πραγματικά το επόμενο τεχνολογικό επίτευγμα που θα απασχολεί όλο και περισσότερο τον καθένα μας με τις διάφορες χρήσεις του και, σαφώς, όχι μόνο για κινητά ή ταμπλέτες.

Ελπίζω μόνο να μπορούν να έχουν σχετικά σύντομα και αντίστοιχα "συμπιεσμένα" κόστη βέβαια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε ρε παιδιά,αφήσαμε της κομπλεξικές κόντρες apple vs samsung και αρχίσαμε τώρα να κράζουμε την πορεία της τεχνολογίας.Το λέω για μερικούς που το παίζουν διάνοιες και λένε ότι είναι άχρηστη τεχνολογία κτλ κτλ.

Αλήθεια,εσείς που κράζεται γιατί δεν πάτε να παρουσιάσετε στην apple,στην samsung η αλλού τις ιδέες σας να δουμε αν θα γίνουν δεκτές;

Καμία τεχνολογία λοιπόν δεν είναι άχρηστη εφόσον δεν δοκιμαστεί πρώτα!Κανείς δεν φανταζόταν πιστευώ μέχρι τώρα ότι η ανθρώπινη τεχνολογία θα έφτανε τόσο γρήγορα τόσο ψηλά τα τελευταία 12 χρόνια.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι αρχίζω να ανησυχώ μήπως δούμε "κινητά" των 10" με τη δικαιολογία, "έλα μωρέ, σιγά το μεγάλο, αφού διπλώνει". :mellow:

 

Αυτό μάλλον θα γίνει αλλά γιατί θα έπρεπε να "ανησυχεί" κιόλας τον οποιονδήποτε;;;!!!

Μια χαρά το βρίσκω σαν εξέλιξη και μάλιστα, όχι απαραίτητα σε σταθερές οθόνες των 10" αλλά όσο θες εσύ να το ξεδιπλώσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...